EQUA reusable bpa free plastic and glass bottles review + GIVEAWAY [CLOSED]

IMG_0851
Hi!
Today I have a really exciting post prepared for you! Not a long while ago I was contacted by a representative of a company called EQUA. At first I was a bit surprised as I was not acquainted with this company. But then I found out that EQUA is an ecological brand that represents bpa (bisphenol-a) free plastic and glass bottles. EQUA bottles are safe for humans and environment around us and not to forget their really, really cute looks!

I think that nowadays people are more concerned about their health and EQUA bottles are a really great accessory that every health conscious person should have. I am so happy that they got in touch with me and let me choose two of their bottles from their online store for me to review! 

LV
Šodien man priekš jums ir sagatavots visnotaļ interesants raksts! Pirms neilga laika ar mani sazinājās pārstāvis no uzņēmuma EQUA, no sākuma biju nedaudz pārsteigta, jo iepriekš man nebija nekādas informācijas par šo uzņēmumu! Bet tad kā es atklāju EQUA ir ekoloģisks zīmols, kas nodarbojas ar brīvām no bpa (bisphenol-a) plastmasas un stikla pudeļu izplatīšanu. EQUA pudeles ir drošas lietošanai gan cilvēkiem, gan arī dabai + protams, būtu jāpiemin pudeļu lieliskie dizaini!
Manuprāt, cilvēki mūsdienās aizvien vairāk un vairāk satraucas par savu veselību, tāpēc EQUA pudeles būtu lielisks aksesuārs cilvēkiem, kuriem šis faktors ir svarīgs. Es esmu ļoti priecīga, ka EQUA sazinājās ar mani un ļāva man izvēlēties 2 pudeles no EQUA internetveikala ( labas ziņas- drīzumā EQUA plāno paplašināties arī LV, bet pagaidām produkciju var iegādāties ar internetveikala starpniecību!) un dot šo pudeļu atsauksmes jums! 🙂
IMG_1001
I decided to make one bottle with sparkly watter, lemon and peppermint leaves and in the other I poured fresh forest strawberries mixed together with milk. Both of them turned out very delicious and proved themselves to be really great, refreshing summer drinks!
Es nolēmu vienā pudelē ieliet gāzēto ūdeni kopā ar svaigi grieztām citrona šķēlītēm un svaigi plūktām piparmētru lapām, savukārt otrā pudelē es samiksēju meža zemenes kopā ar pienu. Abi dzērieni bija ļoti garšīgi un ideāli piemēroti tam, lai atsvaidzinātos karstā vasaras dienā ( protams, jārēķinās ar to, ka piens var saskābt!)
IMG_0887
IMG_0940
IMG_0954
You can find this bottle HERE
IMG_0963
IMG_0972
IMG_0979
You can find this bottleHERE
IMG_0982
I honestly have nothing bad that I could say about these bottles- I have been using them for about a week now and they have really proven themselves to be very useful, easy to use & very, very eye catching! I am definitely thinking of ordering some more bottles with different design as they are so cute! 🙂
Ja godīgi, tad man patiešām nav nekas slikts sakāms par šīm pudelēm- es tās lietoju jau vairāk kā nedēļu un tās ir pierādījušas, ka ir ļoti noderīgas, ērti lietojamas un ļoti pievilcīgas acīm! Es pavisam noteikti apsveru iespēju pasūtīt vēl kādu pudeli, jo internetveikalā ir pieejami vēl tik daudzi superīgi dizaini! 

&&&&
Now to more exciting things! You have the opportunity to win a Drop andone bpa free bottle yourself! Just fill the rafflecopter with entries and you might be the winner! 🙂
Un tagad pie aizraujošākām lietām. Tev ir iespēja laimēt vienu no EQUA pudelēm! Aizpildi rafflecopter rīka nosacījumus un iespējams būsi laimētājs! 🙂


This giveaway is International (open worldwide) and is open till 10th of August 12pm! In case you will be the winner, I will contact you by your given email address & you will have the chance to choose your favorite bottle from EQUA!
Šis konkurss ir internacionāls un ir atvērts līdz 10. augusta 12:00 vakarā. Ja gadījumā būsi laimētājs, es ar tevi sazināšos caur tevis doto epasta adresi un varēsi izvēlēties sev tīkamāko EQUA pudeli!

~Good luck!~
Maddie

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?