Top 10 fashion blogs (My recent favorites)

top-10-fashion-blogs-2015
There are a lot of times when I am asked about the source of inspiration for my style, blogging etc. and my answer always remains the same- other blogger blogs!

Nowadays the amount of fashion blogs around the world is practically endless! And today, in this blog post, I wanted to share with you some of my recent favorite fashion blogs that are sources of inspiration for my own blog! I can assume that some blogs ( or maybe for some of you even all (?) ) that are on this list you might already know, but I do hope that you will find something new and interesting in this post!

Whereas, if you are interested in blogs that have been my long time favorites and that I read almost daily, you can take a look at this blog post as I mentioned 10 blogs that I started reading even before I created my ow blog!
LV
Kad man tiek jautāts par to no kurienes es smeļos iedvesmu sava bloga rakstīšanai, mana atbilde gandrīz vienmēr ir nemainīga- manu “kolēģu” blogeru blogos! Uz pasaules pašlaik ir vairāk modes blogeru nekā jebkad agrāk līdz ar to iedvesmas avotu skaits ir gandrīz neierobežots! Šodienas rakstā es vēlējos dalīties ar tiem modes blogiem, kurus esmu atradusi salīdzinoši nesen un kuri kalpo kā modes iedvesmas avoti manis pašas blogam! Pieļauju, ka ar dažiem blogiem un blogerēm būsiet jau pazīstami, bet ceru, ka atradīsiet arī kaut ko jaunu un nebijušu!
Savukārt, ja nu Jums interesē blogi, kurus nemainīgi lasu jau vairākus gadus ( vismaz 4!), tad variet apskatīt šo bloga ierakstu, kurā es minēju tos blogus, kuriem sekoju pat pirms sava bloga izveides!
top-10-fashion-blogs-2015
top-10-fashion-blogs-2015
top-10-fashion-blogs-2015
Sara’s blog is definitely very relatively new to me and I found out about it after I saw her gorgeous photos on Lookbook.nu. I was very attracted to her beautiful outfit photos and as it turns out she is also amazing not only in front of camera, but also behind it! Her photos are filled with harmony and poise!
Sāras blogu lasu patiešām ļoti, ļoti nesen pēc tās reizes, kad ieraudzīju viņas skaistā outfita fotogrāfijas Lookbook.nu Mani ļoti piesaista bildes, kuras viņa publicē savā blogā un kā izrādās viņa ir ne tikai lieliska kameras priekšā, bet arī aiz tās! Man patīk ka visas bildes ir ļoti harmoniskas un ar ieturētu stilu! 

9. Gina from Vintageena
top-10-fashion-blogs-2015
top-10-fashion-blogs-2015
top-10-fashion-blogs-2015
Even though Gina’s style doesn’t really match my sense of style, my style is simpler and down to earth, but I still very much appreciate her creativity! You can see that she has payed attention to every single detail in her outfit! And, I mean, how amazing is her blue hair?
Kaut arī Ginas stils līdz galam gluži neatbilst manas stilam, mans stils ir vienkāršāks un piezemētāks, es patiešām ļoti novērtēju viņas izdomu! Katrā tērpā var ieraudzīt to cik ļoti viņa ir piedomājusi pie tērpa pat vissīkākajām detaļām! Un cik gan fantastiski izskatās viņas zilie mati, ne?

8. Anette from Nettenestea
top-10-fashion-blogs-2015
top-10-fashion-blogs-2015
top-10-fashion-blogs-2015
This Norwegian beauty’s blog I know for a while, but I never really payed much attention to since at the start the content of her blog was written only in Norwegian! And even though, a pictures speaks more than thousand words, for me it is also very important to get to know the person behind his/her blog! But I did visit her blog a little while ago and I was surprised to find out that now she also writes in English!
Šīs Norvēģu skaistules blogu es zinu jau salīdzinoši ilgu laiku, bet nekad līdz galam pietiekoši lielu uzmanību neveltīju, jo iesākumā viņa blogu rakstīja tikai norvēģu valodā! Un kaut arī bilde pastāsta vairāk nekā tūkstošs vārdus, man ir nepieciešams uzzināt arī to, ko gan domā persona, kas ir šajās bildēs! Tāpēc pirms kāda laika paviesojoties viņas blogā biju patīkami pārsteigta par tekstu arī angļu valodā!

7. Victoria from Inthefrow
top-10-fashion-blogs-2015
top-10-fashion-blogs-2015
top-10-fashion-blogs-2015
top-10-fashion-blogs-2015
Victoria’s signature color is purple- starting from dark purple till the light pastel violet! I definitely envy her ability and somewhat bravery to so surely experiment with her hair and with her style! Fact that I found interesting about Victoria is that she also has a Youtube channel, which definitely is as great as her blog!
Viktorijai imidža krāsa ir violetā- sākot no tumši violeta līdz pat gaišajam pasteļkrāsas violetam. Es noteikti apskaužu viņas uzdrīkstēšanos eksperimentēt gan ar saviem matiem, gan arī stilu! Interesanti ir arī tas, ka Viktorijai ir arī savs Youtube kanāls, kas tāpat kā viņas blogs, vilties neliek! 

6. Christine from Hello Fashion
top-10-fashion-blogs-2015
top-10-fashion-blogs-2015
top-10-fashion-blogs-2015
I know Christine’s blog for only couple days when I accidentally stumbled upon it while browsing different blogs on Bloglovin.com! What initially attracted me to her blog was the fact that not only she is a beautiful and talented fashion blogger, she is also a mom to a little boy and a stepmom to two other children! I especially like her blog posts that she makes together with her husband as it is very interesting to see couple style!
Kristīnes blogu lasu vien pāris dienas, kad nejauši tam uzdūros pāršķirstot dažādus blogus Bloglovin.com! Noteikti uzreiz piesaistīja tas, ka Kristīne ir ne tikai skaista un talantīga modes blogere, bet gan arī sieva un mamma mazam puisītim un pamāte vēl diviem bērniņiem! It sevišķi interesanti man liekas raksti, kuros ir vērojami gan Kristīnes, gan arī viņas vīra tērpi!

5. Natasha from Bisous Natasha
top-10-fashion-blogs-2015
top-10-fashion-blogs-2015
top-10-fashion-blogs-2015
top-10-fashion-blogs-2015
This list surely wouldn’t be complete without this dark skin beauty! Natasha is not only a fashion blogger, but also a model which you can surely see in her incredible photos as she has such killer poses that I couldn’t even repeat in my dreams!
Šajā sarakstā es nevarēju neiekļaut šo melnādaino skaistule! Nataša ir ne tikai modes blogere, bet arī modele, ko noteikti var pamanīt viņas publicētajās outfit rakstu bildēs, jo dažas pozas ir vienkārši neatkārtojamas! 

4. Amanda from Amande Rosende
top-10-fashion-blogs-2015
top-10-fashion-blogs-2015
top-10-fashion-blogs-2015
top-10-fashion-blogs-2015
There is another very stylish Scandinavian beauty with a name Amande that I just had to include in this blog post!I noticed her blog approximately about a month ago on Lookbook.nu. And ever since then I am reading her blog as frequently as possible as I do love her simple, yet very interesting Scandinavian style and her beautiful, professional pictures!


Vēl viena stilīga skandināvu skaistule vārdā Amande! Amandes blogu ievēroju ar Lookbook.nu palīdzību pirms aptuveni mēneša kopš šī brīža esmu ļoti cītīga viņas bloga sekotāja, jo ļoti uzrunā Amandes vienkāršais, bet tai pat laikā interesantais skandināvu stils, kā arī skaistās bildes! 
3. Elizabeth from A Keen Sense of Style
top-10-fashion-blogs-2015
top-10-fashion-blogs-2015
top-10-fashion-blogs-2015
top-10-fashion-blogs-2015
I really love how feminine and well-thought-out Elizabeth’s style is! She plays with colors, prints and patterns so effortlessly and she pays a lot of attention to details which just makes her outfits stand out even more! Her blog is a true treasure!
Man ļoti patīk cik sievišķīgs un pārdomāts ir Elizabetes stils! Viņa ļoti veiksmīgi spēlējas ar krāsām un rakstiem un katrā outfitā viņa pamanīs veiksmīgi iestrādāt kādu “odziņu”, kas padara to īpašu! Prieks skatīties un lasīt!

2. Angelica from Angelica Blick
top-10-fashion-blogs-2015
top-10-fashion-blogs-2015
top-10-fashion-blogs-2015
top-10-fashion-blogs-2015
I don’t even know where to start- her silver color hair, her interesting edgy style, the beautiful photos or the carefree feeling in her blog! Scandinavian girls definitely have one of the most beautiful and interesting blogs in the world!


Es pat nezinu no kuras vietas sākt- viņas sudrabkrāsas matiem, interesanto nedaudz pancisko stilu, skaistajām bildēm vai brīvības/ bezrūpības noskaņu viņas blogā? Skandināvu meitenēm patiešām ir vieni no skaistākajiem un interesantākajiem blogiem!

1. Anabelle from Vivaluxury
top-10-fashion-blogs-2015
top-10-fashion-blogs-2015
top-10-fashion-blogs-2015top-10-fashion-blogs-2015
I knew about Anabelle for a while as I did see her outfit pictures across fashion blogs, online magazines, lookbook.nu, bloglovin etc, but for unknown reasons I never discovered how amazing and stylish her blog is! The fact that encouraged me to read her blog in more depth was a blog post I read about her a little while ago in which I found out that she has Latvian roots and that, in fact, she was born in Riga ( capital of Latvia, my hometown)!


Par Anabellu un viņas blogu attāli zināju jau kādu laiku ik pa laikam ieraugot kādu viņas bildes modes blogos, lookbook.nu, vai bloglovin, bet sev neizprotamu iemeslu ar viņas blogu tā arī nekad līdz galam iepazinusies nebiju! Faktors, kas mani pamudināja nospiest uz Anabelles blogu, bija kāds raksts vienā no latviešu modes blogiem par to, ka Anabelle ir dzimusi mūsu pašā Rīgā! Anabelle jau agrā vecumā pārcēlās uz Kanādu, līdz ar to kā pilntiesīga latviete viņa varbūt neskaitās, bet pats fakts tik un tā likās ļoti interesants!
Who are your recent favorite fashion bloggers?
Kuri ir Tavi pēdējā laika mīļākie modes blogeri?
~With love~
Maddie
Share:

15 Comments

 1. July 5, 2015 / 21:32

  Love Victoria from IntheFrow! You definitely have some great picks. And wow, Sara's blog photos look amazing!
  manicpixiegirl

  • July 8, 2015 / 10:42

   Hi Morgan!
   Thank you! You should definitely check out Sara's blog as her photography is breath taking!

  • July 8, 2015 / 10:42

   Thank you Patricia!
   I myself love finding out new bloggers and sources of inspiration & I am glad you found this post useful! 🙂

 2. July 6, 2015 / 11:30

  Man arī ļoti saista skandināvu blogi, tajā skaitā arī blogeres Kenza un Fanny Lyckman. 🙂

  Anete,
  foxinflora.blogspot.com/

  • July 8, 2015 / 10:43

   Uuu, mīļš paldies par ieteikumiem! Noteikti apmeklēšu šo meiteņu blogus! 🙂

 3. July 7, 2015 / 13:28

  Forsi, ka padalijies. Es loti reti pa blogiem staigaju, bet noteikti apmekleju tos, kas atstaj kadu jauku rindinu man. Kaut ka nesanak laika avi nav iedvesmas. Bet nu, tagad gan paskatisos tavus pieminetos.
  xoxo
  Ramona

  http://ramona-strikeapose.blogspot.ie

  • July 8, 2015 / 10:46

   Nav par ko- cerams, ka atradi arī kaut ko noderīgu! 🙂
   Man pašai arī ļoti bieži nesanāk pa jauniem blogiem staigāt, jo parasti lielākoties apmeklēju blogus ar kuriem "draudzējos"!
   Iedvesmas meklējumos dodos retāk, bet šad tad sanāku atrast kādu "pērli" un vēlējos padalīties ar saviem lasītājiem! 🙂

 4. July 9, 2015 / 00:51

  Maddie,
  thanks so much for sharing these great bloggers with us. I am inspired too! I love to see how each blogger expressed herself, it is so individual.
  loved this!
  xx, Elle
  http://mydailycostume.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?