Friday Ebay bargains #103

ebay-bargains-103-2
1 // 2 // 3 // 4 // 5 // 6 // 7 // 8 // 9 //

Thank God it’s Friday! On my twitter account I already mentioned the fact that this week has been one of the hardest and longest in a while, because not only I had many tasks at work ( + you have to consider the fact that the year is coming to an end, which means that there are more loose ends to be tied), but also I had quite a few meetings and events regarding my blog. This week I especially felt the fact that I was at home only to eat and sleep. Though, it seems like I won’t be able to relax much this weekend either, because, firstly, I have many little tasks to be done for the blog ( take pictures, write reviews etc), that I am not able to do during the week + it looks like the renovations at the new apartment in which me and my boyfriend are planning on moving in are coming to an end, which means that there will be a lot of cleaning + I have to start the packing process. I have no idea where to start since I have to put all of my belongings ( and there is a lot of them) in boxes and then logically unpack them! Do you have any advice or tips on making the whole moving process easier and smoother? Would definitely love to know!
Regarding this week’s Ebay bargains my favorite item definitely is the fringed skirt I am not very sure why I like it so much- maybe I have become a victim of fashion, because fringes are surely one of this season’s hottest trends! I am also quite smitten by those phone covers/cases, I will surely try to find similar ones for my Samsung Galaxy S4, because I think that they are really cool and I just love the idea!

LV
Paldies Dievam piektdiena ir klāt! 🙂 Jau savā Twitter profilā minēju to, ka man šī nedēļā ir bijusi viena no garākajām un grūtākajām nedēļām pēdējā laikā, jo ne tikai darbiņā bija ļoti daudz dažādu uzdevumu un darbu ( gads galu galā iet uz beigām), bet arī šīs nedēļas laikā bija ieplānotas dažādas tikšanās un pasākumi dažādos bloga jautājumos. Šonedēļ it īpaši radās tāda sajūta, ka mājās esmu tikai, lai paēstu vēlas vakariņas, kā arī pārgulētu nakti. Diemžēl, arī šajās brīvdienās izskatās, ka nevarēšu īsti līdz galam atpūsties, jo, pirmkārt, ir iekrājušies diezgan daudz tekošie darbiņi blogam ( jāsafotografē bildes, jāuzraksta atsauksmju raksti), kā arī otrkārt, dzīvoklī, kurā ar draugu drīzumā ievāksimies tiks pabeigts remonts un ir jāsāk tīrīšanas darbi, kā arī pakošanās darbi ( vēl joprojām nespēju aptvert to kā visu savu iedzīvi varēšu salikt kastēs un pēc tam loģiski visu atpakot). Varbūt jums ir kādi ieteikumi kā šo pārvākšanās procesu varētu padarīt vieglāku un ne tik stresainu? 

Runājot, par šīs nedēļas Ebay atradumiem, lieta, kura šonedēļ “uzrunāja” mani visvairāk ir šie svārki ar bārkstīm, pat nemāku īsti pateikt, kas man tajos piesaistīja, varbūt esmu kļuvusi par modes upuri, jo bārkstis noteikti ir viena no šīs sezonas modes aktualitātēm. Kā arī noteikti apskatīšos vai šos telefona vāciņus ir iespējams iegādāties arī manam Samsung Galaxy S4, jo, man ļoti patīk to ideja un tas cik stilīgi tie izskatās.

Do you like my Ebay bargains? Which is your favorite? 
You can see my other Ebay posts HERE!
P.S
If you are new to Ebay ( don’t know how to register, use paypal etc), you can look at my guide HERE!
Share:

8 Comments

 1. November 7, 2015 / 10:25

  What a great picks Maddie! This fringe skirt is amaaazing
  xx
  SASHA

  • November 8, 2015 / 17:09

   Yes – super busy! 🙂
   It is in a good way, but sometimes I just wish I could take a break and not care so much!

 2. November 8, 2015 / 00:19

  Maddie, i adore the fringed skirt! I also love the cool sunnies!
  You have so much or your plate, try to focus on one thing at a time.
  When you pack make sure you have a designated and well marked box for your favorite and most necessary things.
  A glass of wine might be good, too, or a bubble bath!
  You will be fine , sweet and beautiful Maddie.
  xx, Elle
  http://www.mydailycostume.com

  • November 8, 2015 / 17:11

   The skirt is definitely my fave as well! Great minds think alike, Elle! 🙂
   I am having these neverending lists in which I write down everything I have to do – I have to prioritize a LOT!
   That's a great advice, I will surely follow it to keep myself organized!
   Ahh, a bubble bath and a glass of wine sounds divine! It's like you are reading my thoughts!

 3. November 8, 2015 / 01:53

  Es tevi pilniba saprotu. Sis pirmsvetku laiks patiesi ir ka virpulis, tads trakums. Es tikai sodien varu atvilkt lepu un atlavos pagulet ilgak. Bet, ja ta pavisam godigi es nevaru sudzeties. Man patik but busy, pat ja tik traki.
  Tava parvaksanas dillema ar ko nemt un ko ne atsauca atmina to laiku, kad es parvacos uz pavisam citu valsti, dzivot kopa ar savu draugu. TUn dillema ko nemt bija pavisam liela, jo nav jau paris km attalums ko skersot,bet tukstosi. Es nemu pamatu pamatus un to kas man atgadinaja par majam, kas bija loooti, looti dargs man. Viss bija salikts 2vas celojuma somas.
  Lai tev veicas. Tas tiesam ir tads gruts,bet fors laiks, ko nekad neaizmirsisi.
  xoxo
  Ramona

  http://ramona-strikeapose.blogspot.ie

  • November 8, 2015 / 17:15

   Man arī patīk, kad esmu aizņemta un vienmēr esmu teikusi, ka jo mazāk laika, jo vairāk var padarīt! Bet ir brīži, kad liekas, ka visa kā ir par daudz un gribās vienkārši atlaisties, palasīt kādu grāmatu, paskatīties kādu seriālu vai filmu, bet zinu, ka šajos mirkļos es varētu uzspēt 101 lietu, kas ir svarīgākas! Ir tāda sajūta, ka esmu vāveres ritenī, no kura ir grūtu izkāpt pat uz laiciņu!
   Ahh, pilnīgi nespēju iedomāties kā es varētu sakrāmēt visu savu iedzīvi tikai divās ceļojuma somās! Piekrītu, ka savā ziņā šis laiks arī ir ļoti foršs, jo nespēju sagaidīt, kad būšu jau iekārtojusies un padarījusi šo dzīvokli par savējo, it sevišķi, ja mīļotais cilvēks ir blakus! 🙂
   Paldies, par Tavu komentāru, Ramon – tiešām vērtīga viela pārdomām! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?