La Mav Anti-Ageing Mineral Foundation review

La Mav mineral foundation review
Todays blog article is also dedicated to beauty – I will introduce you to an Australian brand called La Mav, to the range of products they offer and and a review on their Anti-ageing Mineral foundation!

A little while ago I was contacted by a representative which distributes La Mav products in Baltic States and the brand offered me a chance to try out one of their products and later on give an honest review on my blog. I agreed because I looked into this company and found out that I agreed with their philosophy and values – they manufacture certified organic ( 100% plant based) skincare and makeup products! All products are cruelty free and they don’t use any harsh chemicals or toxins! I will not lie when I’ll say that I also agreed because of the fact that this brand is based in Australia and when I think of this country I kind of have an impression that products that come from should be qualitative and that they will live up to their descriptions!
La Mav produces two types of beauty products: skincare and makeup. La Mav skincare line has a very wide range of different products starting from anti-ageing creams, body scrubs, oils to hydrating masks etc! From this line I would love to try out the rose water and sweet orange cleansing foam, which is meant for normal to oily skin!
The line that offers makeup products is much smaller, however it still caught my attention because of the positive qualities each product seemed to posses! After testing their mineral foundation, I am also very intrigued to try their  BB cream, because of how many great reviews I read and their tinted lip treatment, because I would surely find it useful in the colder months!
LV
Arī šodienas raksts ir atvēlēts skaistumkopšanai – pastāstīšu nedaudz par austrāliešu uzņēmumu La Mav, tā izplatīto kosmētiku, kā arī nedaudz zemāk varēsiet iepazīties ar tonālā krēma atsauksmi!
Pirms neilga laika ar mani sazinājās pārstāve no lietuviešu uzņēmuma, kas nodarbojas ar La Mav izplatīšanu Baltijas valstīs un piedāvāja iespēju izmēģināt kādu no šī zīmola produktiem kā arī uzrakstīt savas domas un atsauksmes par šo produktu savā blogā. Es piekritu tāpēc, ka mani pirmkārt ļoti uzrunāja pats uzņēmuma darbošanās veids, jo uzņēmums piedāvā sertificētu organisku (100% dabisku) kopjošo un dekoratīvo kosmētiku. Produktu sastāvā nav ne toksīnu, ne kādu citu smagu ķīmisku vielu, kā arī produkti netiek testēti uz dzīvniekiem. Kā arī nemelošu, ka mani uzrunāja arī fakts, ka šis uzņēmums ir bāzēts Austrālijā un sekojoši rodas diezgan liela pārliecība par to, ka šie produkti būs arī kvalitatīvi un atbildīs saviem aprakstiem!
La Mav ražo un izplata divu veida produkcijas: kopjošo un dekoratīvo kosmētiku. La Mav kopjošā kosmētikas līnijā ir iespējams atrast ļoti plašu produktu klāstu – sākot no dažādiem pret-novecošanās krēmiem līdz pat dažādām eļļiņām, skrubjiem, mitrinošām maskām utt. No kopjošās kosmētikas līnijas ļoti labprāt pati izmēģinātu šo rožūdeni, kā arī šo saldo apelsīnu sejas attīrīšanas līdzekli, kas ir paredzēts normālai un taukainai  ādai.
Līnija, kas piedāvā dekoratīvo kosmētiku ir nedaudz mazāka, bet tāpat piesaistīja manu uzmanību tieši ar pieminētajām produktu pozitīvajām īpašībām. Pēc minerālus saturošā tonālā krēma pamēģināšanas es noteikti būtu ieintriģēta izmēģināt La Mav BB krēmu, jo tam ir ļoti daudz pozitīvu atsauksmju, kā arī tonējošo lūpu spīdumu ar kopjošām īpašībām.
Anti-ageing foundation
As I already mentioned, I decided to try the Anti-ageing Mineral foundation in shade Light. I was very smitten by the description on La Mav’s home page and the formula of the foundation sounds quite unique and I surely wanted to find out whether all the mentioned positive qualities were true! Even though, I am still quite young, I don’t think it is ever too early to start thinking about the negative effect that makeup leaves on our skin, therefore, the fact that this product reduces the ageing effect, in my opinion, is only a big plus! Another factor that made me sure that I wanted to test this product, was the fact that this foundation has SPF 15, which I think is very important considering the fact that everyday intentionally or unintentionally we expose or face to the sun! The product costs $34.95.
Kā jau minēju, no La Mav es saņēmu Minerālus saturošu tonālo krēmu tonī Light. Jāpiebilst, ka jūtos neveikli saucot šo produktu par tonālo krēmu, jo produkta konsistences dēļ to nevarētu nosaukt par krēmu, bet gan drīzāk par pūderi ar tonālā krēma īpašībām. Bet tā kā mājas lapā ir izmantots tieši šis nosaukums tad es arī pie tā pieturēšos! Biju ļoti ieintriģēta izmēģināt šo tonālo, jo, manuprāt, tonālā krēma sastāvs ir patiešām unikāls un minētās pozitīvās īpašības ļoti piesaistīja! Kaut arī man ir vēl joprojām  salīdzinoši jauna āda, manuprāt, nekad nav par agru sākt domāt par kosmētikas ietekmi un pēdām, ko tā atstāj mūsu ādā, līdz ar to tas, ka šis produkts novērš novecošanās iedarbību, manā skatījumā ir ļoti liels pluss! Vēl viens ļoti svarīgs faktors, kas noteikti ir jāpiemin, ka produkts ir ar SPF 15 saules aizsardzību, jo mēs gandrīz katru dienu apzināti vai neapzināti pakļaujam savus sejas ādu saules staru iedarbībai. Produkta cena ir 34.50 eiro.
Mineral foundation beauty blog review
The positive product qualities that were mentioned on the homepage:
Broad spectrum SPF15
 Long lasting and water resistant
 Quick and easy to apply
 Non-comodegenic, won’t clog pores 
 Available in 4 shades
 Suitable for all skin types
 No fillers or talc
 Powerful, light reflective properties
Īpašības, kuras ir pieminētas mājas lapā un kurām būtu jāpiemīt šim tonālajam krēmam:
Plaša spektra aizsardzība pret sauli ar SPF15 

Ilgstoši noturīgs un ūdensizturīgs 
 Ātri un viegli uzklājams
 Nav komedogēns, neaizsprosto poras
 Organisks un sertificēts, toksiskas vielas nesaturošs produkts
 Piemērots visiem ādas tipiem
 Nesatur pildvielas vai talku
 Spēcīgas gaismu atstarojošas īpašības.

La Mav product review
The pros:
+ It is very easy to apply and blend out
+ The foundation is very, very light and you practically cannot feel it on your skin
+ It doesn’t clog the pores
+ It has a SPF 15 sun  protection
+ I noticed that after only few days of using this foundation, my skin became smoother
+ Certified organic product
+ Lasts a long time, no “cakey” effect

The cons:
– Inconvenient packaging
– You need a makeup brush to apply the product
– Too powdery formula – when I was applying the foundation with a brush, the product seemed disappear in the thin air as dust
– The packaging is not convincing me, because it is made of plastic. Even though it is environmentally friendly, I find it quite cheap looking and as the product costs over 30 euros and considering how many positive qualities it has, the packaging is kind of downgrading the whole effect
– I wouldn’t use it in winter time as I would prefer something with a thicker coverage as this product didn’t really cover all skin imperfections which is very important during the winter time as the skin is naturally paler
La Mav australian brand
Plusi:
+ Produktu ir ātri un ērti uzklāt
+ Produkts ir ļoti viegls, nerodas smaguma sajūta – neaizķepinās poras
+ SPF 15, jeb aizsardzība pret saules kaitīgo ietekmi
+ Ļoti dabisks sejas izskats pēc uzklāšanas
+ Ievēroju, ka pēc pāris dienu lietošanas padarīja manu ādu nedaudz mīkstāku
+ Sertificēts dabisks produkts
+ Uzklāts turas ļoti ilgu laiku, kā arī neveidojas pleķi uz sejas

Mīnusi:
– Neērts iepakojums, nav īsti parocīga lietošana
– Nepieciešams papildlīdzeklis produkta uzklāšanai – otiņa
– Ļoti viegla konsistence – uzklājot produktu ar otiņu, rodas sajūta, ka puse no tā “pazūd” gaisā
– Nepārliecinošs iepakojums – ņemot vērā cenu un visas pozitīvās produkta īpašības un faktu, ka produkts ir organisks, likās nepiemēroti tas, ka iepakojums ir no plastmasas. Un kaut arī tie ir videi draudzīgi, tomēr rada lētu iespaidu.
– Nelietotu ziemas periodā, jo tomēr līdz galam nespēj noslēpt visas sejas nepilnības, kuras it sevišķi izceļas aukstajos mēnešos, kad seja ir bālāka
My thoughts on mineral foundation
All in all, I would definitely recommend trying this product as I more satisfied than dissatisfied with it, because of the previously mentioned positive qualities of the product as well as the company’s philosophy and values! Next time I would love to try out products from their skin care line!
Kopumā, es noteikti ieteiktu izmēģināt šo produktu un, ka esmu vairāk apmierināta nekā neapmierināta, jo kā jau minēju mani ļoti uzrunāja kompānijas filozofija un vērtības, kā arī produkta pozitīvās īpašības! Nākamreiz noteikti vēlētos pamēģināt kādu no kopjošās līnijas produktiem!
Share:

16 Comments

  • November 1, 2015 / 20:12

   Hi Elizabeth!
   I am very happy to read that you found out something new! πŸ™‚

 1. October 27, 2015 / 02:15

  I use Bare Minerals, which seems similar to this product! I love using a powder foundation πŸ™‚ So many perks! Great review of this one.
  <3
  katsfashionfix.blogspot.com

  • November 1, 2015 / 20:13

   I believe that bareMinerals could be very similar as they have a similar concept! I have read so many great reviews on bareMinerals, I would love to try out their products as well!

  • November 1, 2015 / 20:14

   Agreed, SPF protection is always an added bonus!
   Thank you Elle!

 2. October 27, 2015 / 21:34

  Great review, lady! And love this foundation has SPF- so important!

  -Ashley
  Le Stylo Rouge

  • November 1, 2015 / 20:16

   Yes, I can see the product matching your skin tone too Nicky!
   Thank you for your comment! πŸ™‚

  • November 1, 2015 / 20:15

   It is quite good and I would recommend it for trying!
   Thanks for your comment!

 3. November 2, 2015 / 10:48

  Nerver heard of the brand, but it looks quite interesting! I am not sure if a powder formula would be good for my dry skin – maybe I will check other types of products though.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?