Lancome Monsieur Big collection review

The newest Lancome Monsieur Big collection focuses solely on the eyes as the collection consists of a mascara, black marker liner and brow pencils. We’ve all heard the saying “The bigger, the better”, but this time it seems like Lacncome took it quite literally and created the Monsieur Big Mascara which will give your lashes amazing volume as it has a big and thick brush.

LV
Jaunākā Lancome Monsieur Big kolekcija ir fokusēta tieši uz acīm, jo ne velti kolekcijā ir atrodama skropstu tuša, acu laineris un uzacu zīmuļi. Mēs visi esam dzirdējuši teicienu “Jo lielāks, jo labāks”, šoreiz rodas tāda sajūta, ka Lancome šo teicienu ir izmantojis tiešā nozīmē un izveidojis Monseur Big skropstu tušu, kas Tavām skropstām piešķirs neaptveramu apjomu, jo birstīte ir salīdzinoši ļoti liela un bieza. 
Lancome Monsieur Big collection review
As I already mentioned the brush of the mascara is big and thick and it was said in the description that it will add up to 12 times more volume to your lashes. I personally really liked the mascara for the upper lashes as it was so easy to apply it, but I was struggling a bit with the lower lashes as I found the brush too uncomfortable to use.
Advantages
✔ Big Volume: a look of up to 12x more volume than bare lashes
✔ No flakes, no smudges: smudge resistant mascara 
✔ Intense color: ultra black
✔ Tested under ophthalmological control
✔ Suitable for sensitive eyes and contact lens wearers
Kā jau minēju, tad skropstu tušai ir ļoti bieza birstīte un aprakstā ir minēts, ka šī skropstu tuša Tavas skropstas padarīs pat līdz 12 reizēm kuplākas. Man personīgi ļoti patika šī skropstu tuša priekš augšējām skropstām, jo tās bija viegli un ērti uzklāt, bet grūtības sagādāja tieši apakšējās skropstas, kurām biezā birstīte bija par lielu, respektīvi, tā bija neērta lietošanā.
Priekšrocības:
✔ Skropstas ir pat līdz 12 reizēm apjomīgākas
✔ Skropstu tuša neizsmērējas, nenodrūp un to nav iespējams izberzēt
✔ Intensīva krāsa: Ultra Black
✔ Skropstu tuša ir oftalmoģiski testēta
✔ Skropstu tuša derēs arī jutīgām acīm, kā arī kontaktlēcu nēsātājiem
Lancome Monsieur Big collection review
This liner/marker is perfect for those who want a bold and daring cat eye, because the shape of the marker is ideal for that. I, personally, prefer gel liners, but I must admit that if I would master the use of this marker and create the ideal cat eye, I might as well reconsider my preferences. The marker is very pigmented and it’s very easy to draw a line with it. I am very impressed of how long wearing the marker is – no smudging on the upper lid!
Advantages:
✔ Up to 24-hour wear
✔ Soft tip
✔ Jet-black formula
✔ Smudge-free
Šis acu lainers/marķieris ir perfekti piemērots, ja vēlies spilgtu un izacinošu kaķaci, jo marķiera forma tam būs ideāli piemērota. Pati personīgi esmu gēla laineru piekritēja, bet atzīšu to, ka arī šis produkts nav peļams un, ka, ja es ‘piešautos’ tad ar to noteikti sanāktu ideālā kaķacs. Marķieris ir ļoti pigmentēts un ar to ir iespējams viegli uzvilkt līniju. Ļoti lielu plusu lieku marķiera noturībai – nekādas smērēšanās uz augšējā plakstiņa!
Priekšrocības:
✔ Noturība līdz pat 24h
✔ Mīksts galiņš
✔ Piķa melna formula
✔ Neizsmērējas
Lancome Monsieur Big collection review

Soft and easily blendable brow crayons were definitely something new to me, therefore, with great interest I tried this Lancome newbie. I used the shade 01 Blonde which suited the colour of my brows quite well. Use the crayon to define your brow line and use the brush to achieve a natural, well blended brow shade.

Advantages:

✔ 2-in-1 eyebrow crayon and blending brush
✔ Creamy & blendable formula
✔ Up to 24-hour wear
Mīksti un ļoti izpludināmi uzacu krītiņi man noteikti bija jaunums, kuru ar ļoti lielu interesi arī izmēģināju. Uz sevis lietoju toni 01 Blonde, kas salīdzinoši labi saskan arī ar manu uzacu krāsu. Izmanto krītiņa kodoliņu, lai ietonētu uzacu līniju. Izmanto birstīti, lai iegūtu dabisku izskatu un vienmērīgi iestrādātu toni uzacīs. 

Priekšrocības:

✔ Divi vienā – uzacu zīmulis un otiņa
✔ Krēmīga un viegli izpludinoša formula
✔ Noturība līdz pat 24h
Lancome Monsieur Big collection review
         

!function(doc,s,id){ var e, p, cb; if(!doc.getElementById(id)) { e = doc.createElement(s); e.id = id; cb = new Date().getTime().toString(); p = ‘//shopsensewidget.shopstyle.com/widget-script.js?cb=1499702226831?cb=’ + cb; e.src = p; doc.body.appendChild(e); } if(typeof window.ss_shopsense === ‘object’){ if(doc.readyState === ‘complete’){ window.ss_shopsense.init(); } } }(document, ‘script’, ‘shopsensewidget-script’);
~With love~
Maddie

2 Comments

  1. July 12, 2017 / 15:24

    this is so pretty! would love to see it on you tho

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?