Sportswear outfit with 4F

Workout clothing
Latvian fashion blogger
Being the brand ambassador of 4F this is my uniform, and, wow, I surely didn’t expect it to love it as much as I really do! 🙂 I think that workout clothes should be bright and cheerful in order to motivate you to get your lazy ass up from the pc and workout a bit (even 10~15 minutes a day will do)!

Lately I’ve been including more and more sporty style elements in my wardrobe and I can already picture each and every item in this outfit, styled in one of my daily ootd’s. My most favorite item from this sporty look are surely the bright, neon yellow sneakers! As not only I’m totally obsessing over the beautiful neon and the cool design, but I’m also loving of how comfortable and bouncy they are! They are perfect for those busy days when you have a lot of appointments and chores to do.

What I also like about 4F clothing and accessories is the fact that they are very functional and also focused on safety, for example, the jacket and the pants have light reflector elements, which without a doubt is very important when it comes to working out, exercising in the late, dark hours of the day. I did mention the functionality, for example, the pants have a small pocket on the side with a zipper. I am using this small pocket for storing my flat keys if, for example, I have gone out for a run or to place my smart phone and listen to my favorite, workout inspirational music without a worry. I surely recommend 4F if you are looking for beautiful, functional and safe workout clothes or accessories!

LV
Šī ir mana forma esot 4F zīmola vēstnesei un, wow, tiešām nebiju domājusi, ka to tik ļoti iemīļošu! Manuprāt, treniņtērpam ir jābūt krāsainam un dzīvespriecīgam, lai vēl vairāk motivētu izkustēties un kaut vai dažas minūtes (derēs pat 10~15min) dienā pavingrot, paskriet, pastiepties u.tml. 
Pēdējā laikā aizvien vairāk un vairāk tieši sportiskā stila elementus iekļauju savā ikdienas garderobē un, noteikti varu iedomāties kā šajā tērpā iekļautās lietas es varētu iekombinēt dažādos citos, ne tik sportiskos tērpos! Mīļākā lieta no bildēs redzamajām noteikti ir košās, neona dzeltenās botas! Pirmkārt, noteikti jāuzteic fantastiskā krāsas izvēle un dizains, kā arī, otrkārt, tās ir neiedomājami ērtas un padara katru manu soli ļoti atsperīgu! Noteikti piemēroti apavi tām aizņemtajām, piepildītajām dienām, kad ir daudz jāatrodas tieši uz kājām.
Vēl 4F sporta apģērbos mani ļoti piesaista to funkcionalitāte un arī drošības faktors, jo gan jakai, gan arī sporta biksēm ir iestrādāti gaismu atstarojošie elementi, kas noteikti ir vitāli svarīgi sportojot vai pārvietojoties diennakts tumšajā laikā. Un, protams, arī manis jau pieminētā apģērbu funkcionalitāte, piemēram, ļoti patīk tas, ka biksēm ir “dubultā augšiņa” (skaidrāk var redzēt manā iepriekšējajā rakstā par 4F), kā arī tas, ka sānā ir ar rāvējslēdzēju aizvelkama kabatiņa – tur vai nu glabāju dzīvokļa atslēgas, ja dodos nelielā skrējienā pa tuvumā esošo parku, vai arī ērti ietilpinu savu mobilo telefonu un varu klausīties iemīļoto, sportiski iedvesmojošo mūziku bez raizēm. Noteikti iesaku apmeklēt 4F veikalu Riga Plaza, jo sortiments ir diezgan plašs (gan sievietēm, gan vīriešiem), kā arī cenas ir ļoti saprātīgas un es pat teiktu – draudzīgas! 🙂
Brand ambassador 4F
4F Latvia
4F brand ambassador
Sporstwear favorites
Neon workout clothes
4F clothing review
Sporty neon
Sportswear outfit
4F sneakers
What to wear on a rainy day
Jacket – c/o 4F
Sports bra – c/o 4F
T-Shirt – c/o 4F
Pants – c/o 4F
Sneakers – c/o 4F
Sports backpack – H&M X WANG
~With love~
Maddie

Share:

5 Comments

  1. April 29, 2016 / 10:28

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?