, Call me Maddie: L'Occitane Beauty Box

Social icons

Wednesday, March 28, 2018

L'Occitane Beauty Box

Best products from Loccitane
Quite recently L'Occitane Latvia came out with a new beauty box concept 'Bloggers recommend' and it so happened that I was able to take part in the latest beauty box project and my blog's name is visible on the box! šŸ˜Š This time L'Occitane created two beauty boxes - one with products from the Divine collection and the other with products from the Peony collection. As peonies are my favorite flowers and I adore everything about them, I gladly accepted the invitation to be a part of this project and I just couldn't be happier with the product selection they decided to include in the box. 
Sadly this box is only available in Latvia, but nevertheless, I still wanted to share this project with you and just share my excitement!

LV
Pavisam nesen L'Occitane nāca klajā ar jaunu skaistumkopÅ”anas kastÄ«tes konceptu 'Blogeri iesaka' un tā nu sagadÄ«jās, ka pēdējās kastÄ«tes projekta ietvaros arÄ« mana bloga nosaukums parādÄ«jās uz kastÄ«tes un esmu daļa no Ŕī burvÄ«gā projekta! šŸ˜Š Å ajā reizē L'Occitane izveidoja divas skaistuma kastÄ«tes - vienu ar salmenes lÄ«nijas produktiem, otru ar peonijas lÄ«nijas produktiem. Ņemot vērā to cik ļoti man patÄ«k pilnÄ«gi viss, kas ir saistÄ«ts ar peonijām, tad es ar lielāko prieku ņēmu dalÄ«bu Å”ajā projektā un nespēju vien beigt priecāties cik lieliski produkti ir iekļauti kastÄ«tē. 

Salmenes līnijas kastītes cena ir 18 EUR (41 EUR vietā)
Peonijas līnijas kastītes cena ir 17 EUR (38.50 EUR vietā)

LOccitane beauty box
Peonijas lÄ«nijas kastÄ«tē sastapsi Ŕādus produktus:
✔ Peonijas skaistuma toniku
✔ Peonijas atsvaidzinoÅ”o sejas spreju
✔ Peonijas sejas krēmu (Å”is ir patieŔām fantastisks produkts!)
✔ Å Ä« sviesta sejas krēmu
✔ Salmenes attÄ«roŔās putas

Loccitane beauty blogger project
Man ir ļoti liels prieks, ka L'Occitane izvēlējās mani kā daļu no Ŕī projekta un man ir vēl lielāks prieks, ka varu par Å”o skaistuma kastÄ«ti pastāstÄ«t arÄ« jums! Kā arÄ« lÄ«dz 1. aprÄ«lim Tev ir iespēja laimēt vienu no četrām Peonijas lÄ«nijas skaistuma kastÄ«tēm manā Youtube kanālā
Iepazīsties ar konkursa nosacījumiem Ŕeit.

~With love~
Maddie

1 comment

  1. I LOVE L'Occitane products! What an awesome box this is - the products are all amazing!

    xo Deborah
    Coffee, Prose, and Pretty Clothes

    ReplyDelete

Thank you for your lovely comments! ♥