November beauty favorites
It’s almost mid December and yet I haven’t posted the November beauty favorites! Today I have collected eighth different products starting from makeup brush cleaner to nail polish and eye cream – almost every section of beauty world is included. I tried to keep the review of the each product short and sweet because as they are my favorites, I could probably write paragraphs about them! šŸ˜Š
LV

Teju jau decembra vidus, bet neesmu vēl paspējusi jums pastāstÄ«t par maniem novembra beauty pasaules favorÄ«tiem! Å oreiz pastāstÄ«Å”u par ļoti dažāda veida produktiem sākot no kosmētikas otiņu tÄ«rāmā lÄ«dz pat nagu lakai un acu krēmam – pārstāvētas bÅ«s gandrÄ«z visas skaistumkopÅ”anas nozares. Aprakstus par katru produktu centos rakstÄ«t Ä«sus un kodolÄ«gus, jo visi manis minētie produkti ir favorÄ«ti un par tiem, ja gribētu, varētu sarakstÄ«t paragrāfus šŸ˜Š
L'Occitane Arlesienne perfume review
Light and airy french aroma that is perfectly suited for those women who like sweet, yet not very unobtrusive scents. I have a sample of this perfume, but as the longevity of it is amazing – a little goes a long way. The key notes of this fragrance are a velvety rose, violets and a pinch of saffron. I would certainly be very happy to receive a full size fragrance under the Christmas tree.
Viegls un gaisÄ«gs franču aromāts, kas ideāli derēs tām sievietēm, kam patÄ«k saldena, bet tajā pat laikā neuzbāzÄ«ga smarža. Man paÅ”ai ir tikai Ŕī tualetes Å«dens paraudziņŔ (sample), bet tā kā tualetes Å«dens noturÄ«ba ir lieliska, tad pietiek vien ar mazumiņu, lai smaržotu visas dienas garumā. Galvenās notis sastāv no samtainas rozes, violÄ«tēm un Ŕķipsniņas safrāna. Manuprāt, burvÄ«gs tualetes Å«dens un noteikti Ziemassvētkos zem eglÄ«tes novērtētu arÄ« pilna izmēra iepakojumu.
Urban Decay bronzer review
I was eyeing this bronzer for the longest time ever and not for nothing, because in the past few weeks in which I’ve been using it, it has conquered a definite place on my daily makeup shelf. The bronzer suits my winter fair skintone perfectly without looking muddy. It applies very evenly and it has a very soft and opaque texture.
Uz Å”o bronzeri metu acis jau ļoti, ļoti ilgu laiku un ne velti, jo tas pāris nedēļu laikā ir iekarojis vietu manā ikdienas grima plauktiņā. Bronzeris ir ideāli piemērots manai ādai tieÅ”i ziemas laikā, jo tas nav pārāk tumÅ”s un neastēj “dubļu krāsas pleÄ·u” izskatu. Uzklājas tas ļoti vienmērÄ«gi un tam ir mÄ«ksta, pigmentēta tekstÅ«ra.
NYX Liquid Crystal liner review
You already saw this liner in action in my latest makeup post. The liner suits the holiday season perfectly and it has become one of my this season’s faves when I want to add some glitter on my face. It is quite pigmented as in it has many micro glitters in it, which means that you don’t have to struggle to achieve the desired look. The only negative aspect I can mention is the fact that while the liner is drying, you kind of have a sore, pulling feeling, but it disappears in a matter of minutes.
Å o acu laineri jau redzējāt manā pedējā grima ierakstā un tas Å”ajā pirmssvētku sezonā noteikti ir viens no maniem favorÄ«tiem, kad vēlos grimam pieŔķirt nedaudz mirdzumu. Tas ir pietiekoÅ”i pigmentēts, jeb tā sastāvā ir daudz mazo spÄ«dumiņu kā rezultātā nebÅ«s ilgi jāķēpājas, lai sasniegtu vēlamo efektu. VienÄ«gā negatÄ«vā lieta, ko varu pieminēt ir tas, ka laineris nožūstot nedaudz savelk ādu, radot sÅ«rstoÅ”u sajÅ«tu, kas pēc kāda laika pazÅ«d.
MADARA Cosmetics SMART review
I have talked about MADARA Cosmetics products on my blog for many times and it’s only because I am very fond of the brand. Even though, the fluid is meant for normal to combination skin, my oily skin quite likes it without making it even more oily. I have been using this fluid for about a month and a half and I can only say positive things about it. The condition of my skin has definitely improved – the pores have become smaller, the skin feels softer and the spots which are very visible in the winter have faded a bit. This product will be more suited for mature skin, but I did find it very useful for my skin as well.
Par MADARA produktiem blogā runāju daudz un dikti, jo Å”is zÄ«mols ir viens no maniem mīļākajiem latvieÅ”u zÄ«moliem un vienmēr ar lielu interesi izmēģinu tā jaunākos produktus. Kaut arÄ« Å”is fluÄ«ds ir paredzēts normālai un kombinētai ādai, tas visai labi iet pie sirds arÄ« manai taukainajai ādai vienlaicÄ«gi nepadarot to vēl taukaināku. PaÅ”laik fluÄ«du lietoju jau aptuveni pusotru mēnesi un patieŔām varu teikt tikai to pozitÄ«vāko, jo mana sejas āda ir manāmi uzlabojusies – samazinājuŔās poras, kā arÄ« mazie plankumiņi, kas it seviŔķi pamanāmi ir ziemā, ir pabalējuÅ”i. Å is produkts ir vairāk paredzēts nobrieduÅ”ai ādai, bet es noteikti tam atradu pielietojumu arÄ« savai ādai.
Brush cleanser review
I cannot understand how I was able to live without this brush cleaner before! It truly is a revolutionary product that has changed my makeup routine. I don’t like cleaning my brushes that much and I am very lazy when it comes to it, so this product kind of helps me with that. In a matter of seconds I am able to take off almost all of the eyeshadow from my brush. For example, if you are using more than one colour in your eye makeup look, then you don’t need to use multiple brushes, but just one as you can clean it immediately. Of course the most effective way to clean the brushes is by doing it the traditional way with soap and water, but this cleaner is definitely very nice to have.
Nesaprotu kā gan varēju dzÄ«vot bez Ŕī otiņu tÄ«rÄ«tāja iepriekÅ”! PatieŔām revolucionārs produkts, kas uz visiem laikiem ir izmainÄ«jis manu kosmētikas pasaules dzÄ«vi! Otiņu mazgāŔanā uzskatu sevi par lielu sliņķi, Å”is otiņu tÄ«rÄ«tājs ir daļēji atrisinājis manu problēmu. Ar otiņu tÄ«rÄ«tāja palÄ«dzÄ«bu ir iespējams dažu sekunžu laikā atbrÄ«voties gandrÄ«z no visas krāsas uz otiņas. Piemēram, ja grimā izmanto dažādu krāsu acu ēnas nav nepiecieÅ”amas vairākas vienādas otiņas, bet gan Ŕī viena, kuru nomainot krāsu vari momentāli iztÄ«rÄ«t. Protams, visefektÄ«vākais veids kā iztÄ«rÄ«t un dezinficēt otiņas tomēr bÅ«s tās reāli mazgājot, bet noteikti Å”is produkts ir tā vērts un atvieglos Tavu grima uzklāŔanas ikdienu.
Remescar undereye bag cream
This is another revolutionary product and people who have problems with dark circles and under eye bags will definitely appreciate it, because this cream reduces the (d)effect dramatically. Under eye area is not a big issue for me, but even I noticed the difference when I applied the cream. I also applied the cream on my mom and the results were really impressive! She squealed from delight! This cream is not meant for long term use as it is very powerful and might irritate your skin, but rather as a saver in sos situations or after sleepless night. You can feel a tingling, pulling feeling right after the application of the cream, but it soon goes away. Always remember to use a moisturizing cream underneath it.
Å is ir vēl viens revolucionārs produkts un par Å”o priecÄ«gi bÅ«s tie cilvēki, kuriem ir izteikti zilie loki vai maisiņi zem acÄ«m, jo Å”is krēms ļoti neilgā laika sprÄ«dÄ« ievērojami samazina Å”o efektu. Man paÅ”ai nav izteiktu problēmu ar Å”o zonu, bet pat es uzklājot Å”o krēmu ievēroju diezgan lielu atŔķirÄ«bu. Esmu izmēģinājusi Å”o krēmu arÄ« uz mammas, kurai Ŕī problēma ir aktuālāka un viņa ir sajÅ«smā, jo efekts iespaidÄ«gs! Å o krēmu nav ieteicams ilgstoÅ”ai lietoÅ”anai, jo tas ir ļoti spēcÄ«gs un var radÄ«t ādas kairinājumu, bet tas noteikti ir fantastisks lÄ«dzkelis sos situācijām, vai negulētām naktÄ«m. Uzklājot krēmu ir jÅ«tama kņudinoÅ”a, savelkoÅ”a sajÅ«ta, bet tā diezgan ātri pazÅ«d. Galvenais likums Ŕī krēma lietoÅ”anai ir vienmēr tam apakŔā uzklāt mitrinoÅ”o krēmu.
NYX Intense butter gloss review
I don’t think I have to rave about NYX Butter Gloss lip glosses a lot, because it probably has been done everywhere as I have only heard positive feedback regarding it. I, myself, I am completely in love with the shade as it is very opaque, saturated and suits this season perfectly.
Man liekas, ka man nav nepiecieÅ”ams vēl vairāk slavēt NYX Butter Gloss spÄ«dumus, jo tie izslavēti ir pilnÄ«bā visur. Un forÅ”i, ka beidzot varam normāli iegādāties NYX produktu, nevis tos meklēt ārzemēs, pasÅ«tÄ«t no pārcenotiem interneta veikaliem utt. Man nenormāli patÄ«k Å”is tonis – tas ir izcili pigmentēts, piesātināts un lieliski piestāv Å”im gada laikam. 
Kinetics nail polish review
I already told you about the Kinetics newest nail polish collection a little while ago and after using the nail polishes in my daily life I can name my favorite – the shade Running out of Champagne. It is perfect for the holiday season, amazing pigmentation and longevity! Recommended!
Ar Kinetics jaunāko kolekciju jau iepazÄ«stināju kādu laiku atpakaļ un ikdienā lietojot Ŕīs kolekcijas nagu lakas ir izkristalizējies favorÄ«ts, jeb nagu laka tonÄ« “Running out of Champagne”. Ideāli piemērots svētku sezonai, lieliska pigmentācija un noturÄ«ba. Iesaku!

~With love~
Maddie

2 Comments

    • December 20, 2016 / 20:00

      Ahh, it totally is!
      Thank you for your comment Stevia!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?