MAC Trend Forecast and Versicolour lip stain review

You can’t help but to jump up and down from happiness when you receive a package from MAC, the freaking MAC! 🙂

MAC Cosmetics have been one of my favorite brands ever since I started learning more about makeup. Jaclyn Hill was actually one of the firts Youtube bloggers I started watching and she was also raving about MAC, therefore, my interest just grew deeper, but I actually had never bought anything from this brand as it is kind of pricey. You can call me a secret admirer, I guess :). Today I am reviewing three of their products: a Trend Forecast Fall 16/Eye eye shadow palette and two of their Versicolour lip stains in colours “Long live the night” and “Resilient Rouge”.

I have actually created a makeup look using these products, but you’ll have to wait till tomorrow to find out, so stay tuned! 🙂
LV
Tas mirklis, kad saņem sūtījumu no MAC ir vārdos neaprakstāms, jo c’mon tas ir MAC (“ultimate fangirl moment” 😛 ). MAC Cosmetics noteikti ir viens no maniem visu laiku mīļākajiem kosmētikas zīmoliem kopš tā pirmā brīža, kad aktīvi sāku interesēties par grimu. Jaclyn Hill ir viena no pirmajām Youtube vlogerēm, kurai sāku sekot un tā kā viņa bija strādājusi MAC tad ļoti daudz zināja par šo zīmolu un sajūsminājās par daudziem tā produktiem, sekojoši mana interese tikai auga lielumā. Bet līdz pat šai dienai manā īpašumā nebija pilnībā nekas no šī zīmola, jo kā jau mēs to zinām, tad zīmola produkti ātri spēj padarīt maciņu plānāku. Haha, mani varētu nosaukt par slepeno/kluso pielūdzēju 🙂Šīs dienas rakstā ir ieplānots iepazīstināt jūs ar trīs MAC produktiem: Trend Forecast Fall 16/Eye acu ēnu paleti, kā arī diviem Versicolour lūpu spīdumiem toņos “Long Live the Night” un “Resilient Rouge”.
Esmu izveidojusi arī grima tēlu ar šiem produktiem, bet, lai to redzētu būs jāpaciešas līdz rītdienai! 🙂
MAC Cosmetics review
MAC Trend Forecast Fall 16 Eye shadow palette
MAC Trend Forecast Fall 16/EYE

Even though spring in Latvia has just started and we are slowly getting accustomed to the warm weather, MAC has released a really cool eye shadow palette which will be perfect for this year’s fall. Why so perfect? Well, because the colours that are available in this palette have been created and put together by the artists of MAC which have experienced and worked backstage of fall 2016 fashion weeks.
This palette consists of six creamy formula eye shadows which are super easy to apply, blend out and which stay on my eyelids for the whole day perfectly. This is not the first time I am using creamy texture eye shadows as I do love the ones from H&M Beauty, therefore, I can surely say that you’ll love these because they are very qualitative and despite the formula, will not crease throughout the day. I already have tried this palette in various combinations, for example, as a stand alone or together with pressed powder eye shadows and I must say that I kind of like the second combination better, because the MAC eyeshadows create a superb base for the pressed powder ones to stand out. That way I achieve a more qualitative and more expressive eye makeup look.
Kaut arī Latvijā tik tikko ir iesācies pavasaris un mēs sākam jau domāt par to, ko vilksim mūsu “karstajās” vasaras dienās un kādu grimu izmantosim, MAC ir nācis klajā ar patiešām lielisku acu ēnu paleti, kas būs perfekti piemērota šī gada rudenim. Kāpēc perfekti piemērota? Tāpēc krāsas, kas ir atrodamas šajā paletē bija tās, kas dominēja modes nedēļās un tās sakomplektējuši kopā ir MAC grima mākslinieki iespaidojoties no redzētā un piedzīvotā modes nedēļu aizkulisēs. 
Visām paletē esošajā krāsām ir krēmīga formula, kuru ir ļoti viegli uzklāt un, kura burvīgi izpludinās uz acs plakstiņiem. Ja vēlies spilgtāku toni, tad uzklāj vēlamo toni divreiz. Šī nav pirmā reize, kad sastopos ar šādu acu ēnu formulu, tāpēc tas nebija liels atklājums, jo man, piemēram, ļoti patīk arī H&M Beauty krēmīgās acu ēnas. Šīs MAC acu ēnas ir ļoti kvalitatīvas un pat par spīti to formulai uz maniem plakstiņiem lieliski izskatījās visas dienas garumā. Esmu paleti jau iemēģinājusi vairākas reizes gan vienu pašu, gan arī kombinācijā ar pūderveida ēnām un jāpiebilst, ka tieši otrā veida kombinācija man patika vislabāk, jo MAC acu ēnas kalpoja par tiešām lielisku pamatu pūderveida acu ēnām, kā rezultātā acu grims sanāca vēl kvalitatīvāks, krāsu ziņā spilgtāks un izteiksmīgāks. 
MAC Trend Forecast Fall 16 Eye shadow palette swatches
From left to right: “My Soft Spot”, “Just Maybe”, “Vanity Fab”, “Glory of the Glen”, “An Ode to Love” and “Plumplexed”. I love the fact that each eye shadow has it’s individual name! 🙂

No kreisās uz labo: “My Soft Spot”, “Just Maybe”, “Vanity Fab”, “Glory of the Glen”, “An Ode to Love” un “Plumplexed”. Vienmēr iepriecina tas, ka katrai ēnai tiek dots savs individuālais nosaukums 🙂
Mac Lip stain review
MAC Versicolour Stain in shade Long Live the Night

I wouldn’t exactly say that this specific colour worked well as a lip stain, it actually kind of more reminds me of a regular, yet amazing lip gloss. It could be due to the fact that the color is very light and it probably is not capable of staining my lips or at least not as visible as the darker colour lip stains. But as I already said, I do think that the product is very good not only used alone, but also together with a soft pink/beige lipstick. I personally love combining this lip gloss together with the Rimmel Kate Moss Nude lipstick in shade 45.
I love the fact that the lip gloss is no way sticky and that it doesn’t “glue” together my lips, it has a nice sweet scent and it has a refreshing feeling about it. The lip stain has a very light formula and I don’t know, I’m probably wrong, but it kind of feels like it has something from peppermint in it as I already said, the lip stain is refreshing and very easy-breezy. Reccomend!
Gluži neteiktu, ka šī konkrētā krāsa darbojas kā “lip stain”, jo man šis produkts drīzāk atgādina vienkāršu, bet fantastisku lūpu spīdumu. Pieļauju tas tāpēc, ka krāsa šim produktam ir ļoti, ļoti gaiša un tā nespēj ietonēt lūpas tik labi kā to izdara tumšākās krāsas. Bet kā jau es minēju lūpu spīdums ir lielisks un es to lietoju gan atsevišķi gan arī kombinācijā ar maigi rozā/bēšīgajām lūpu krāsām. Mana favorīt kombinācija ir Rimmel Kate Moss Nude lūpu krāsa tonī 45 + šis lūpu spīdums. 
Man ļoti patīk tas, ka spīdums nav lipīgs un nesalipina lūpas, tam piemīt patīkama saldena smarža un uz lūpām tas jūtas ļoti atsvaidzinoši. Tam ir viegla konsistence un tāda sajūta, ka sastāvā varētu būt arī piparmētru tipa produkts, jo kā jau minēju, man personiski rodas svaiguma un viegluma sajūta uz lūpām. Iesaku!
Mac Lip stain review
MAC Versicolour Stain in shade Rouge Resilience

This lip stain does it’s job fantastically and it actually kind of more reminds me of a liquid lipstick as the colour is thick and even. What I meant was that if you apply this lip stain on your lips you will have a beautiful, even red lipstick. It does stain your lips for a little bit (it will be visible if you remove the lip stain). And you know what? I like this product… a lot. It is easy to apply, has a lovely scent and is very resilient, as in, it will stay put for most of the day without making my lips feeling dry.

Šis lūpu spīdums savu funkciju veic godam un man pat nedaudz atgādina šķidro lūpu krāsu, jo krāsa ir bieza un vienmērīga, respektīvi uzklājot to uz lūpām iegūsi burvīgu, vienmērīgu sarkano toni. Šis spīdums noteikti veic savu stain funkciju, jo tas noteikti noturas savā vietā, kā arī viegli ietonē lūpas, ko var redzēt noņemot to no lūpām. Un ziniet, man patīk, jo uzklāšana ir ērta, smarža ir patīkama un produkts ir noturīgs un nesausina lūpas visas dienas garumā.
-SHOP MORE ITEMS FROM MAC-

!function(doc,s,id){ var e, p, cb; if(!doc.getElementById(id)) { e = doc.createElement(s); e.id = id; cb = new Date().getTime().toString(); p = ‘//shopsensewidget.shopstyle.com/widget-script.js?cb=1462212074461?cb=’ + cb; e.src = p; doc.body.appendChild(e); } if(typeof window.ss_shopsense === ‘object’){ if(doc.readyState === ‘complete’){ window.ss_shopsense.init(); } } }(document, ‘script’, ‘shopsensewidget-script’);

New in beauty products

Share:

3 Comments

  1. May 4, 2016 / 00:23

    Great review! I love to know when a product works so well, and for lips it is often that something is not quite right! I also love the names of these stains! 🙂
    xx, Elle
    http://www.theellediaries.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?