Chi Chi Kelsey dress

chi-chi-kelsey-dress
I was not originally planning on showing you this dress in this post as I thought of exclusively showing it off to you on Sunday’s outfit post, but as I have completely fallen in love with this dress, I decided to create a small separate blog post only about it! This dress is called Kelsey dress and it is available for the purchase at Chi Chi London!
I didn’t buy this dress myself, I have been collaborating with Chi Chi for quite a while now, I have previously received 2 dresses from them- here and here are the outfit posts in which I featured them ( just in case you are interested). And, even though, people assume that when bloggers receive products from brands, they are obligated to say only nice things about them and the brand, which I understand for the most part, but let me just say- on my blog I would never falsely say that I have loved an item without actually liking the product. And I would never recommend a product to my readers if I wouldn’t be interested in buying the item myself or recommending it to my friends or relatives! I just want to be as transparent and honest as I can get about this matter!
So with that being said and hopefully not sounding completely cliché, I am in love with this dress. And actually, this dress, is my all time favorite item I have ever received in the 3,5 years of being a blogger. This dress not only looks amazing, it is very qualitative and fits true to it’s size ( I got the dress in size 8 (size 36 or S) and it does fit me like a glove). Therefore, if you are searching for an elegant and polished dress for a special occasion, definitely checkout Chic Chi London!

LV
No sākuma es nebiju plānojusi, ka rakstīšu šodien šo rakstu par kleitu, kuru variet ieraudzīt bildēs, jo biju ieplānojusi šo kleitu pataupīt priekš Svētdienas outfit raksta, bet tā kā esmu patiešām savā veidā iemīlējusies šajā kleitā, es nolēmu šodien uzrakstīt pavisam nelielu apskatu par to! Ja nu Tevi ieinteresēju, šo kleitu ( Kelsey dress) vari aplūkot un iegādāties Chi Chi London mājaslapā!
Šo konkrēto kleitu es nepirku pati par savu naudu, bet gan man tā tika atsūtīta no zīmola Chi Chi. Ar šo zīmolu laiku pa laikam sadarbojos un šī ir trešā reize, kad saņemu kleitu no viņiem, iepriekšējās divas vari apskatīt šajā un šajā outfit rakstā! Un kaut arī ļoti daudzi cilvēki pieņem, ka, ja blogeris/e kaut ko saņem par brīvu no kāda zīmola, tad tiem ir pienākums teikt tikai labas un pozitīvas lietas ( līdz ar to var būt ne līdz galam patiesas) un es diezgan labi saprotu to no kurienes šāds viedoklis rodas, bet es vēlējos uzsvērt, to, ka savā blogā es nekad neteiktu, ka man “patiešām patīk” kāda lieta, kuru esmu saņēmusi par brīvu, lai gan, man personīgi, tā nemaz nepatīk. Un es nekad nerekomendētu savus lasītājus iegādāties kaut ko, ko es pati nepirktu, vai neieteiktu saviem draugiem vai radiniekiem! Šajā jautājumā es patiešām gribu būt pēc iespējas caurspīdīgāka un atklāta, jo kaut arī, jā, es šad tad saņemu lietas no uzņēmumiem par brīvu, tieši šā iemesla dēļ, es nerakstītu nepatiesas atsauksmes!
Tā kā jūs to tagad ziniet un es ceru, ka patiešām pašlaik neizklausīšos pavisam klišejiski, man patiešām ļoti, ļoti patīk šī kleita! Un ja godīgi, tad šī kleita pavisam noteikti ir mana mīļākā lieta, kuru esmu saņēmusi būdama blogere aptuveni trīsarpus gadus! Kleita ne vien izskatās lieliski, bet tā ir ļoti kvalitatīva un 100% atbilst norādītajam izmēram ( šo kleitu es saņēmu 8 izmērā ( 36 vai S izmērs) un tā patiešām man der kā uzlieta!). Ja nu esi īpaša gadījuma kleitas meklējumos, es patiešām silti iesaku ielūkoties Chi Chi piedāvātajā sortimentā! 
chi-chi-ball-room-dress
And I simply cannot wait to show you some more pictures of my outfit, which I thought turned out so, so beautiful and I haven’t been this excited about an outfit post for a really long time! Big, big thanks to my beautiful momma ( who actually has her birthday today!) as she was acting like she has been into photography for years and took some pretty amazing pictures of me and my outfit! But more on that wait till Sunday! 🙂
Es patiešām nevaru sagaidīt to mirkli, kad varēšu parādīt vēl kādas bildes no mana nākamā outfit raksta. Manuprāt, bildes sanāca patiešām lieliskas un es esmu diezgan lielā sajūsmā par tām! Liels paldies manai skaistajai mammai par bildēm ( šodien ir viņas dzimšanas diena!), jo viņa patiešām iejutās fotogrāfa tēlā un ar kameru rīkojās tā it kā viņa jau to darītu gadiem! Bet nu vairāk par rakstu un bildēm Jums būs jāgaida līdz Svētdienai.

& here is a little preview of my next outfit post! 
Un šeit ir neliels ieskats manā nākošajā outfit rakstā! 
chi-chi-london-kelsey-dress~With love~
Maddie
Share:

10 Comments

  1. February 26, 2015 / 01:35

    This is such a beautiful dress with intricate lace detailing. And you pull it off well! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?