, Call me Maddie: What's in my Ebay basket? | Friday Ebay bargains #188

Social icons

Friday, April 20, 2018

What's in my Ebay basket? | Friday Ebay bargains #188


1 // 2 // 3 // 4 // 5 // 6 // 7 // 8 // 9


Hey everybody! I hope you are having a fabulous Friday and the weather has been treating you nicely! 
In today’s eBay bargains article I wanted to include a fraction of the items I have in my eBay basket ready to be bought, yep they are just one click away from me 😅. I am not sure whether I will order every item in today’s article at once, because the overall value is around 100 dollars, but they for sure are in my ‘next to buy’ list and I just have to figure out which items I want to buy sooner and which a bit later. The items you saw in the collage above are very diverse – starting from clothing items, accessories to a puppy sweater and drawer organizers 😅 I hope you will find this article quite useful and I wish you an amazing evening!

LV
Hey sveiciens darbīgajā piektdienā! Laiks mūs šodien neapšaubāmi lutina, bet vēl foršāk būtu, ja šī nebūtu garā darba nedēļa 😐 Izturību visiem tiem, kuriem rīt ir jāiet uz darbu & sapņojam jau par garajām maija brīvdienām 😊
Šīs dienas rakstā es jums vēlējos parādīt daļu no lietām, kas atrodas manā eBay groziņā. Neesmu droša, ka visas šīs lietas uzreiz pasūtīšu, jo kopējā vērtība ir ap 100 dolāriem, bet tās noteikti ir manā ‘next to buy’ sarakstā – tagad vienīgais uzdevums ir saprast, kuras lietas vēlos ātrāk, kuras vēlāk. Lietas, kuras iekļāvu šīs dienas rakstā ir ļoti dažādas – sākot no apģērba, aksesuāriem līdz pat suņu džempera un atvilktņu sadalītāja 😅 Ceru, ka raksts jums būs noderīgs un novēlu brīnišķīgu vakaru!

~With love~
Maddie

2 comments

 1. Love the dress, and that's such a nice deal! The Totoro suit for the dog is a dream, so cute!

  Marie
  The Flower Duet

  ReplyDelete
 2. great picks! I love the coat
  xx
  http://anoddgirl.blogspot.com.au

  ReplyDelete

Thank you for your lovely comments! ♥