Daniel Wellington Classic Petite watch

Daniel Wellington Classic Petite watch review

Daniel Wellington which is a super popular Swedish watch brand has again come out with a new collection! The new collection is called Classic Petite and is a beautiful collection which consists of four watches in silver and rose gold with an option to choose the colour of the watches dial – black or white. One of the new features that the Classic Petite watch has is a new dial size – 32 mm, which fits right in the middle of the classic DW 36mm and 26mm dials. The biggest new feature is the strap, all four watches have a mesh strap that is made of stainless steel. Considering the fact that the strap is made out of this material, it’s still very lightweight and easy to wear. It fits your arm perfectly as the strap is adjustable.

It was so hard to choose which watch to take – the silver one or the rose gold one. At the end I did choose the silver one with a white dial, because I think it looks very classy sophisticated and stylish. How cool is the fact that Kendall Jenner is the face of the campaign? I think it’s a brilliant marketing move considering how famous the Jenner sisters and that a big part of DW target audience is millenials.
As I’ve always been a huge fan of the brand and I’ve collaborated with them many times over the past few years (read blog posts here, here, here and here) so I am very happy and honoured to be a part of their Classic Petite collection launch and to tell you guys more about it. In collaboration with Daniel Wellington I have a special discount code “CALLMEMADDIE” with which you’ll receive a 15% discount if you decide to shop on www.danielwellington.com. The code is valid till 30.06.2017., so you’ll have plenty of time to choose your perfect watch 😊

Daniel Wellington Classic Petite watch review

LV
Daniel Wellington, kas ir ļoti populārs zviedru pulksteņu zīmols ir atkal nācis klajā ar jaunu kolekciju! Jaunās kolekcijas nosaukums ir Classic Petite un tajā ir četri pulksteņi sudraba un rozā zelta krāsās ar iespēju izvēlēties ciparnīcas krāsu – baltu vai melnu. Viens no jaunumiem ir 32mm izmēra ciparnīca, kas “iekrīt” tieši starp klasiskajiem DW 36mm un 26mm ciparnīcu pulksteņiem. Vislielākais DW jaunums ir tieši pulksteņa siksniņa, jo tai ir pavisam savādāks dizains (mesh strap) nekā ierastajiem DW pulksteņiem un tā ir izgatavota no nerūsējošā tērauda. Es biju izbrīnīta, cik tā ir viegla un valkāšanai patīkama – tā nekņudina un uz rokas jūtas komfortabli, jo to ir iespējams regulēt un pielāgot savas rokas izmēram.
Man bija grūti izvēlēties starp rozā zelta un sudraba pulksteni, bet beigās mana izvēle krita par labu tieši sudraba pulkstenim ar baltu ciparnīcu, kas, manuprāt, izskatās klasiski un stilīgi! Kā jau minēju vēl ir pieejams sudraba pulkstenis ar melnu ciparnīcu, rozā zelta pulkstenis ar baltu ciparnīcu un rozā zelta pulkstenis ar melnu ciparnīcu. Jaunās kolekcijas seja ir Kendala Dženere (Kendall Jenner), kas, manuprāt, ir izcili veiksmīgs mārketinga solis, ņemot vērā Dženeru māsu popularitāti un arī DW pulksteņu mērķauditoriju – millenials paaudzi.
Tā kā esmu vienmēr esmu atbalstījusi DW un ar šo zīmolu sadarbojos jau vairāku gadu gaitā (lasi rakstus šeit, šeit, šeit, un šeit), tad man ir patiess prieks būt daļai arī no Classic Petite palaišanas kampaņas un pastāstīt jums vairāk par šo kolekciju. Sadarbībā ar Daniel Wellington man ir sagatavots arī atlaižu kods “CALLMEMADDIE” ar kura palīdzību Tev būs iespēja saņemt 15% atlaidi no kopējās summas! Šis kods ir derīgs līdz 30.06.2017., tādējādi, ja vēlēsies iegādāties Daniel Wellington pulksteni, Tev būs pietiekoši daudz laika, lai izvēlētos sev piemērotāko dizainu 😊
Daniel Wellington Classic Petite watch review
What are your thoughts on the new collection? Do you like the new mesh strap and the size of the dial?
Kādas ir Tavas domas par jauno kolekciju? Vai Tev patīk jaunā dizaina siksniņa un ciparnīcas izmērs? 
~With love~
Maddie

4 Comments

    • March 19, 2017 / 18:41

      I couldn't agree more! I also find it very ladylike and chic! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?