Canary islands diary part 1

IMG_0685a
tenerife canary islands
Ok, I have a gazillion pictures from my trip- more than 1500, therefore, I am kind of warning you- there will be a lot of pictures in this post & some few more future posts! 😀 I mean, honestly, I just couldn’t pick a few pictures to show you, because there is so, so much beauty in Tenerife, Canary islands and, even though, I have been there for three times already, it still surprises me and I find something new and beautiful each time I visit this island!

To Canary islands, specifically to island of Tenerife I traveled together with the best company I could ever ask for- my parents, my boyfriend, my brother, his wife and my 7 year old niece. We stayed at the island of Tenerife for 8 nights in a really great four star hotel- Dream Noelia Sur. I would definitely recommend this hotel, because the rooms were really modern and recently refurbished, the pool area was really big and spacious, the food that was served in breakfast and dinner ( we chose half board) was also very good- everything was tasty and I liked the fact that they changed cuisine every evening, for example, one evening I could eat sushi, the next Italian and in the next Mexican! And also the location of the hotel was one of the reasons why we decided to stay there!
Well, I will not talk anymore & I will just let the pictures speak for themselves!

LV

Man  ir tik daudz bilžu no mana ceļojuma- vairāk nekā pusotrs tūkstotis, tāpēc, es jau jūs laicīgi pabrīdinu, ka ne tikai šajā rakstā variet sagaidīt lielu bilžu kvantumu, bet arī dažos nākamajos! 😀 Es patiešām nevarēju izvēlēties vien pāris bildes, kuras iekļaut rakstos par Kanāriju salām, jo kaut arī es Tenerifē esmu bijusi trīs reizes, katru reizi es ieraugu kaut ko jaunu un prātam neaptverami skaistu un vēlos ar saviem iespaidiem padalīties arī ar jums!
Uz Kanāriju salām, jeb tieši uz Tenerifes salu es devos vislabākajā kompānijā kādā vien varēju vēlēties- ar manu mammu un tēti, ar savu draugu, ar brāli, viņa sievu un viņu septiņgadīgo meitiņu! Kopumā mēs salā palikām 8 naktis un mūsu izvēle krita par labu četrzvaigžņu viesnīcai Dream Noelia Sur. Es noteikti ieteiktu doties uz šo viesnīcu, jo viesnīcas istabiņas bija diezgan modernas un nesen izremontētas ( nevarēja just novalkājuma efektu), baseina zona bija plaša ar daudz sauļošanās krēsliem, kā arī ēdiens, kuru pasniedza brokastīs un vakariņās ( mēs izvēlējāmies ņemt puspansiju), bija pat ļoti garšīgs un man ļoti patika tas, ka katru vakaru ēdienkarte tika mainīta un bija iespējams nobaudīt ne tikai klasiskos viesnīcu ēdienus, bet arī dažādu valstu virtuves- piemēram, vienu vakaru tas varēja būt suši, citu vakaru Itāļu ēdienu, savukārt citu Meksikāņu virtuve! Kā arī pašas viesnīcas lokācijas vieta bija vēl viens iemesls, kāpēc izvēlējāmies tajā palikt!
Lai nu kā es beigšu rakstīt un ļaušu bildēm runāt pašām par sevi!
IMG_0693a
tenerife canary islands teide vulcano
ombre faded skirt
The place you must visit while in Tenerife definitely has to be Teide vulcano and Teide National park. The views were truly breathtaking and a lot of times it just felt like I was on a whole another planet! / Vieta, kas ir obligāti jāapskata atrodoties Tenerifē, pavisam noteikti ir Teides vulkāns un Teides nacionālais parks. Tie skati, kurus mēs piedzīvojām patiešām radīja sirreālu sajūtu, ka es atrastos pilnībā uz citas planētas!
tenerife canary islands teide national park
fashion blogger on vacation
tenerife canary islands
places to visit in canary islands
It is so weird to be in such a hot place & yet to experience snow! / Ir tik dīvaini atrasties tik siltā vietā kā Tenerife, bet tajā pat laikā redzēt un sajust sniegu!
tenerife canary islands
My mum & dad / mana mamma ar manu tēti 🙂
places to visit in canary islands
tenerife canary islands
tenerife canary islands teide
1
ombre faded skirt
2
tenerife canary islands
6
IMG_0689a
IMG_0447a
IMG_0101a
IMG_0064a
IMG_0499a
5
All of us together / Visi kopā 
IMG_0656a
4
IMG_0662a
In Loro Park / Loro Parkā
dream hotel noelia sur review
dream hotel noelia sur review
My parent’s hotel room, looooved that jacuzzi! / manu vecāku numuriņš- ideāla džakuzi vanna!
3
Not only we traveled around the island and got to expierence so many breathtaking views, but also we tried karting! I am a huge fan of Formula 1, therefore, karting for me is the closest that I can get to racing! / Mēs ne tikai apceļojām salu un redzējām lieliskus skatus, bet arī izmēģinājām Tenerifes kartingu! Es esmu liela Formulas 1 fane, tāpēc ar vislielāko prieku sacentos ar savējiem, un kartings ir tuvākais formulai!
IMG_0019a
IMG_0030a
7
Playa de las Teresitas- the only white beach in Tenerife ( the sand was brought back from Sahara desert!) / Playa de las Teresitas- vienīgā balto smilšu pludmale Tenerifē ( smiltis tika atvestas no Sahāras tuksneša)~With love~
Maddie
Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?