Paul Mitchell hair product review

paul-mitchell-product-review
Hi!

It definitely has been a while since my last beauty product review. Therefore, the timing for me receiving some Paul Mithcell goodies from Hairtrade couldn’t have been more perfect. I am definitely a very big freak when it comes to my hair. I am constantly obsessing and worrying about them. That is because my hair is very fragile and damage very easily ( it might be a result from bleaching them once or twice a year). I very easily get split ends and it is practically impossible to grow longer hair than I have at the moment, because I would consider my hair thin and the fact that they break so easily is not helping either. So with that being said I was very eager to try out Paul Mitchell Shampoo One and Conditioner One as I am always trying to find newer and better hair products for my hair!

LV
Ir pagājis jau diezgan ilgs laiks kopš es pēdējo reizi rakstīju savas domas un  atsauksmes pār kādu skaistumkopšanas produktu. Tāpēc arī šī iemesla dēļ biju priecīga, kad uzzināju, ka varēšu nomēģināt Paull Mitchell matu līnijas produktus sadarbībā ar angļu uzņēmumu Hairtrade! Mani pavisam noteikti var pieskaitīt pie tiem cilvēkiem, kas nepārtraukti uztraucās par saviem matiem. Man tik ļoti satraukties liek tas, ka mani mati ir ļoti trausli un plāni (visticamāk, tāpēc, ka balinu matu škipsnas 1-2 reizes gadā!) un tas, ka mani mati gali ļoti ātri sašķeļas un līdz ar to ir praktiski neiespējami tos izaudzēt garākus, nekā tie ir pašlaik. 
Līdz ar to, kā jau teicu Hairtrade mani iepriecināja atsūtot Paul Mitchell matu šampūnu un kondicionieri!
paul-mithchell-shampoo-original-one-review
I know it might be a little cliche, but the first thing that attracted me to this product was it’s scent! It had a really nice subtle scent of coconuts ( I mean, c’mon, who doesn’t love coconuts? 😀 ), the scent wasn’t overpowering as it sometimes tends to happen with beauty products, therefore, washing my hair now has become a nice yummy scented experience! 😀 This shampoo is perfect to my hair as it is said that it is best used on fine to medium and chemically-treated hair. On the packaging it says that the shampoo gives hair what it needs to look healthy, shiny and manageable! I maybe wouldn’t say that my hair all of a sudden look shinier, but I can definitely say that they look healthier and more manageable ( they are smoother with less tangles)! 

Zinu, ka varbūt ir nedaudz klišejiski vērtēt šampūnu pēc tā smaržas, bet mani patiešām piesaistīja šampūna maigais kokosriekstu aromāts. Aromāts nebija ļoti spēcīgs, tādējādi, tas nebija uzmācīgs, kā tas mēdz gadīties ar skaistumkopšanas produktiem, līdz ar to mans matu mazgāšanas rituāls ir kļuvis par lielisku un “garšīgu” smaržu procesu! 😀 Šis šampūns ir ļoti piemērots maniem matiem, jo cik es nopratu, tad tas ir paredzēts plāniem un vidēji bieziem matiem, kuri ir bijuši ķīmiski apstrādāti ( krāsoti, balināti utml)  Uz iepakojuma ir rakstīts, ka šampūns piešķirs matiem mirdzumu, veselīgu izskatu un, ka tie kļūs vieglāk pārvaldāmi. Es visticamāk neteiktu, ka mani mati kļuva spīdīgāki, bet tie pavisam noteikti izskatās veselīgāki, kā arī gludāki ( ar ne tik daudziem sīkiem mezgliņiem)
paul-mitchell-conditioner-review
This is a leave-in conditioner/mousturizer ( it means, you don’t have to rinse your hair after you apply it) Which was a bit weird and hard to get used as previously I have always used  conditioners which needed rinsing afterwards. The conditioner ir in a light blue color and a bit in a greasy texture. I usually apply it in wet or damp hair just before blow drying my hair. The application process is very easy and I try to apply the conditioner evenly throughout my hair. My first initial fear was that as the conditioner is very moisturizing it would weigh down my hair and make it a bit greasy. But, luckily that is not the case and I have fully moisturized hair with no signs of greasiness or whatsoever!
Visu mūžu esmu lietojusi matu kondicionierus, kurus vienmēr ir jāizskalo no matiem, tāpēc biju pārsteigta, kad uzzināju, ka šim kondicionierim nav nepieciešama papildus skalošana! Pats kondicionieris ir gaiši zilā krāsā un tekstūra ir nedaudz eļļaina ( iespējams pat nedaudz taukaina). Parasti es to lietoju slapjos vai mitros matos nedaudz pirms mat žāvēšanas ar fēnu. Biju nedaudz nobažījusies par to, vai kondicionieris nepadarīs manus matus smagus un taukainus ( jo produkts ir ļoti mitrinošs), bet manām bažām nebija pilnībā nekāda pamata un rezultātā es ieguvu pavisam tīrus un labi mitrinātus matus!

hair-product-review-paul-mitchell
I had never used Paul Mitchell hair products and overall I can say that I am very, very happy with them I don’t know if I have been using really crappy hair products before, but this duo definitely seems like the best I have tried so far! My favorite part about this duo is that they make my hair really soft and that they don’t feel as damaged as before. The fact that Paul Mitchell products make hair softer and smoother was also proven when I asked my cousin to touch my hair ( I didn’t ask her questions and she didn’t know that I was using new hair products). And her initial reaction was shock that my hair was so smooth and soft! Cannot be a coincidence, right? 🙂
Pirms tam es nekad nebiju lietojusi Paul Mitchell matu kopšanas līdzekļus un, ja, godīgi, tad mani pārņem nožēla, ka nesāku tos lietot agrāk! Jo nezinu, varbūt mani iepriekš izmantotie šampūni ir bijuši ļoti slikti, vai arī šis duets ir ļoti, ļoti labs! Man mīļākā lieta lietojot šos produktus ( jau apmēram nedēļu) ir tā, ka mani mati ir palikuši daudz reiz mīkstāki un gludāki ( tie pavisam noteikti vairs neliekas tik sausi vai bojāti). Pēc tam, kad biju izmazgājusi savus matus es savai māsīcai pajautāju, lai viņa patausta manus matus ( iepriekš nejautājot nekādus jautājumus un nestāstīju, ka izmantoju jaunus matu kopšanas produktus) un man par šoku viņas pirmais jautājums bija, kāpēc mani mati ir tik mīksti! Līdz ar to pierādījās, tas ka šis šampūna un kondicioniera efekts nav tikai mans izdomājums ( man liekas, ka ļoti bieži sanāk “iestāstīt” sev lietas! 😀 )

& here you can see me with wet hair ( right after I applied the conditioner) / un šeit vari mani ieraudzīt ar slapjiem matiem ( tieši pēc kondicioniera lietošanas)
hair-product-review-paul-mitchell
& here you can see me with completely dry hair / un šeit es esmu jau ar pilnībā sausiem matiem! 
blonde-girl-red-lips

Have you ever tried Paul Mitchell hair products? Any thoughts?

Esi kādreiz mēģinājusi Paul Mitchell matu līnijas produktus?

~With love~
Maddie
Share:

20 Comments

 1. October 21, 2014 / 20:14

  Ahh, I'm a sucker when it's about hair! My hair is too thin and flat but not very smooth/soft sometimes so I always need some hair products to help me (and I'm not an expert in hair products yet lol) I love how your hair looks super healthy under the natural light, which makes me wanna try the products!! Hmm 🙂 Thanks for sharing!!

  http://www.vonvogue.com/
  New Post: The Fall Coat
  xoxo, Claire from Vancouver, Canada

 2. October 22, 2014 / 02:28

  This sounds brilliant, your hair looks really healthy! Never tried Paul Mitchell before so might have to pick them up 🙂

  Rebecca Coco

 3. October 22, 2014 / 08:39

  hmmm man jau neshkiet ka reizi, divas gadaa matus balinot tie tik trausli kluust…noteikti vairaak paari nodara zhaveshana ar feenu…bet tad atkal, es matus ar fenu nezhaveju un gali arii luuzt…bet tad atkal 🙂 matu gali visa mataa tak ir tie vecaakie, līdz ar to normals mirshanas process 🙂 man veel nav sanacis atrast taadu shampunu par kuru varetu teikt wow…. taads miikstums matos ir patikams…vareetu iespeams izmeginaat

  • October 22, 2014 / 17:42

   Es piekrītu, ka ne tikai balināšana matus dara trauslus! Katru otro dienu sanāk žāvēt matus ar fēnu, jo man nav tik daudz laika, lai ļautu tiem pašiem izžūt. Tā kā pieļauju, ka tie varētu būt galvenie iemesli un tā kā matus es balinu kopš apmēram 12 gadu vecuma, tiem nekad nesanāk tā īsti atkopties! :/
   Un, jā, es tiešām iesaku izmēģināt šo šampūnu un kondicionieri, jo man patika! 🙂

 4. October 22, 2014 / 16:31

  Tev skaisti mati.un cik interesanti, mes meitenes par tik daudz ko uztraucamies. Es sad tad nobubinu par saviem matiem, bet tad kads sirsnigs bloggeris izska komplimentu tiesi par matiem un tad mans milais vienmer iebiksta man: " redzi!! Ko es tev saku! Tu mani neklausi!" Un man paliek neerti.
  Man liekas no 2vas x gada balinasanas nevajadzetu but tik dramatiski matiem, ja nu vinus nepardedzina. Un mums blondinem vienmer svariga ir matu barosana-maskas , kondicionieri. Es gan tadus idealos produktus neesmu atradusi, bet pret karstumu aizsardziba man vislabak patik no Tresemme izsmidzinamais. Es bez fena nevaru, jo mati biezi, gruti zust. Lokoju loti reti.

  xoxo Ra

  http://www.ramona-strikeapose.blogspot.ie/

  • October 22, 2014 / 17:45

   Man pašai mati sagādā visbiežāk galvassāpes, jo man liekas, ka tie ir pārāk plāni un nepaklausīgi! Tāpēc bija tik jauki saņemt komplimentu no Tevis! 🙂
   Es Tev piekrītu par to žāvēšanu, mani mati bez fēna žūst apmēram 1-1.5 stundas un no rītiem man pavisam noteikti nav tik daudz laika! 😀 Un es labprāt izmēģinātu Tresseme līdzekli, jo visi produkti, kurus esmu lietojusi līdz šim nav bijuši īpaši apmierinoši, man vienmēr pēc viņu lietošanas rodas sajūta, ka mati paliek smagāki un nedaudz taukaināki!

 5. October 22, 2014 / 22:20

  Maddie, you should review products more often, I enjoyed your honest feedback and thoughts. I get you very well since my hair is in the same situation, very weak, dry and damaged (Im thinking to cut it!). And have seen these brand lately at the cosmetics store, I will give it a try for sure as it sounds great. The conditioner you dont have to rinse is brilliant! You have such gorgeous hair Maddie and look stunning in both pics! Many kisses! xo

 6. October 22, 2014 / 22:29

  Great review.Love your honest opinion
  It sounds amazing and your hair looks awesome

 7. October 23, 2014 / 00:35

  I've never tried Paul Mitchell products before, but your hair looks amazing!

 8. October 23, 2014 / 07:17

  My hair's a real pain too and I never thought shampoos and conditioners made a whole lot of difference… my hair improved mainly after I stopped using styling products and blowdryer. I'm not sure about this set as I don't know the ingredients and I'm quite picky in that regard, but I'm happy it worked well for you!

 9. October 24, 2014 / 01:17

  I never have used Paul Mitchell before but I've heard fabulous things about his products! I may just have to try 🙂 Your hair looks beautiful
  <3
  katsfashionfix.blogspot.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?