, Call me Maddie: MAC review + makeup look

Social icons

Thursday, June 30, 2016

MAC review + makeup look

Hot summer makeup look
In today’s article I have compiled together two topics: one is a review/my thoughts on some newest MAC products, whereas the second one is a makeup look perfectly suited for the hot summer weather, which will only enhance your gorgeous, golden summer tan. Orange colour is certainly very far out of my comfort zone and I use it in my makeup very rarely, but as this colour looks the most beautiful in summer I decided to play a little with my newest MAC products.

LV
Šīs dienas rakstā esmu apkopojusi divas lietas: jaunāko MAC produktu īsu apskatu un atsauksmi, kā arī grima tēlu, kas būs ideāli piemērots netipiski karstajai pēdējo dienu vasarai. Kāpēc ideāli piemērots? Jo šajā grima tēlā izmantoju košas, sulīgas un, manuprāt, ļoti vasarīgas krāsas, kas burvīgi izcels Tavu zeltaino iedegumu. Oranžā krāsa noteikti ir ļoti tālu ārpus manas komforta zonas un to savā grimā izmantoju ļoti reti, bet tā kā vasarai tā piestāv vislabāk, es nolēmu paspēlēties ar maniem jaunajiem produktiem no MAC.
MAC Chris Chang eye shadow review
First of all, isn’t the packaging of this individual eye shadow just gorgeous? I have always liked collections which are a result of a collaboration, because they always are very well thought out and you can always find out something new and interesting. This eye shadow is amazing! It has a powder like texture, which when applied feels very soft and buttery. It’s so easy to apply and blend out, plus it's  very pigmented and can be applied without the help of MAC FIX+.

Pirmkārt, vai iepakojums šai individuālajai acu ēnai nav vienkārši lielisks? Man vienmēr ir ļoti patikušas sadarbības kolekcijas, jo tās vienmēr ir ļoti pārdomātas un tajās var atrast kaut ko foršu un jaunu. Acu ēnas ir lieliskas, jo kaut arī tām ir pūderveida tekstūra, uzklājot uz ādas tām parādās mīksta (buttery) tekstūra, kas lieliski pludinās un arī noturas uz plakstiņiem visas dienas garumā. Acu ēnas ir lieliski pigmentētas un skaisti uzklājās arī bez MAC FIX+ palīdzības.
MAC Soft serve eyeshado so so saucy
When I was looking at these eye shadows in the pot, they seemed to have a bright peachy colour, but when applied on the skin, the colour has a more light, sheen peachy tone. It’s not bad at all, I was a bit surprised as I was expecting a different result. In my makeup look, I added this cream eye shadow in the corners of my eyes.

Podiņā acu ēnām ir persiku nokrāsas tonis, savukārt, uzklājot uz plakstiņiem krāsa ir daudz reiz gaišāka un vairāk sliecas uz ļoti gaišu perlamutrīgu persiku nokrāsas toni. Tas absolūti nav slikti, vienkārši no sākuma biju gaidījusi, ka acu ēnas būs spilgtākas.
MAC product review
This is the first time when I have tried a makeup brush that is solely meant for creamy eye shadows and I love it! I honestly, didn’t know that there are brushes specifically made for creamy eye shadows (I know, shame on me) and I have always applied them with my fingertips which is not the most convenient manner as they are not as precise as a brush.

Šī ir pirmā reize, kad lietoju grima otiņu, kas būtu speciāli paredzēta krēmīgajām acu ēnām un man patīk! Pat ļoti! Ja godīgi, tad pat nezināju, ka šīm acu ēnām ir tādas speciālās otiņas (I know, shame on me) un vienmēr tās lietoju ar pirkstiem, kas nav līdz galam parocīgi, jo pirksti tomēr nav tik smalki kā otiņa.
MAC liquid lipcolour bengal tiger review
Sadly, this matte lipcolour disappointed me because it dried up my lips dramatically. It is very easy to apply and it blends like a dream, but after a few minutes my lips cracked up and you were able to see even the finest lines, which just made my lips looking kind of ugly. In the makeup look I used MAC matte liquid lipcolour as a base + H&M Velvet lip cream in shade Some like it Haut on top.


Šī matētā lūpu krāsa diemžēl man sagādāja vilšanos, jo tas bija ļoti, ļoti sausinošs. Uzklājas tas burvīgi un pludinās  izcili, bet pēc pāris minūtēm parādās ļoti nepatīkam velkoša sajūta un lūpām ir iezīmējušās gandrīz pilnīgi visas krunciņas, padarot manas lūpas vizuāli ļoti nepievilcīgas. Grima tēlā, ko redzēsi pēc produktu atsauksmēm esmu izmantojusi gan šo matēto lūpu krāsu kā bāzi + H&M Velvet lip cream tonī Some like it Haut kā virskārtu.
Makeup inspiration
Makeup inspiration summer
Bright orange makeup look

-FACE-

-SHOP THE MAC X CHRIS CHANG COLLECTION-MAC product review

4 comments

 1. Fresh make up!!!
  xoxo
  http://www.donkeycool.es

  ReplyDelete
  Replies
  1. It was certainly what I was going for! Thank you!

   Delete
 2. skaists un atsvaidzinoshs meikaps, piestaav acu kraasai!

  ReplyDelete

Thank you for your lovely comments! ♥