TIGI- Oatmeal & Honey shampoo and conditioner review

Tigi-oatmeal-and-honey
Hellooo! I am now back to my regular posts ( back to the reality), I hope you enjoyed the Canary islands series and I do wish I will be able to go on a new vacation soon! But meanwhile, I have prepared for you a review post about my new shampoo and conditioner Tigi Oatmeal and Honey which I generously received courtesy of hair and beauty supplier Hairtrade!
I have worked with this brand for many times before ( I have reviewed their hair care products, here & here ; and also their extensions here & here) and I must say that every time I have received and reviewed any kind of their products, I have been very, very satisfied! 
LV
Sveiki! Es atpakaļ ar saviem regulārajiem bloga ierakstiem ( jeb ir laiks atgriezt gan sevi, gan blogu atpakaļ realitātē!), es ceru, ka Jums patika mani Kanāriju salu ieraksti un, ja godīgi, tad viss ko es vēlos ir pēc iespējas ātrāk doties jaunā atvaļinājumā! 😀 Bet nu tikmēr, esmu sagatavojusi priekš Jums nelielu atsauksmju rakstu par maniem jaunajiem Tigi Auzu pārslu un medus šampūnu un kondicionieri, kurus es saņēmu no internetveikala, kas specializējas matu kopšanā Hairtrade! Ar šo zīmolu esmu jau iepriekš strādājusi kopā vairākas reizes ( esmu apskatījusi viņu izplatītos matu kopšanas līdzekļus šeit un šeit ; kā arī pieliekamos matus (clip in hair extensions) šeit un šeit) un katrā šajā sadarbošanās reizē es tiešām varu teikt, ka esmu bijusi ļoti apmierināta ar saņemtajiem produktiem!
tigi-honey-oatmeal-review
I originally received their TIGI Oatmeal & Honey gift pack, but I guess, they either don’t sell it anymore or it has sold out, because I was not able to find it on their shop. Instead I found both items separately: THE SHAMPOO & THE CONDITIONER. What I originally really liked about the packaging was the fact that the shampoo came in the size of 300ml, whereas, the conditioner in 250ml- I think that it is pretty ideal for me, because I usually use a lot more shampoo than conditioner and a lot of times I end up with the shampoo bottle empty, whereas, the conditioner bottle still 1/3 full! That really bugs me a lot for some reason! 
The product is very easy to use- take a regular amount of the shampoo and work it through roots to ends ( I must say it foams very easily, which I think is a big + ) and rinse the product out thoroughly. After that apply the conditioner from mid length hair to the ends concentrating on areas that are in most need of moisture, let it set for couple of minutes and then rinse it out!

Sākotnēji no Hairtrade es saņēmu Tigi Oatmeal & Honey dāvanu komplektu, bet laikam pašlaik viņi tos vairāk nepārdod, vai arī tie ir izpirkti, jo gatavojot šo rakstu es to nekādīgi nevarēju atrast viņu mājaslapā! Tā vietā es atradu abus produktus atsevišķi: ŠAMPŪNS un KONDICIONIERIS. Kas man sākotnēji uzrunāja atverot šo dāvanu iepakojumu, bija tas, ka šampūns bija ar 300ml tilpumu, savukārt, kondicionieris 250ml. Man tas ir ideāli, jo lielākoties nopērkot divus vienāda tilpuma šampūnu un kondicionieri, izlietojot visu šampūnu man paliek vēl pāri vismaz viena trešdaļa kondicioniera! Un savādu iemeslu dēļ, mani tas nedaudz kaitina! 😀
Šos Tigi produktus ir ļoti viegli lietot- es paņemu vidēja daudzuma šampūnu un ieziepēju matus no saknēm līdz pat galiņiem ( noteikti jāpiemin tas, ka šampūns ļoti labi puto, līdz ar to nav nepieciešams izlietot daudz produkta, kas ir + garo matu īpašniecēm), tad es šampūnu izskaloju. Pēc tam, kad esmu tikusi galā ar matu šampūnu, es ķeros klāt matu mitrināšanai ar kondicionieri, to es lieku savos matos sākot aptuveni no vidus līdz pat matu galiņiem, īpaši lielu uzmanību pievēršot tieši tām vietām, kur mitrināšana ir nepieciešama visvairāk! Līdzekli paturu matos pāris minūtes un tad to izskaloju!

catwalk-by-tigi-oatmeal-and-tigi
catwalk-by-tigi-oatmeal-and-tigi
“Beautiful, healthy looking hair- Outmeal and Honey Shampoo and Conditioner mousturises and conditions damaged hair, leaving it feeling runway ready. The colour safe pair leaves hair feeling beautifully soft, smooth and silky.” This what is said on the packaging of these products and I definitely agree with the most parts that were said! I probably might not say that my hair was runway ready, but I definitely agree with the fact that my hair was unusually soft and smooth. They also felt a little silky to me, which was something new as my hair usually feel kind of dry and hay like!

“Skaisti un veselīgi mati- Auzu pārslu un medus šampūns un kondicionieris mitrina un kondicionē bojātus matus padarot tos modes skates cienīgus. Šis krāsu aizsargājošais pāris matus padarīs mīkstus, gludus un zīdainus.” Šis citāts ir rakstīts uz iepakojuma aizmugures un īstenībā es piekrītu lielākajai daļai no teiktā! Es varbūt neteiktu, ka mani mati tagad ir modes skates cienīgi, bet es piekrītu tam, ka mani mati ir kļuvuši neierasti mīksti un gludi! Kā arī noteikti tie liekas arī zīdaināki, kas man ir diezgan liels jaunums, jo mani mati lielākoties ir sausi kā salmi!”

latvian-fashion-blogger-beauty-review
My most favorite thing about these products must be the delicious scent! The scent is what usually draws me into using a new product and, boy, TIGI, always delivers! So far I have used three different TIGI products, their recovery mask, their resurrection gift set and this set. And, honestly all three sets smell heavenly! I would say that this Oatmeal & Honey set is not only comfort food for hair, but for soul as well as I am a big fan of aroma therapy!

Mana vismīļākā šo produktu īpašība ir to “garšīgā smarža”! Smarža parasti ir tā, kas mani visvairāk piesaista matu kopšanas līdzekļos un Tigi noteikti ir padarījis lielisku darbu, jo es esmu “uzķērusies”! Līdz šim esmu lietojusi vēl divus citus Tigi matu kopšanas līdzekļus- atveseļojošu matu masku, kā arī arī atjaunojošu matu šampūnu un kondicionieri, arī šie līdzekļi smaržoja lieliski! Manuprāt, Oatmeal & Honey pāris ir ne tikai “garšīgs ēdiens” priekš matiem, bet arī priekš dvēseles, jo esmu diezgan liela aromterapijas fane!

tigi-honey-oatmeal-review
fashion-blogger-from-latvia
Overall, I am happy with this product and without any hesitation I would reccomend it to you if you are in the need of a good moisturising shampoo and conditioner set!
Kopumā, es varu teikt, ka esmu ļoti apmierināta ar šo produktu un noteikti to iesaku, it sevišķi tiem cilvēkiem, kuri meklē labu mitrinošu ( bet netaukojošu) šampūnu un kondicionieri!
Have you used TIGI products? Any thoughts you’d like to share?
Vai esi lietojusi TIGI produktus? Kāds ir Tavs viedoklis?
~With love~
Maddie
Share:

14 Comments

 1. April 21, 2015 / 22:20

  I love that you get a tad more conditioner than shampoo because I always have the same problem you do – extra shampoo left over haha! But this set looks amazing, and I can definitely see that you had fantastic results. Such pretty locks you've got! I always need extra moisturizing products so this is a great fit for me.
  <3
  katsfashionfix.blogspot.com

  • April 23, 2015 / 19:20

   I am glad that the effect even shows in the pictures! 🙂 Thank you!

 2. April 22, 2015 / 09:27

  Manuprat, es neko neesmu meginajusi no tigi, bet ja atceresos nakamreiz kad busu aptieka, tad panemsu. Sakardinaji 🙂 Ceru, ka pec brivdienam juties kartigi atputusies un iedvesmota sagaidit otru vasaru sogad. Lai jaukas Tev dienas!
  xoxo
  Ramona

  http://ramona-strikeapose.blogspot.ie

  • April 23, 2015 / 19:18

   Es TIGI sāku lietot salīdzinoši nesen un patiešām biju pārsteigta par labo kvalitāti! Lai gan, protams, jāatcerās, ka tas kas der vienam, otram var galīgi nepatikt, bet nu es patiešām esmu ļoti apmierināta, it sevišķi, ka šie līdzekļi ir arī par saprātīgām naudiņām!
   Un mīļš paldies par novēlējumu- cenšos izbaudīt arī Latvijas pavasara saulīti! 🙂

 3. April 22, 2015 / 11:19

  Great review dear! and omg why do you always like always, look so pretty?! You look really fab!
  That shampoo must be so good! Honey and oatmeal are really good! I am using a soap that contains the same ingredients and they worked so well on my skin. I'm sure they also worked best on hair too!!!

  love lots,
  Tin

  mypoeticisolation.blogspot.com

  • April 23, 2015 / 19:19

   Ahh, stop you are so making me blush! 😀 Thank you sweetheart! 🙂
   Yes, indeed, they are ver rich not only in the scent, but in formula as well- and my hair truly appreciates that! 🙂

  • April 23, 2015 / 19:19

   High five! 😀
   Thank you very much, sweetie! 🙂

 4. April 23, 2015 / 02:10

  It looks interesting, I might give it a try when I'm back in Europe!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?