KONKURSS! Iespēja laimēt vienu no 25 H&M Loves Music somām [NOSLĒDZIES]

ENG
Hi, my dear International readers, today I don’t quite have a post for you guys as today I am hosting a giveaway only for my local (Latvian) readers! I hope you don’t mind that, because very soon there will be a giveaway meant for all my blog’s readers, therefore, keep your eyes open! Have a nice Sunday my loves!
LV
Sveiki! Nedaudz nepierasti rakstīt šeit latviešu valodā, bet nu laikam pienāk pirmā reize it visam! Iemesls kāpēc es rakstu šo rakstu latviski ir tāpēc, ka sadarbībā ar H&M es vēlos izspēlēt nelielu vasaras konkursu! Tā kā Jūlijs ir festivālu mēnesis, tad arī tieši šim laikam atbilstošas balvas- 25 stilīgas vasaras somas no H&M Loves Music kolekcijas! Manuprāt, šīs somas būs lielisks un noderīgs aksesuārs ne tikai festivālos, bet arī vasarā kopumā, jo tās droši var izmantot arī kā vasaras/pārgājienu/pilsētas utml somas! 
IMG_9996.jpg_effected
Kopumā ir 5 dažādi somu veidi:
IMG_9961
Soma Nr. 1
IMG_9956
Soma Nr. 2
IMG_9988
Soma Nr. 3
IMG_9976
Soma Nr. 4
IMG_9969
Soma Nr. 5
Sadarbībā ar H&M esmu saskaņojusi divus “outfitus” ( ja godīgi nezinu pat kā šis vārds tulkojas latviski, varbūt labāk teikšu- tērpus), kuros esmu saskaņojusi jaunākās H&M vasaras kolekcijas drēbes kopā ar divām no iepriekš minētajām somām. Abi tērpi tika radīti ar domu, lai tie būtu vasarīgi un piemēroti šīs vasaras festivāliem! Kādi būs šie tērpi? To Jūs uzzināsiet parīt un aizparīt, kad šajā blogā ievietošu divus rakstus par tiem! Tāpēc droši nāc ciemos uz manu blogu šajās dienās! 🙂
KONKURSA NOTEIKUMI
Obligātais nosacījums:
* Atstāj komentāru, kurā uzraksti kura ir Tava šīs vasaras dziesma. Kā arī to, kura no somām ir Tava mīļākā un gadījumā, ja uzvarētu kur/kā Tu to vilktu vai izmantotu!
+ atstāj arī man savu epastu, lai varu sazināties ar Tevi!
Bonusa nosacījumi: 
(šie nosacījumi dos Tev iespēju iegūt papildus punktus un palielināt Tavas laimēšanas iespējas!)
* Spied “Like” mana bloga Facebook lapai
* Seko manam Twitter profilam
* Seko manam Instagram profilam
* Kā arī padalies ar šo ziņu par konkursu tālāk ar Twitter palīdzību!
Lai visi punkti skaitītos, Tev ir jāaizpilda visi nosacījumā šajā Rafflecopter rīkā ( kurš diemžēl nezina latviešu valodu, tāpēc daļa informācijas ir angliski- kuru es pieļauju visi tāpat sapratīs! 😉 ) Ielogoties šajā rīkā ir ļoti vienkārši- vai nu ar Facebook palīdzību (neuztraucies nekas neparādīsies Tavā Facebook profilā), vai atstājot savu epastu!
Pirmā nosacījuma izpildīšana- atstāj šī raksta apakšā komentāru ar prasītajiem nosacījumiem, pēc tam Rafflecopter rīkā nospied pogu- I commented. Tad parādīsies pārējie bonusa nosacījumi!
Noteikumi ir ļoti vienkārši, bet ja tomēr rodas neskaidrības tad droši raksti vai nu šeit komentāros, vai arī man uz epastu madara.lieciniece@gmail.com
Kā jau minēju konkursā var piedalīties tikai Latvijā dzīvojoši iedzīvotāji- bez vecuma ierobežojuma. Konkurss norisināsies līdz 17. jūlija plkst. 12!
~Vēlu veiksmi!~
Madara (Maddie)
Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?