8 Spring 2015 must haves

spring-must-haves
As the first month of spring has already started and the temperature outside is slowly climbing it’s way up, I decided to make a blog post for you in which I shared my views on what will be trending this spring and what are my personal must haves! Of course, I did a little research beforehand and not only big fashion empire websites came in handy ( such as Vogue, Glamour, Harpers Bazaar etc), but also the experiences I have had from several Spring/Summer collection preview events, from watching fashion shows back in Fall and from working in a huge retail chain- H&M!

LV
Tā kā pirmais pavasara mēnesis jau ir sācies un gaisa temperatūra ir tendence kāpt uz augšu- šodien es izvēlējos izveidot rakstu, kurā dalīšos ar saviem ieskatiem par to, kas būs modē šajā pavasarī un kādi ir mani personīgie “must haves”! Protams, pirms šī raksta izveides es veicu nelielu pētījumu par šo tematu un palīgā nāca ne tikai tādi žurnāli un interneta resursi kā Vogue, Glamour, Harpers Bazaar utt., bet arī mana personīgā pieredze apmeklējot ar modi saistītus pasākumus, skatoties modes skates sen atpakaļ rudenī, kā arī būtu jāpiemin mana darba vieta- H&M, kas pats par sevi ir ļoti liels iedvesmas avots, kur ir iespējams novērot jaunākās modes tendences!

1. STRIPES
Asymetric Marina dress – $38 (Simons)

I, honestly, don’t even know a season when stripes are not trending- I guess they are the one neverending must have! I personally, really like striped clothes and I enjoyed looking for the perfect striped clothing item for this post, but I must admit digging through so many striped items really had a funny effect on my eyes 😀
Ja godīgi, tad man nav ne jausmas vai strīpas arī nemēdz būt modē! Man personiski, ļoti patīk strīpains apģērbs un izbaudīju šo meklēšanas procesu, lai atrastu perfekto lietu, kuru parādīt šajā rakstā! Tiesa gan jāpiebilst, ka beigās gan viss bija raibs gar acīm! 😀

2. PANAMA HATS
Solid Panama hat – $14.99 (Target)

Panama hats are not only a great way to hide from the sun, but they are also a very chic fashion accessory! Ever since I saw an amazing Panama hat at H&M SS’15 studio collection preview ( which by the way launched in 12.03), I knew that it would be an amazing accessory to take with me to the sunny Canaries!

Panama stila cepures ir ne tikai domātas, lai noslēptos no spilgtajiem saules stariem, bet tās ir arī ļoti kolorīts modes aksesuārs! Kopš es ieraudzīju Panama stila cepuri H&M SS’15 studio kolekcijas prezentācijā ( kolekcija tika laista klajā salīdzinoši nesen- 12. martā!), es zināju, ka tas būtu lielisks aksesuārs, kuru ņemt līdzi uz Kanāriju salām!

3. SLIT SKIRTS
Front slit bodycon skirt – $5 (Charlotte Russe)

Slit skirts will also be trending this spring. I personally think that slit skirts are a great alternative to the regular skirts and they definitely know a way to make any outfit more interesting! Especially popular will be the midi and maxi slit skirts!

Svārki ar šķēlumu arī būs modē šajā pavasarī! Manuprāt, svārki ar šķēlumu ir lieliska alternatīva klasiskajiem svārkiem, kā arī noteikti piešķirs tērpam odziņu! It īpaši populāri būs midi un maksi stila garuma svārki ar šķēlumu!

4. STATEMENT EARRINGS
Callisto drops – $32 (Bauble Bar)

When I watched SS 15 fashion collections back in Fall, I noticed that a lot of designers had very bold jewelry choices- especially when it came to earrings! I personally own quite a lot statement necklaces, but I am bit overwhelmed with them, therefore, I am happily jumping on the statement earring trend!

Pagājušā gada rudenī kad skatījos Pavasara/Vasaras modes skates, es ievēroju to, ka ļoti daudzi dizaineri savās kolekcijās izmantoja drosmīgas un lielas rotas lietas- it īpaši izcēlās auskari! Man pašai ļoti patīk lieli un izteiksmīgi auskari, tāpēc tikai vien priecājos par šo trendu!

5. SUEDE
Boxy Biker jacket – $270 (Topshop)

Whether those are shoes, bags or clothes- suede is the hottest fabric right now! I personally love suede shoes, especially in tan brown color, but I would definitely not mind having a suede jacket either!

Vai nu tās ir zamšādas kurpes, somas vai drēbes- zamšāda šopavasar būs lielā cieņā! Man personīgi ļoti patīk zamšādas kurpes, it īpaši tumši brūnā krāsā, bet es pavisam noteikti neatteiktos no zamšādas jakas!

6. WIDE LEG PANTS
Wide leg trousers – $167.67 (P.A.R.O.S.H.)

The fashion this spring has a lot to do with the 70’s and hippie era! For all I know, 70’s fashion can definitely make a return, on one condition- the flared jeans are left behind. But the pants I do love about 70’s inspired fashion are the flowy wide leg pants, I think that they look very effortless and chic- definitely a staple piece for spring/summer

Šajā pavasarī ļoti daudzām drēbēm un aksesuāriem var redzēt atmiņas no 70. gadiem un hipiju ēru! Manis pēc 70. gadi var droši nākt atpakaļ modē, ar nosacījumu, ka platās džinsas tiek atstātas pagātnē- tām es vēl neesmu gatava! 😀 Bet bikses, kas var droši atgriezties ir plandošās platās auduma bikses, manuprāt, tās izskatās ļoti izsmalcināti un gaisīgi- pavisam noteikti šī pavasara vasaras hīts!

7. BLOCK HEELS
Pekny block heels – $64.98 (Aldo)

Forget the tall, spindly stilettos — the heel to have for Spring is a wide, supportive block heel. I personally really like block heels ( unless they are too bulky) and my constantly tired feet would only appreciate a heel that is more friendly to them!

Aizmirsti par augstajā, spicajām augstpapēdenēm – šī pavasara kurpes ir ir platu un ērtu papēdi! Man personīgi, patīk šāda stila kurpes ( ja vien tās nav pārāk masīvas) un manas mūždien nogurušās un sāpošās pēdas, noteikti novērtētu ērtāku kurpju maiņu!

8. BIG FLORAL PRINTS
Pink Floral Top – $30 (River Island)

What is spring without florals, right? I honestly cannot imagine spring fashion without floral print! This spring in contrast to other years- big and bold floral prints are trending! And those are great news for a floral print lover like me!

Kas gan ir pavasaris bez ziedu raksta, vai ne? Es pavisam noteikti nevaru pavasara modi iedomāties bez šī vieglā un sievišķīgā raksta! Vienīgā atšķirība no pagājušajiem gadiem ( man liekas, ka ar šo rakstu ir tāpat kā ar strīpām- no modes neiziet nekad!) modes tendence ir tā, ka šopavasar modē būs izteiksmīgs un lielu ziedu raksts!

What are your spring must haves?
Kādām lietām Tavuprāt ir jābūt pavasara garderobē?

~With love~
Maddie
Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?