BECCA X Jaclyn Hill Champagne Pop review – Friday Ebay bargains #101

Becca X Jaclyn Hill Champagne Pop review
If you follow my Instagram account, you might have probably already noticed that for approximately a week I have been so happy to call one of BECCA X Jaclyn Hill Champagne Pop Shimmering Skin Perfector my own! 

I have known this brand for quite a while and I have heard so many amazing reviews on their products, but as they are not available in Latvia, I have not had the chance to get acquainted with them! I the start of the summer Youtube beauty guru Jaclyn Hill ( I have been actively following her for more than year and a half) has collaborated with BECCA Cosmetics and launched a fantastic shimmering skin perfector Champagne Pop! As I already had used the Morphe X Jaclyn Hill favorites palette and I am still stoked about it, I couldn’t wait to try out this product as well. There has not been a single product that I have not liked that has been recommended by Jaclyn! Therefore, I was pretty bummed out and disappointed in a fact that Sephora doesn’t provide shipping to Latvia! I had already given up when I decided to try my luck on Ebay! And, yes, I succeeded! 🙂 I bought the highlighter on auction for $47 + $7 shipping, which I thought is a good deal considering the fact that the product costs $39 on Sephora ( shipping not included). Though, I did reconsider at least three times, because of the price, but as lately I was pretty obsessed with finding the perfect higlighter and I knew that any product that would have Jaclyn Hill’s name on it would be qualitative I gave in and bought it! And I surely don’t regret it!
LV
Ja sekojat līdzi manam Instagram kontam, būsiet jau pamanījuši, ka jau aptuveni nedēļu priecājos un jūsmoju par to, ka esmu beidzot saņēmusi BECCA X Jaclyn Hill Champagne Pop sejas izgaismotāju, kuru pirmo reizi jau pieminēju šajā rakstā
Ar šo zīmolu esmu pazīstama jau diezgan ilgu laiku un biju dzirdējusi fantastiski labas atsauksmes, bet vēl nekad nebija bijusi iespēja iepazīties ar Becca produkciju tuvāk, jo Latvijā  tā, diemžēl, nav pieejama. Vasaras sākumā uzzināju, ka Youtube vlogere Jaclyn Hill ( kurai, kā jau iespējams ziniet, aktīvi sekoju jau vairāk nekā vismaz pusotru gadu) ir nākusi klajā ar jaunu sadarbību ar BECCA Cosmetics, kuras rezultātā tika radīts fantastisks sejas izgaismotājs ar nosaukumu Champagne Pop. Jau iepriekš biju lietojusi Morphe X Jaclyn Hill sadarbības rezultā radušos Jaclyn Hill favorites paleti ( tā ir patiešām fantastiska!) un zināju, ka arī šim produktam vajadzētu būt lieliskam. Piebildīšu to, ka nekad neesmu vīlusies nevienā produktā ko Jaclyn ir ieteikusi!Biju jau ļoti sapriecājos par šo izgaismotāju, līdz mirklim, kad uzzināju, ka Sephora, kura izplata BECCA Cosmetics nenodrošina piegādi uz Latviju. Jau saskumu un gandrīz vai atmetu ar roku, līdz pāris mēnešus vēlāk iedomājos savu veiksmi izmēģināt Ebay’ā! Un tas atmaksājās! 🙂 Izgaismotāju nopirku izsolē par 47 dolāriem + 7 dolāru piegādes izmaksas, kas, manuprāt, ir salīdzinoši izdevīgs darījums, jo Sephora veikalā izgaismotājs maksā 39 dolārus ( neiskaitot piegādes izmaksas). Protams, no sākuma trīs reizes izsvēru to vai pirkt šo produktu, jo cena patiešām nav tā pati pievilcīgākā, bet pēdējā laika biju kā apsēsta ar ideālā izgaismotāja atrašanu un zināju, ka ja uz šī produkta ir šīs Youtube vlogeres vārds, tad tas būs tā vērts!
The best highlighter there is
( As you can see the package was a bit worn out, but the product itself was in perfect condition! / Kā vari pēc bildes noprast iepakojums bija nedaudz saņurcīts, bet pats produkts gan bija 100% ideālā stāvoklī!)
You can buy Champagne Pop on auction here:
1 // 2 
You can buy Champagne Pop for fixed price here: 
1 // 2 // 3 
Šeit ir linki, kur vari iegādāties šo izgaismotāju izsolē:
1 // 2 
Šeit ir link, kur vari iegādāties šo izgaismotāju par fiksēto cenu.
1 // 2 // 3 
BECCA X Jaclyn Hill Shimmerin Skin Perfector on Sephora
Here and here you can buy other BECCA highlighters that ship to most countries ( including Latvia)! / Šeit un šeit vari nopirkt citus BECCA sejas izgaismotājus, kurus sūta arī uz Latviju!
Champagne Pop shimmering skin perfector presses review
This is surely a product in which you should invest ( though, I clearly understand that the price is a little steep), because the quality is amazeballs and I know that the highlighter will last for a very long time since you only need a little amount to achieve amazing results!
Šis vienozīmīgi ir produkts, kurā ir vērts ieguldīt ( jo, protams, kā jau teicu pilnībā apzinos, ka cena ir visai augsta), jo kvalitāte ir patiešām lieliska, kā arī zinu, ka izgaismotājs kalpos ļoti ilgu laiku, jo vienā reizē ir nepieciešams ļoti mazs apjoms, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.
Champagne Pop shimmering skin perfector presses review
Becca highlight shimmering skin perfector review
The pros:
+ The highlighter is super pigmented – I literally gasped when I swiped my finger against it for the first time. And it has a very soft and creamy texture!
+ The glitter in the highlighter are very small and fine – almost invisible, therefore, you will surely not look like a disco ball on the loose
+Thanks to the amazing formula, the highlighter is very easy to apply and blend
+ It does last and stays in one place for a really long time
The cons:
– Of course, the already mentioned – high price
 – Even though, the highlighter is clearly amazing, it is still nothing very unique as there are many different highlighters in the market ( even in the same color) and some of them are for a much friendlier price!
Swatches of Becca X Jaclyn Hill Champagne Pop
Plusi:
+ Izgaismotājs ir ļoti, ļoti pigmentēts – pilnīgi noelsos, kad pirmo reizi ar pirkstu pārbraucu tam pāri! Tam ir ļoti maiga un pat krēmīga tekstūra. 
+ Izgaismotāja sastāvā esošie spīdumiņi ir ļoti smalki, līdz ar to seja rezultātā neizskatās pēc disko bumbas kā tas mēdz gadīties ar produktiem, kuros arī ir šie “gliteri”
+ Pateicīgās formulas dēļ izgaismotājs ļoti viegli un vienmērīgi uzklājas un pludinas
+ Ļoti laba noturība
Mīnusi
– Neapšaubāmi pie mīnusa būs pieskatāma cena
– Kaut arī produkts ir neapšaubāmi ļoti labs, tas nav nekas unikāls, jo šādā krāsā ir iespējams atrast vēl arī daudzus citus izgaismotājus, pat par pievilcīgākām cenām
how to apply highlight
Champagne Pop highlight on face
( It is quite tricky to catch the highlighter shimmer in a picture, but I think you can get the idea! / Ir diezgan grūti notvert izgaismotāja spīdumu bildēs, bet man liekas, ka vismaz idejiski var saprast 🙂 )
Is it worth to buy this product and is it worth the hype? Yes! Though, if you already have many highlighters then maybe you should think twice before buying this one.But I will say that from now on till/if I’ll find a better highlighter this is my holy grail product!
Vai ir vērts pirkt šo produktu? Jā! Izņemot varbūt gadījumā, ja Tev ir jau vairāk izgaismotāji, jo nekas ļoti jauns un unikāls šis izgaismotājs nav! Bet tā kā Latvijas tirgū pašlaik izgaismotāji vēl nav tik ļoti populāri un sekojoši arī tik viegli pieejami, tad Becca x Jaclyn Hill noteikti ir produkts, kurā ir vērts ieguldīt! IESAKU!
Becca X Jaclyn Hill Champagne Pop review
PS.
This product is limited edition, therefore, if you are considering buying it, I wouldn’t hesitate for long! Because after it will gone from Sephora stores, the prices on Ebay will escalate drastically. I know that because the same thing happened to Morphe X Jaclyn Hill favorites palette as the price grew four to five (!!!) times!
Šis produkts ir limitētā apjomā ( “limited edition”), tāpēc, ja vēlies to iegādāties, tad to ieteiktu darīt salīdzinoši drīz, jo pēc tam, kad produkts vairs nebūs pieejams Sephora, Ebay’ā cenas kāps ļoti drastiski! Saku pēc pieredzes, jo Morphe x Jaclyn Hill favorites paletes cena kāpa pat četras līdz piecas (!!!) reizes!
Share:

14 Comments

 1. October 23, 2015 / 20:36

  ā, ja man viņš būtu, es laikam nepieskartos. 😀 tikai pētītu un neļautu pat puteklim nosēsties 😀 Uz vaigiem tiešām izskatās fantastiski! 😉

  • October 26, 2015 / 20:51

   haha, man arī bija tāds variants! 😀 Bet tad reāli sapratu, ka ja jau par tādu naudas summu pasūtīju, tad jau arī jālieto! 😀

 2. October 24, 2015 / 10:06

  Great review as always Maddie! I love the soft look that you created with the product! Even though I haven't heard of it, I'm sure the product is really good! Btw, I adore the new header on your blog! It's sooo cute and pretty!!!!

  love lots,
  Tin

  mypoeticisolation.blogspot.com

  • October 26, 2015 / 21:02

   Thank you Tin! I am so glad you enjoy my reviews! 🙂
   And, yaiy so cool you have noticed the changes in my header! We have known each other's blogs for quite a while, so I am very glad you noticed! 🙂
   Hugs to you!

 3. October 25, 2015 / 02:20

  Es par šo ilgi domāju, jo tonis tiik skaists, bet tā kā nesen nopirku Hourglass svētku paleti, kurā ir vairāki izgaismojošie pūderi, tad šo tomēr nepaņēmu…

  • October 26, 2015 / 21:04

   Piekrītu, ka tonis ir patiešām burvīgs!
   Ak, vai cik forši – hourglass svētku palete noteikti ir manā vēlmju sarakstā, jo toņi tur ir FANTASTISKI!

 4. October 25, 2015 / 20:58

  That is a lovely highlighter on you!

  I haven't heard of the brand before, but it's great you were able to find something that works for you, even if it was a little expensive buying on ebay!

  Away From The Blue Blog

  • October 26, 2015 / 21:07

   Thank you for the nice compliment Mica! 🙂
   I surely would recommend trying out Becca products as they are very qualitative!

 5. October 26, 2015 / 16:39

  I really like the color of the highlighter!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?