H&M beauty review

H&M-beauty-product-review-beauty-blog

A little bit more than two weeks ago I had an opportunity
to go H&M Beauty media breakfast, which basically was an event in which I
was able to get to know H&M beauty concept products in a relaxed and easy
going atmosphere! I meant to write this blog post earlier, but I as I have been
extremely busy and I did wanted to take my time to test these products and give
my honest opinion! We never had a beauty concept here in Latvia, but I guess for most countries in which H&M operates, it was just the beauty concept relaunch! 

At first when I arrived to the H&M store I was
slightly confused by the wide range, I was definitely not expecting so many different
beauty products
that vary from classic makeup items ( lipsticks, eye shadows,
foundations etc.), to hair products, facial masks and even makeup tools!
Therefore, I think that H&M makes a big statement to makeup brands, that
they are a force to be reckon with as they do offer quite democratic prices – I
would put them in the middle between drugstore products and more expensive
brand products ( MAC, Nars etc.). I would say that the quality of the products
is satisfactory – there are products that I really loved, but there is also one
product that I was disappointed in, but more detailed review you can read down
below as per usual!
What I thought was interesting is the fact that H&M
produces their beauty products in Europe, more specifically in Italy and in Sweden, Germany etc and these products are cruelty free! Moreover, after a while they’ll introduce the Conscious and Premium
collections, I am surely very eager to find out more information about those!

LV

Nedaudz vairāk kā pirms divām nedēļām man bija lieliska
iespēja doties uz jaunās H&M Beauty nodaļas mediju brokastīm, jeb man bija iespēja aplūkot
H&M Beauty dažādos labumus ļoti vieglā un nepiespiestā atmosfērā! Diemžēl, laika trūkuma dēļ nesanāca šo rakstu publicēt agrāk, līdz ar to pieļauju, ka
daudzas no Jums jau ir devušās uz H&M veikaliem un aplūkojušas pašas ar
savām acīm, ko tad H&M ir sarūpējis! Sekojoši šajā rakstā es iekļāvu bildes gan no paša pasākuma ( ja nu gadījumā vēl neesi apmeklējusi
skaistumkopšanas konceptu H&M veikalos), gan arī bildes ar produktiem, kurus
es iegādājos un sekojoši arī to atsauksmes!
Pirmajā mirklī ierodoties Riga Plaza veikalā biju manāmi
apjukusi, jo es patiešām nebiju gaidījusi tik plašu sortimenta klāstu – ir
iespējams atrast gandrīz pilnībā visu, kas ir nepieciešams sievietei ! Sākot no
skaistumkopšanas produktiem, beidzot ar dažādiem līdzekļiem matiem, sejas
maskām, skaistumkopšanas piederumiem utml. Līdz ar to uzskatu, ka H&M ar šo
Beauty nodaļu piesaka ļoti lielu konkurenci mūsu tirgū jau esošajiem
uzņēmumiem/veikaliem, kas arī piedāvā šādu produkciju ( Drogas kā viens no
piemēriem). Kosmētikas cenas, manuprāt, ir salīdzinoši demokrātiskas, es teiktu, ka tās ir pa vidu lētās
kosmētikas zīmolu produktu cenām un dārgās kosmētikas zīmolu cenām! Par
kvalitāti runājot, uzskatu, ka tā ir apmierinoša, sekojoši zemāk varēsiet lasīt
individuālas atsauksmes katram produktam – bija lietas, kas man ļoti, ļoti
patika, bet bija arī viena lieta, kurā biju diezgan ļoti vīlusies!
Kosmētika ir ražota Itālijā un Francijā, kā arī
izgatavošanas procesā nav izmantoti dzīvnieki kā testēšanas objekti, kā arī pēc
kāda laika H&M Riga Plaza veikalā būs pieejama Conscious un Premium
kolekcija.
H&M-beauty-launch-party
H&M-beauty-launch-party
H&M-beauty-launch
H&M-beauty-launch-party
H&M-beauty-launch
& here are the individual reviews! / un šeit jau individuālās atsauksmes!
H&M-cream-eye-shadow-review
swatch-of-H&M-cream-eye-shadow
H&M Cream eye shadow in shade Countess 5.99 euros
This time I didn’t buy the regular H&M eye shadows, even though they are definitely on my wish list, especially after reading several great reviews on them on other Latvian beauty blogs! Instead I decided to try the cream eye shadows, specifically in a beautiful neutral light pink color! And I am surely impressed! I have not had much experience with cream eye shadows, therefore, I don’t really have anything to compare it with, but as I said before I do quite like them! These eye shadows have a really nice and soft texture that you can apply and blend very easily! The eye shadow does last a long time, but I did notice that at the end of the day it did crease a bit, I believe it’s because of the creamy texture. These eye shadows do have a little shimmer in them, but it is very subtle.
H&M-cream-eye-shadow-review
H&M krēmīgās acu ēnas tonī Countess 5.99 euros
H&M parastās acu ēnas šajā reizē nenopirku un nenomēģināju, lai gan noteikti tās ir manā vēlmju sarakstā, it sevišķi pēc labajām atsauksmēm, kuras lasīju mūsu pašmāju blogos! Tā vietā es nolēmu noprovēt H&M krēmīgās acu ēnas un izvēlējos ļoti skaistu neitrālu toni bēšīgi rozā krāsā. Un esmu sajūsmā! Līdz šim man nav bijusi liela saskarsme ar krēmīgajām acu ēnā, līdz ar to, nav ar ko baigi salīdzināt, bet nu šīs konkrētās man ir iepatikušās ļoti, ļoti! Tām ir viegla un maiga konsistence, kas ļoti viegli klājas un pludinās. Acu ēnu ir noturīgas – dienas laikā turas uz plakstiņiem, tik ievēroju, ka dienas beigās tās nedaudz sakrājas acu plakstiņu rieviņās, pieļauju, ka tas ir dēļ krēmīgās konsistences. Šīm ēnām klāt ir nedaudz perlamutrs ( spīdumiņš), bet tas noteikti netraucē un nav ļoti uzkrītošs! 
H&M-liquid-eye-liner-review
H&M liquid eye liner in shade Cinnamon Luxe – 5.99 euros
The liquid eye liner is also one of my favorites and I do recommend it as I am quite happy with the the liner brush as it is very fine and precise! I am also pleased with the texture as it is very easy to apply the liner and also with the longevity as throughout the day the liner didn’t smudge! The only negative thing I can say is the fact that it is quite hard to remove the liner as after drying up it creates this jelly type texture which is hard to remove and sometimes I even have to rub my eyelids to get it off!

H&M-liquid-eye-liner-review
H&M-liquid-eye-liner-review

H&M šķidrais acu zīmulis tonī Cinnamon Luxe 5.99 eiro
Par šo šķidro acu zīmuli noteikti arī varu dot labu atsauksmi, esmu ļoti apmierināta gan ar lainera otiņu ( ļoti smalka un precīza), gan ar konsistenci ( viegli un “vijīgi” klājas), gan arī par noturība, jo dienas garumā laineris turas savā vietā – nesmērējas un neizplūst. Vienīgais mīnuss, kas ir salīdzinoši neliels, ir tas, ka laineri ir salīdzinoši grūti noņemt no acu plakstiņiem – nožūstot tam izveidojas želejveidīga konsistence, kuru dažreiz pat sanāk rīvēt nost!
H&M-color-to-go-lipstick-review
H&M-color-to-go-lipstick-review
H&M lip color to go in shade Curtain Call 5.99 euros
I love, love, love the shade I chose as the color has such a great fall feel ( it is a mixture of red and brown). It is very easy to apply the lipstick and the added bonus is the fact that you can also contour your lips with the tip of the lipstick! The only minus I can mention is the fact that the lipstick is a bit dry, but it is easily solvable with the help of a moisturising lip balm! Also the lipstick is very pigmented so it is a bit hard to remove it from the lips at the end of the day.

H&M-color-to-go-review
H&M-beauty-review

H&M lūpu krāsa tonī Curtain Call 5.99 eiro
Man ļoti, ļoti patīk izvēlētais tonis, jo krāsa ir patiešām ļoti rudenīga ( mikslis starp sarkano un brūno). Lūpu krāsa klājas ļoti viegli, kā arī nav problēmas ar tās izpludināšanu un kā papildus bonuss- ir iespēja uzvilkt lūpu kontūrlīniju, padarot lūpu formu precīzāku un rūpīgāku! Par mīnusu varētu minēt to, ka lūpu krāsa ir nedaudz sausinoša, bet neuzskatu, ka tā ir ļoti liela problēma, jo pirms šīs lūpu krāsas uzklāšanas apakšā uzlieku mitrinošo lūpu balzamu, kā arī dienas laikā lūpas ar to nedaudz samitrinu! Kā arī vēl jāpiemin ir tas, ka lūpu krāsa ir ļoti pigmentēta un dienas beigās ir nedaudz jāpacīnās ar tās noņemšanu!
H&M-cream-lipstick
H&M cream lipstick in shade Seashell 9.99 euros
I think that H&M has truly succeeded with the cream lipsticks as I am very satisfied with mine and the fact that I have been using it nonstop for the past two weeks only proves it! First of all, I have to say when I stood in front of the lipstick stand, I was slightly confused as I had no idea which shade to pick – there were so many! I ended up getting a lovely neutral light pink lipstick which I think is perfectly suited for everyday looks! The quality of the lipstick is very good – it is very easy to apply it, probably thanks to the creamy texture, it does last a long time ( though, must be minimally reapplied after easting or drinking)! Major factor is the fact that it doesn’t dry up my lips, which is a frequent case with many lipsticks! This lipstick and the eye shadows I mentioned above are my current everyday makeup faves!

H&M-cream-lipstick-review
H&M-lipstick-swatches

H&M krēmīga lūpu krāsa tonī Seashell 9.99 eiro
Manuprāt, H&M ir sanākušas ļoti veiksmīgas krēmīgās lūpu krāsas, jo ar savējo esmu ļoti apmierināta un pēdējo divu nedēļu laikā šī lūpu krāsa ir bijusi mana favorīte! Pirmkārt noteikti jāpiemin plašo toņu daudzveidība – biju manāmi apjukusi pie lūpu krāsu stenda, jo bija ļoti grūti izvēlēties! Šajā reizē mana izvēle krita par labu ļoti skaistam maigi rozā tonim! Manuprāt, lūpu krāsa ir ideāli piemēroti ikdienai, jo ir neitrāla un neuzkrītoša. Otrkārt, jāpiemin arī lūpu krāsas kvalitāte – lūpu krāsu ir iespējams  ļoti viegli uzklāt, visticamāk pateicoties tās krēmīgajai konsistencei, tai ir salīdzinoši laba noturība ( pēc ēšanas vai dzeršanas to ir minimāli jāatjauno) kā arī tā noteikti nesausina lūpas, kas parasti ir ļoti liels klupšanas akmens daudzām lūpu krāsām! Šī lūpu krāsa un jau pieminētās acu ēnas ir manas ikdienas mīļākais un izmantotākais pāris!
H&M-nail-polish-review
H&M nail polish in shade Governess 4.99 euros
When I stood in front of the nail polish stand I was also slightly confused – so many color choices! The main accent, of course, was set on the darker shades because of the current season, but after talking to a representative from H&M, I found out that the beauty concept will also follow the seasons and, for example, in spring you’ll be able to spot more light and pastel colors! Speaking of the nail polish, I am pleasantly satisfied with it as the quality is quite good – it is easy to apply it and it stays on the nails without chipping for approximately 4 days! I used to use a lot of Maybelline’s Colorama nail polishes, but I can surely say that H&M’s nail polishes are better, though more expensive as well.

H&M-governess-nail-polish
H&M-governess-nail-polish-swatches

H&M nagu laka tonī Governess 4.99 eiro

Līdzīgi kā ar lūpu krāsām, arī nonākot pie nagu laku stenda biju manāmi apjukusi – tik liela krāsu daudzveidība! Uzsvars, protams, tika likts uz vairāk rudenīgajiem tumšajiem toņiem, bet pēc sarunas ar pārstāvi no H&M es uzzināju, ka arī H&M beauty sekos līdzi sezonām un, piemēram, pavasarī piedāvās gaišākus toņus! Par nagu laku runājot, esmu diezgan apmierināta, jo tā ir salīdzinoši kvalitatīva – viegli uzklājas, kā arī noturas uz nagiem bez nolupšanas 4+ dienas! Iepriekš lietoju vairāk Maybelline Colorama nagu lakas, bet, noteikti varu teikt, ka H&M ir labākas – vienīgais arī dārgākas.

H&M-velvet-lip-cream-review
H&M velvet lip cream in shade Dare Me 7.99 euros
I am pretty satisfied with the makeup products I got from H&M, except for this lip cream – I was so disappointed in it! Maybe you have read my beauty reviews on several matte lip creams ( NYX and L’Oreal) and knew how much I love matte lip creams and glosses, therefore, I was very intrigued to try out the H&M one. Sadly the only thing I liked about this lip cream was the color and how easy it applies on the lips. But a major let down is the fact that I felt a big discomfort while wearing this lip cream! After applying the lip cream my lips dried up very fastly leaving an unpleasant feeling! Therefore, I can definitely say that I much better prefer the NYX or L’Oreal matte creams!
H&M-matte-lip-cream-negative-review
H&M-beauty-review
H&M velveta lūpu spīdums tonī Dare Me 7.99 eiro
Ar visiem H&M kosmētikas produktiem esmu salīdzinoši apmierināta, izņemot šo matēto lūpu krāsu, kurā esmu vīlusies. Iespējams jūs jau būsiet lasījuši mana bloga rakstus, kuros novērtēju matētas lūpu krāsas ( NYX un L’Oreal), līdz ar to biju ļoti ieintriģēta izmēģināt arī H&M matēto lūpu spīdumu. Bet diemžēl vienīgais, kas man šajā lūpu spīdumā patika bija tā krāsa. Piebildīšu vēl arī to, ka lūpu spīdums ļoti viegli klājas uz lūpām, bet vislielākais mīnuss ir tā sausums. Pēc lūpu spīduma uzklāšanas rodas diezgan liels diskomforts, jo lūpu spīdums lūpas ļoti sausina un rodas nepatīkama velkoša sajūta! Tādēļ droši varu teikt, ka NYX un L’Oreal matētie lūpu spīdumi man patīk daudz reiz labāk!
H&M-makeup-bag-review
H&M makeup bag 19.99 euros
As I already mentioned, H&M not only offers makeup, but also a wide range of makeup tools! And as I have been looking for a good makeup bag for a really long period of time, I was very happy to find this black, faux leather one at H&M! The main condition was the fact that it had to be spacious as previously in other stores I had found many makeup bags that are either too small or too expensive! This makeup bag is quite big and spacious + it has side pockets which just makes it that much more convenient! Recommend!
H&M-makeup-bag
H&M kosmētikas somiņa 19.99 eiro
Kā jau minēju, H&M piedāvā ne tikai dekoratīvo kosmētiku, bet arī dažādus ar kosmētiku saistītus piederumus! Tā kā jau ļoti ilgu laiku meklēju savu perfekto kosmētikas somiņu, tad biju ļoti priecīga, kad ieraudzīju šo melno, mākslīgās ādas somiņu! Galvenais nosacījums, kas man bija ļoti svarīgs bija tieši izmērs, jo ļoti daudzi veikali piedāvā kosmētikas somiņas, bet diemžēl tās lielākoties ir vai nu par mazu, vai arī par dārgu! Šī somiņa ir salīdzinoši ļoti liela un plaša, kā arī tai ir papildus sānu kabatiņas tādējādi padarot to ļoti ērtu un funkcionālu! Iesaku!
new-H&M-beauty-review
Have you already tried any ( new concept) H&M Beauty products?
Vai esi jau izmēģinājusi kādus no H&M Beauty produktiem?
~With love~
Maddie
Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?