white-lace-blouse-ebay
Hi!
I have a mixed feelings about December as it is one of the months that I really, really love, because of the wonderful holidays as in Christmas and New Years Eve, but on the other hand I am not that thrilled about the long/hard hours at work ( this holiday season is the craziest of the whole year) and the immense work amount I have to do in University because of the end of the school year! These past few days I feel like I am a hamster on a never ending wheel, it’s crazy how fast time flies and I just find the grip of it! Do you have the same feelings about December?
Anyways, enjoy some pictures of my window sill series post! 🙂


LV
Man ir divējādas izjūtas pret Decembri- no vienas puses tas ir viens no maniem mīļākajiem mēnešiem, jo skaistākie svētki ir tajā un gaisā virmo sprigana svētku noskaņa. Bet tajā pat laikā es neesmu gluži sajūsmā par grūtajām darba stundām ( svētku sezona ir pati trakākā tirdzniecības veikalos), kā arī par lielo darbu apjomu, kas ir jāpabeidz un jāiesniedz Universitātē līdz semestra beigām. + šogad es absolvēšu Universitāti un domas par Bakalaura darbu vien liek man drebināties! Pašlaik man ir tāda sajūta, ka es būtu nepārtrauktā skrējienā ( apmēram, kā kāmītis savā ritenī) un laiks paskrien garām tik ļoti ātri, ka dažreiz ir tāda sajūta, ka viss aiziet pašplūsmā vai autopilotā! Tev arī ir šādas sajūtas pret Decembri?
Lai nu kā arī nebūtu, zemāk vari aplūkot dažas bildes no manas “window sill” sērijas! 🙂

call-me-maddie-fashion-blog
fashion-blogger-from-latvia
teal-turquoise-a-line-skirt
Top- Arafeel
Skirt- Ebay
Ring- Ebay
Watch- Ebay
Clutch- H&M
Shop similar:
!function(doc,s,id){ var e, p; if(!doc.getElementById(id)) { e     = doc.createElement(s); e.id  = id; p = ‘//shopsensewidget.shopstyle.com/widget-script.js’; var cb = new Date().getTime(); p += ‘?cb=’ + cb; e.src = p; doc.body.appendChild(e); } if(typeof window.ss_shopsense === ‘object’){ if(doc.readyState === ‘complete’){ window.ss_shopsense.init(); } } }(document, ‘script’, ‘shopsensewidget-script’);
~With love~
Maddie
Share:

20 Comments

 1. December 9, 2014 / 22:18

  I love this look, Maddie. You are radiant as always. The lighting is spot on for this ultra feminine look. Life & December just flies by! :] // ▲ itsCarmen.com ▲

 2. December 10, 2014 / 10:13

  That skirt is really gorgeous Maddie! I love its vibrant color! Enough to brighten anybody's day <3
  You can match it with any top too, how amazing! You look great as always <3

  love lots,
  Tin

  mypoeticisolation.blogspot.com

 3. December 10, 2014 / 11:12

  Ekselenti… skaists matu sakārtojums…un tu jau pati vari iemācīties palēnināt laiku…. es šogad svinu decembri nevis zsv un jauno gadu…lai visu mēnesi butu tā sajūta…mazu kripatiņu ik dienu… apģērbties, tā kā tušajā foto, zsvētciski arī palīdz radīt sajūtas////ļoti skaisti svārki zilā krāsa un pārsliņām līdzīgais tops…kaklarota…es teikti ļoti svinīgi…apsēdies vakarā ar karstvīna glāzi…otr'vakarā uzraxti kartiņas…ieej mandarīnu vannā..hmmm izdekorē eglīti agrāk… citu dienu uztaisi brokastīs piparkūku toast… varu ielikt blogā recepti, ja interesē…nu tā pa kripatiņai mazai un viss būs ok…mācīties palēnināt laiku…es zinu nav viegli, arī strādāju, kur decembris ir vistrakākais laiks, bet hei – aizbraucu nedēļas nogalē uz franciju un hei, pie kājas nauda, ņemšu pusdecembri brīvu…lai dzīvo svētku sajūtas…..

 4. December 10, 2014 / 13:48

  The skirt is such a beautiful shade of blue! Yeah, december is such a busy time at school, it's crazy. I hope you'll have some free time despite work and school assignments.

 5. December 10, 2014 / 15:47

  Turies! Es saprotu ka tu juties, man liekas cik esmu parunajusi ar cilvekiem loti daudzi ta jutas un ir lidzigas pozicijas. Turies vel tikai divas nedelas un tad atlaidisim bizes un svinesim. Lai nu ka ir ar laikiem tu loti labi, manuprat, tiec gala ar visu un cik labi, ka ir tada palodze uz kuras tu tik skaisti poze. Briniskigi izskaties. Ka sniegbaltite. Balts un zils tadas ziemigas, sarmotas, sniegotas krasas.
  xoxo
  Ramona

  http://www.ramona-strikeapose.blogspot.ie

 6. December 14, 2014 / 02:55

  This lace top looks lovely on you and I love that you added such a bright and vibrant skirt. Very pretty outfit!
  <3
  katsfashionfix.blogspot.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?