Pien- DAIRY SPA product review

pien-dairy-spa-atsauksmes-raksts

A little while ago I was contacted by a representative from a company named Pien- DAIRY SPA and asked me to choose three different products for me to try out and later review them on my blog! I did have some previous knowledge of the brand before hands, but I really never had a chance to try their products, therefore, I happily agreed and decided to try out these three products – Foaming bath, Handsoap and Cleansing foam for facial skin! As per usual you can read an individual review on all of them down in the post!

LV
Pirms neilga laika ar mani sazinājās pārstāve no Pien- DAIRY Spa un piedāvāja izvēlēties trīs Pien- produktus, kurus man izmēģināt kā arī padalīties savās atsauksmēs par produktiem ar maniem bloga lasītājiem! Par uzņēmumu Pien- man jau bija nelielas priekšzināšanas, bet, diemžēl, līdz šim brīdim man nebija bijusi iespēja iepazīties ar uzņēmuma piedāvāto produkciju tuvāk! Līdz ar to, ar lielāko prieku piekritu šai sadarbībai un izvēlējos trīs dažādus produktus – vannas peldi, roku ziepes kā arī attīrošas putas sejas ādai! Un kā jau vienmēr, atsauksmi par katru produktu vari lasīt zemāk!
pien-produkcijas-atsauksme

Let’s get acquainted with Pien- DAIRY SPA
Pien- is a Latvian brand that manufactures and sells skincare products and the main characteristic is the fact that these products have quark whey in them! Pien- DAIRY SPA is the first body care line in the world based on pure quark whey from Latvian dairy farms! I think Pien- certainly has a unique take on skincare and I love the fact that I can try it out on my own skin

These are only few of the facts that prove how effective milk whey is:

 • Milk whey is a source of antioxidants which slows the ageing process.
 • Particular peptides and polypeptides are marked out from the whey chemical composition. Those are growth factors, which stimulate the cell division in epithelial and fibroblasts tissues. Thus, maintaining healthy and young-looking skin.
 • Whey concentrate also works as an antibacterial agent.
 • It renews, actively moistens and keeps a normal acidity level of the skin.
 • Milk whey contains a level of lysine which reduces viral shedding. Lysine can also be used to treat herpes simplex virus.
Iepazīsimies ar Pien- DAIRY SPA
Pien- ir Latvijā ražota kopjošās un attīrošās kosmētikas līnija, kuras galvenā īpatnība, jeb pievilcīgums slēpjas produktu sastāvā. Pien- ir pirmā ķermeņa kopšanas līnija pasaulē, kas pagatavota no tīrām, Latvijas zemnieku saimniecībās ražotām piena suliņām jeb sūkalām. Uzskatu, ka šāda veida sastāvs ir tiešām unikāls un pierāda, ka Latvija arī var lepoties ar inovatīvām idejā ķermeņa kopšanā un šādā veidā popularizē Latvijā ražotu kosmētiku.
Šeit ir tikai daži fakti, kas pierāda piena sūkalu efektivitāti un veselīgumu:
 • Piena sūkalās ir aktīvi antioksidanti, kas palēnina novecošanu.
 • No piena sūkalām ir izdalīti vairāki peptīdi un polipeptīdo. Tie ir augšanas faktori, kas stimulē epitēlija šūnu un fibroblastu dalīšanos, līdz ar to palīdz ilgāk saglabāt jaunību
 • Piena sūkalām piemīt arī antibakteriālas īpašības.
 • Piena sūkalas atjauno un aktīvi mitrina ādu, stabilizē tās skābju aizsargslāni.
 • Sūkalu lizīns inhibē(bloķē) vīrusus, lizīnu pielieto herpes ārstēšanai.
pien-dairy-spa-atsauksmes
The design of the packaging is very laconic, clean and simple. I think that the design both of the packaging and the bottles is chosen very thoughtfully and doesn’t take away attention from what is really important – the product and it’s content. Even though, the design is quite simple, I do like it a lot as it creates an impression that the product is expensive and luxurious. I also think that the design resonates with the product very well because when I think of milk, I think of something pure, clean and simple.
Dizains iepakojumiem ir ļoti lakonisks, tīrs un vienkāršs. Uzskatu, ka iepakojuma dizains gan kastītēm, gan arī pudelītēm ir ļoti veiksmīgs un neatņem uzmanību pašam galvenajam – produktam un tā sastāvam. Bet kaut arī dizains ir salīdzinoši vienkāršs, man tas ļoti patīk un pat savā ziņā rada iespaidu par dārgumu un luksusa preci, kurai spilgtas krāsas, kliedzoši dekorējumi nav nepieciešami. Kā arī dizains ļoti atbilst produkta būtībai, jo, kad domāju par pienu, pirmās asociācijas, kas man veidojas ir saistībā ar kaut ko tīru, baltu un vienkāršu!
pien-dairy-spa-vannas-pelde
Pien- Foaming bath – 9.53 euros ( BUY HERE)
~ This tender foamy bath softens the water and intesively removes dead skin cells, giving natural softness and irresistible appeal to your body~
This was one of three products that I was very eager to try out as I love the idea of having the chance to enjoy a SPA worthy procedure at my own home! Pien- certainly offers an amazing alternative to the expensive SPA procedures as after this bath I felt like I was born again – my skin was that smooth! I was so excited about the end result as my skin is on the dry side and I do struggle with certain areas like dry elbows and rough feet etc. Therefore, I can honestly say that this bath product made my skin very smooth and even silky! My feet had not felt that smooth in a long time since they still have not recovered from long working hours at H&M!
It is said that you have to generously add the product to your bath under running water. In this case I kind of struggled with the word “generously” as in how much exactly that is? This time I added approximately 1/3 of the bottle and I am truly satisfied with the end result. This product does have a little bit sour scent, but I didn’t notice it while being in the bathtub, nor afterwards, therefore, you can say that it is a big plus, since I believe not a lot of people are a fan of milk whey scent! My relationship with the scent is kind of neutral – I cannot say that I am the biggest fan of it, but it doesn’t bother me either!
pien-vannas-pelde-produkta-atsauksmes
~Šī maigā, putojošā vannas pelde mīkstina ūdeni un aktīvi atbrīvo ādu no nedzīvajām šūnām padarot Tavu ķermeni maigu un valdzinošu. VISLABĀK DERĒS: sausai un jaukta tipa ādai~
Šis bija viens no trim produktiem, kuru izmēģināt vēlējos ļoti, ļoti! Mani sajūsmināja doma par šo piena vannas peldi un iespēju savā mājas vannā izbaudīt SPA cienīgu procedūru! Pien- noteikti piedāvā lielisku alternatīvu dārgajām procedūrām SPA atpūtas centros, jo pēc šīs vannas peldes man radās sajūta, ka āda ir no jauna piedzimusi! Patiešām priecājos kā mazs bērns, jo mana ķermeņa āda ir sausa un ļoti bieži saskaros ar dažādām problēmām – sausiem elkoņiem, ļoti raupjām pēdām utt. Tāpēc varu teikt, ka šī vannas peldes tiešām ne tikai padarīja manu ādu maigu un zīžainu, bet arī nogludināja visus negludumus, šajā gadījumā runāju tieši par pēdām, jo tās vēl joprojām nebija atguvušās no garajām stundām maiņu darbā H&M. 
Vannas peldes produktu ir dāsni jāpievieno vannas ūdenim zem tekošas ūdens strūklas. Šajā gadījumā radās problēmas ar vārda izpratni “dāsni”, jo nebija īsti skaidrs cik tad tas īsti ir. Šajā reizē vannas ūdenim pielēju aptuveni 1/3 no pudelītes satura un ar rezultātu esmu ļoti apmierināta. Pašam produktam ir nedaudz ieskābena sūkalu smarža, bet to nevar sajust ne vannā, ne arī pēc tās, kas, manuprāt, savā ziņā ir liels pluss, jo, manuprāt, pienu sūkalu smarža daudziem cilvēkiem nav tā pati mīļākā. Manas attiecības ar šo smaržu ir visnotaļ neitrālas – neesmu milzīgā sajūsmā par to, bet tajā pat laikā tā arī netraucē!
pien-dairy-spa-handsoap-review
Pien- Handsoap – 9.53 euros ( BUY HERE)
~This tender handsoap intensively cleanses the skin of your hands from bacteria and undesired aromas. Softening and moisturizing, it prevents formation of dry areas and hangnails~
In my daily life I don’t pay much attention to the soap I am using and usually when in store, I choose the one that has the nicest scent or the one that is on sale! But ever since I tried Pien- handsoap my opinion has changed, because beforehand I had no idea that handsoap could moisture and care for hands so much, making them not only clean, but also very smooth! This particular soap foams very easily, therefore, you don’t need a lot of product for one washing so I assume that the product does last a long time!

skin-care-product-review-from-latvia

~Šīs maigās roku ziepes lieliski attīra roku ādu no baktērijām, likvidē specifiskas smakas, reizē mīkstinot un mitrinot, novēršot ādas sausumu un ienadžu plīšanu.~
Ziepēm ikdienā ļoti lielu uzmanību nepievēršu un lielākoties izvēlos tādas, kurām ir patīkama smarža vai arī atlaide, bet kopš es pamēģināju Pien- roku ziepes mani uzskati ir nedaudz mainījušies. Nespēju pat iedomāties to, ka roku ziepes var tik lieliski mitrināt un kopt rokas, padarot tās ne tikai tīras, bet arī maigas! Ziepes ļoti labi puto, tādējādi nav nepieciešams vienā mazgāšanas reizē izmantot daudz produkta, līdz ar to pieļauju, ka ziepes kalpos ilgu laiku!
pien-skin-care-products-review
Pien- Cleansing foam for facial skin – 12.38 euros ( BUY HERE)
~This light and airy foam gently cleanses facial skin to remove makeup and impurities. Adds a healthy glow while making the skin naturally supple and captivating.~
At first I have to say that I chose the regular cleansing foam for facial skin, but Pien- also offers cleansing foam for very sensitive skin! I have been using different face cleansing products for approximately 10 years starting from local Latvian brands to drugstore products and to even high end products. So taking in account my experience, I can honestly say that Pien- cleansing foam steadily stands on the top of the list together with other cleansing products I have enjoyed! I use this product both in the morning and in the evenings and so far I can say only good things about it. Usually before washing my face with any cleansing product I cleanse my face with a micellar water ( currently using one from Biotherm), to make sure that I completely take off my makeup and that my skin can breathe normally in the night! I have tried the cleansing foam alone without cleaning my face beforehands and it cleanses my skin flawlessly – there is no trace of makeup or whatsover! Though, I will add that I do take off my eye makeup with a special eye makeup remover, no matter what cleansing product I am using aftewards.
qualitative-hand-soap
~Šīs gaisīgās putas maigi attīra sejas ādu no kosmētikas un netīrumiem. Piešķir sejai veselīgu izskatu, padara ādu dabiski maigu un valdzinošu. Sastāvā esošās sūkalas un alvejas želeja mīkstina, nomierina ādu un padara to gludu.~
Sākšu ar to, ka es izvēlējos parastās attīrošās putas, bet veikalā ir pieejamas arī attīrošās putas īpaši jutīgai ādai! Aptuveni desmit gadu laikā kopš es aktīvi attīru sejas ādu esmu lietojusi ļoti daudzus un dažādus produktus ( želejas, putas utt.), sākot no Latviešu zīmoliem kā Madara, Kiwi utt, līdz dažāda cenu līmeņa ārzemju zīmolu produktiem! Līdz ar to, ņemot vērā manu pieredzi ar šādiem līdzekļiem, noteikti varu apgalvot, ka Pien- attīrošās putas atrodas lietoto produktu topa augšgalā! Attīrošās putas lietoju gan no rīta, gan arī vakarā un esmu apmierināta ar to iedarbību kā arī spēju noņemt dienas kosmētiku. Pirms sejas mazgāšanas ar līdzekli esmu ieradusi noņemt sejas kosmētiku ar kādu no micelārajiem ūdeņiem ( pašlaik tas ir Biotherm’as), tā teikt, lai maksimāli pārliecinātos to, ka uz nakti āda varēs droši elpot. Bet esmu izmēģinājusi arī šīs attīrošās putas vienas pašas un tās lieliski tika galā ar sejas kosmētikas noņemšanu – tonālais, sārtums, bronzeris utt. Piebildīšu tik vēl to, ka acu kosmētikas noņemšanai vienmēr lietoju tam speciāli paredzētu līdzekli neatkarībā no tā kādu sejas attīrīšanas līdzekli lietoju!

Overall, I am very satisfied with the quality design and product characteristics. I think that the price is adequate and even democratic and that it is a good investment in your skincare!

Kopumā esmu ļoti apmierināta gan ar izmēģināto produktu kvalitāti, dizainu un piemītošajām īpašībām. Uzskatu, ka cena šiem produktiem ir ļoti adekvāta un pat demokrātiska, kā arī lielisks ieguldījums savas ādas kopšanā! Pien- DAIRY SPA produkciju var iegādāties daudzos un dažādos veikalos sākot ar Douglas, Sky, Paviljons, Prisma u.c. vietās! Ja ir interese, šeit variet apskatīt sev tuvāko Pien- kosmētikas pārdošanas vietu.
Share:

9 Comments

 1. September 8, 2015 / 20:18

  Es esmu dzirdējusi tik daudz labas atsauksmes par šiem produktiem, bet nespēju saņemties pamēģināt, jo veikalos tālāk par pasmaržošanu netieku – nepatīk man tas aromāts. 🙁 Un ir sajūta, ka daudz zaudēju, jo mans deguns nedraudzējas ar šo smaržu 😀

 2. September 11, 2015 / 13:06

  Ļoti patīk sejas putas. Lietoju jau otro iepakojumu un sekos vēl arī trešais! Roku ziepes tik tiešām ir tik lieliskas kā saki. Un vēl, iesaku pamēģināt arī Intim ziepes, ļoti delikātas un saudzīgas. 🙂 Pien- tikai labākas uzslavas var kvalitāti!

 3. September 12, 2015 / 00:29

  Love this line, Perfect packaging and I love a product- need a product, that helps with glow…for my age group that is a big deal!
  xx, Elle
  http://mydailycostume.com

 4. September 14, 2015 / 08:48

  Call using WiFi, 3G or local access numbers.No dropped calls or bad connections.Save money on international calls.Call abroad at the world's lowest rates.We're honest – No hidden fees or charges
  voip

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?