, Call me Maddie: Friday Ebay bargains #114

Social icons

Friday, March 11, 2016

Friday Ebay bargains #114

Ebay bargains on Call me Maddie
1 // 2 // 3 // 4 // 5 // 6 // 7 // 8 

Oh what a week it has been! Can’t even wrap my head around the whirlwind that happened throughout the week! I am so lucky and thankful that it is finally Friday and that I’ll have hopefully calm and relaxing weekend! Though I have a feeling that it won’t be so calm after all as I have a loooot of blogging work to do – some awesome and interesting collaborations on the way & I have to start drafting some blog articles for the time I’ll be away at Canary islands. Last year when I went on a vacation I left it to the last moment and, therefore, just had much more stress.
But you know all is good – I like keeping myself busy, especially when I know that my hard work pays off + I’ll have fantastic holidays in less than a month. That surely keeps my motivation level very high! J One step at a time and I’m closer to my dream...

After all my ramblings, I hope you’ll enjoy the Ebay bargains I collected this week, my fave surely is the gorgeous, gorgeous blue bag!Which is yours and how has your week been? Any plans for the weekend?

LV
Kas pa nedēļu! Nedēļa bija tiešām ļoti, ļoti piepildīta gan ar darbu, gan ar dažādiem citiem notikumiem! Esmu sagurusi, bet ļoti priecīga par to, ka šodien ir piektdiena un ļoti ceru, ka šī nedēļas nogale būs mierīga un bez stresa J Lai gan pieļauju, ka lielāko daļu pavadīšu strādājot pie datora, jo man ir tik daudz bloga darbiņu ko padarīt! Nākotnē ir ieplānotas dažas patiešām foršas un interesantas sadarbības, kā arī ir jāuzsāk ieskicēt bloga ieraksti aprīļa sākumam, jo būšu atvaļinājumā un neuztraukšos ne par darbu, ne par blogu, ne par jebko citu! J Pagājušogad šos ierakstus sāku plānot/rakstīt tikai dažas dienas pirms atvaļinājuma un, protams, atlikt visu uz pēdējo noteikti nav tā pati labākā ideja, jo tā jau pirms ceļojuma ir neliels stress (piemēram, vai lidmašīnas neaizkavēsies, vai paspēs uz nākamo lidojumu u.tml.).
Bet kaut arī nedēļas nogali visticamāk pavadīšu darbojoties, to noteikti nenožēloju, jo zinu, ka ieguldītais darbs atmaksāsies, kā arī jau pēc mazāk kā mēneša gozēšos Kanāriju salu saulītē. Tas noteikti palīdz man būt motivētai. Soli pa solim un es esmu ar katru mirkli tuvāk savam sapnim...

Ceru, ka jums patiks šīs piektdienas ieraksts ar maniem mīļākajiem šīs nedēļas Ebay atradumiem. Mans favorīts noteikti ir šī burvīgā somiņa! Kurš ir tavējais? Kāda bija tava nedēļas nogale un kādi ir plāni nedēļas nogalei?

~With love~
Maddie

3 comments

 1. great selection!

  www.bstylevoyage.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. so amazing pics ; -))


  i invite to me too


  www.live-style20.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Great choices! I love those sunglasses :)

  http://flashforwards.blogspot.de/2016/03/how-to-wear-bomber-jacket.html

  ReplyDelete

Thank you for your lovely comments! ♥