Marc Jacobs Dot perfume review

marc-jacobs-perfume-review-dot
Hi!
Some of you might have guessed what this evening’s post would be about as I did leave a clue in my Facebook page & on my Twitter account! As you can already see it from my title, today I have prepared a blog post about perfume Dot by Marc Jacobs. This perfume has been on my wish list for such a long time, I even had this perfume in my Christmas wish list post and little did I know- some wishes come true after all…

My amazing boyfriend gave the Marc Jacobs Dot gift set ( it included perfume, shower gel and body lotion) a while ago! I was a bit confused when I received this gift because Christmas was long over, it was not our anniversary, nor it was my birthday, so when I asked why he gave me this gift, he just said that he wanted to put a smile on my face and to see me happy! I mean really? Haha, kind of marriage material right there, right?! 😀 I am not a very materialistic person ( of course, I have my moments, but, honestly, who doesn’t?) and I really appreciated the thought behind this gift, because I was non stop talking about this perfume back in summer, but not recently. He said that he remembered about this perfume and how much I wanted it after reading my blog post/ Christmas wish list! Which also means that not only he listens, but he also reads my blog when I don’t know it! Sweet 🙂
LV
Iespējams, ka daži no jums jau uzminēja to, par ko būs šīs dienas raksts pēc manis atstātā pavediena manā Facebook lapā un Twitter profilā! Un kā jau vari noprast pēc raksta nosaukuma, šodien esmu sagatavojusi nelielu rakstu par savām jaunākajām smaržām- Marc Jacobs Dot. Šīs smaržas manā vēlmju sarakstā atradās ļoti ilgu laiku ( manuprāt, jau kopš pagājušā gada pavasara) un iespējams daudzi atcerās, to, ka šīs smaržas bija manā Ziemassvētku vēlmju rakstā! Un kurš gan būtu to domājis, ka dažas vēlmes patiešām piepildās, jo mans  draugs neilgu laiciņu atpakaļ uzdāvināja Marc Jacobs Dot dāvanu komplektu, kurā ietilpa smaržas, ķermeņa krēms un dušas želeja! No sākuma biju nelielā neizpratnē par dāvanu, jo Ziemassvētki jau bija beigušies, un tā nebija mūsu jubileja, kā arī tā pavisam noteikti – nebija mana dzimšanas diena! Tāpēc uz manu jautājumu – kāpēc šī dāvana tagad? Viņš atbildēja, ka vienkārši vēlējās sagādāt man pārsteigumu, redzēt mani priecīgu un ar smaidu uz lūpām! Es neesmu īpaši materiālistiska ( lai gan, protams, ir savi momenti, bet kurai tad nav, vai ne?) un visvairāk man patika tā doma, kas slēpās aiz šīs dāvanas, tāpēc ka vasarā es viņam pilnas ausis piedziedāju par šīm smaržām, bet ne gluži pēdējā laikā. Brīnījos par to, ka viņš to atcerējās, bet viņš man atbildēja, ka izlasīja manu Ziemassvētku vēlmju rakstu, kas ne tikai nozīmē to, ka viņš tomēr klausās tajā, ko es viņam saku, bet arī lasa manu blogu pat tad, kad es to nezinu! Mīļi! 🙂
fashion-blogger-favorite-perfume
Some of my blog’s oldest readers my recall this post in which I showed off Marc Jacobs Daisy perfume. So you can definitely say that I am loyal to this brand :D. Daisy is a fantastic perfume and I really love using it in spring or summer, but I found that the EDT (eau de toilette) formula was a bit too light for me as the perfume was so light already. Marc Jacobs Dot scent is a bit stronger and persistent, which could also be explained that I have the perfume in EDP (eau de parfum), this post really helped me to understand the difference!
The packaging by far is the cutest  out of all Marc Jacobs perfume packagings ( ok, Marc Jacobs Honey is a close second)! But I mean, really? How cute is the bottle? I really love how the little ladybug looks on my beauty shelf- definitely a stand out!
Daži no mana bloga igākajiem lasītājiem iespējams atminēsies šo rakstu, kurā es aprakstīju tā laika manas jaunākās smaržas- Marc Jacobs Daisy. Hehe, pavisam noteikti var teikt to, ka es esmu lojāla vienam zīmolam 😀 Daisy ir lieliskas smaržas un man patiešām ļoti, ļoti patīk tās lietot siltajos mēnešos, bet es atklāju to, ka smaržu formula EDT ( eau de toilette) bija pārāk viegla ( vismaz priekš manis) un tā kā Daisy smaržas pašas par sevi ir ļoti vieglas es tās sajutu vienīgi tajā brīdī, kad tās uzsmidzināju. Dot smaržas ir spēcīgākas un noturīgākas, ko, protams, var arī izskaidrot ar to, ka tām ir EDP formula (eau de parfum). šis raksts man noteikti palīdzēja saprast atšķirību starp EDT un EDP!
Kā arī noteikti ir jāpiemin smaržu mīlīgais iepakojumus, kurš, manuprāt, ir viens no labākajiem Marc Jacobs smaržu iepakojumiem ( lai gan Marc Jacobs Honey nav tālu līdz 1. vietai). Man ļoti patīk kā šī mazā bizbizmārīte izskatās uz manas skaistumkopšanas līdzekļu plaukta!
marc-jacobs-gift-set-fashion-blog-review
marc-jacobs-dot-review-fashion-blog
If I would have to describe the scent I would say that it is warm, floral and a bit fruity. Here are the notes that are in this perfume:
Top Notes: Honeysuckle, Red Berries, Pitahaya (dragon fruit)
Mid Notes: Jasmine, Orange Blossom, Coconut
Base Notes: Vanilla, Musk
The scent itself is an instant hit. I liked it on the first spray, with fruity top notes of dragon fruit and red berries, but as it dries down it becomes a lot more floral than I expected, with Jasmine and Orange Blossom becoming dominant. And I think that the warmth I talked about previously comes from the sweet vanilla tones! 
Ja man būtu jānoraksturo šīs smaržas, tad es teiktu, ka tās ir siltas ar ziedu un augļu nokrāsu. Šādas smaržu notis un nianses ir iespējams sajust šajās smaržās:
Augšējās notis: Sauserdis, Sarkanās ogas, Pitaija
Vidējās notis: Jasmīni, Apelsīnu ziedi, Kokosrieksti
Pamata notis: Vaniļa, Muskuss
Smaržas, manuprāt, ir lieliskas un man tās patika jau no pirmā uzpūtiena! No sākuma tām ir skaista augļu smarža, visvairāk var just pitaiju un sarkanās ogas, bet kad tā palēnām nožūst es sajutu nedaudz vairāk arī ziedus- jasmīnus un atsvaidzinošos apelsīnu ziedus. Un siltums par kuru pirmīt runāju- nāk no saldajiem vaniļas toņiem!
marc-jacobs-dot-gift-set-review

Which is your favorite perfume?
Kuras ir Tavas mīļākās smaržas?
~With love~
Maddie
Share:

17 Comments

 1. January 29, 2015 / 22:35

  Mmm I always love Marc Jacobs perfume designs! They do a great job of drawing you in through just that. But the combination of the scents just seem wonderful and I would be willing to try it. It's such a shame you can't test sample through computers 😛
  Olivia | Her Name Was Celebration

 2. January 30, 2015 / 00:16

  This perfume sounds wonderfully yummy! The perfume notes are scents that I love! The packaging is also super adorable!
  ~Sara

 3. January 30, 2015 / 11:57

  Wow omg it's so beautiful Maddie!!!!! I'm so jealous,I want them all too
  They're too cute, I'm gonna cry!!awww I love red bugs too!!!!
  everything is so perfect on its pckaging.I love it so much!!!! maybe I'll just make them as a decor and not use them if I'll have them with me ehehhee

  love lots,
  Tin

  mypoeticisolation.blogspot.com

 4. January 30, 2015 / 12:34

  fantastiska tā sajūta, kad tiec lutināta vai ne… daudz jau nevajag un ne bieži…. super jūs divi…tā turpnāt… par smaržām – man patīk, bet es lietoju tikai vienas un dažreiz vīra… tāpēc nesanāk kkā nopirkt, kaut bieži vien gribas dēļ pudelītes…man galvā mazs projekts un kolekcionēju visādus smaržu korķīšus…un šis ir lielisks, ja nezinu, kur likt, zini, ka es nopirktu 🙂 pirms diviem gadiem dot iedvesmota izdekorēju logu… iespējams šogad ar sīko izdarīsim atkal tāpat…. ielikšu bildes blogā…. bet ja nopietni – pārdod kad tukšas ja nevajag … 🙂 lai labi smaržojas

 5. January 30, 2015 / 18:42

  The packaging is amazing! It sounds like such an awesome perfume, I definitely want to try it out.

 6. January 30, 2015 / 20:43

  He's a keeper! 🙂 Tas ir tik loti patikami, ka vins ta rupigi ieklausijas un tapat vien tevi parsteidza un palutinaja. Tas nav nekas slikts, ka palutina un ka patik. Tas ir briniskigi! Lai jums vienmer ir tikpat labi ikopa. Pudelite loti krasna un smuka. Skaists dekorejums. Neesmu nekad pasmarzojusi. Bija kads laiks, kad es mainiju smarzas, bet tagad jau vairakus gadus esmu uzticiga savai pirmajai milestibai L'eau d'Issey Issey Miyake un vasara nejausi uzskreju virsu L`Eau d`Issey Florale Issey Miyake. Nevareju nenopirkt, jo tas pats aromats tikai, ka nosaukums vesta, ar lielaku ziedu akcentu. Perfektas kad ara peleks un pheee..un pavasarim/vasarai.
  xoxo
  Ramona

  http://ramona-strikeapose.blogspot.ie

 7. January 31, 2015 / 09:13

  I always get tempted by MJ whenever I pass duty free, if I didn't have plenty perfumes already, I would buy one of them for sure, I love the fragrance and design!

 8. January 31, 2015 / 13:33

  Ak, mana māsa ir apsēsta ar Marc Jacobs smaržām, tāpēc apmēram esmu iepazinusies ar viņu sortimentu. Iepakojumi ir tiešām lieliski! Manas mīļākās smaržas ir Gucci Guilty un Victor & Rolf Flowerbomb! 🙂

  http://happinessvictim.blogspot.com
  x

 9. February 3, 2015 / 19:39

  maddie,
  your description is perfect and quite enticing. I think this is my daughters fav, and Valentine's day IS coming up…so thanks!!! gift problem just solved, and if she doesn't like it, i KNOW I will!
  xx, Elle
  http://mydailycostume.com/

 10. February 6, 2015 / 18:41

  Lovely package, so nice for him to make such a present like this.
  xoxo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?