Let’s get acquainted: Model Launcher makeup

Model Launcher makeup review
Today I’d like to introduce you to a relatively new american makeup brand called Model Launcher.

Just before Christmas I had the opportunity to go to a bloggers event and find out more about Model Launcher, listen to a compelling story of how it started manufacturing makeup, the product ingredients and what the brand has to offer. Model Launcher actually is a modeling agency that enables many young women to have their dream careers in modeling, only recently this company, based on their experience in the fashion field, started their own makeup line! The makeup products were meant to endure long  photo shoots and fashion shows. Born of the sun-drenched streets of South Beach, Model Launcher Cosmetics are a clear reflection of the city’s high-energy and fashion forward reputation. In today’s blog post I will review three of their items: a skin illuminizer ( highligher), a lipstick and a lip pencil.

LV
Šodien vēlos jūs iepazīstināt ar relatīvi jaunu amerikāņu kosmētikas zīmolu Model Launcher. Nedaudz pirms Ziemassvētkiem man bija iespēja doties uz Starlet Studio un iepazīties ar šo zīmolu, noklausīties par to kā tas radās, kāds ir to produktu sastāvs un kādi ir šī zīmola produkti. Protams, bija arī iespēja aplūkot, aptaustīt Model Launcher produktus un gūt priekšstatu par to kāds tad ir pats uzņēmums. Model Launcher sākotnēji bija uzņēmums, kas darbojās kā modeļu aģentūra un piepildīja ļoti daudzu meiteņu sapni par modeles karjeru, tagad uzņēmums ir attīstījies un izveidojis dekoratīvās kosmētikas līniju balstoties uz savu profesionālo pieredzi modes industrijā. Kosmētika tika radīta ar mērķi, lai to izturētu garās fotosesiju un modes skates stundas. Zīmols ir dzimis saules pilnajās Soutbīčas ielās un ir uzskatāms par precīzu atspulgu pilsētas dinamiskajai enerģijai un modīgajai reputācijai. Šodienas rakstā esmu sagatavojusi atsauksmes trīs produktiem: sejas izgaismotājam, lūpu zīmulim un lūpu krāsai.
Model Launcher highlighter review
Higlighter under $25

ILLUMINIZER – STICK

As you might have already noticed, recently I have been quite obsessed with highlighters ( starting from essence to, Becca and more…), therefore, I was very excited to see what Model Launcher has to offer! All in all, I surely have to give a positive feedback because I do like the product quite a lot. I am in love with the color – it just matches my skin PERFECTLY and gives that beautiful subtle glow. I am not so sure about the concept of this highlighter as I am not the biggest fan of “drawing” on top of my makeup with a stick. I much more prefer the powder type of highlighters as they feel light and easy. But as I said my opinion of this product is surely a positive, though, I wish the price would be a tiny bit lower.
Kā jau jūs to ziniet, tad pēdējā laikā ļoti lielu uzmanību pievēršu tieši sejas izgaismotājiem un līdz ar to ar vislielāko interesi nolēmu notestēt kāds izgaismotājs ir sanācis Model Launcher. Kopumā es noteikti dotu pozitīvu vērtējumu, jo man ļoti patīk kā šis produkts izskatās uz manas ādas un cik lieliski izceļ dažādas manas sejas daļas. Vislielākais pluss noteikti ir izgaismotāja krāsu – tā ir  ļoti dabiska un atbilst manam ādas tonim pilnībā. Īsti nebiju apmierināta ar uzklāšanas iespējām, jo tomēr “zīmēt” uz sejas, kurai jau ir uzklāta virsū kosmētika ir nedaudz neparocīgi, tamdēļ lielāku priekšroku dotu pūderveida izgaismotājiem. Bet kā jau teicu, mans vērtējums noteikti ir pozitīvs, vienīgais prasītos nedaudz zemāka cena, bet tā kā produkts ir kvalitatīvs, tad pieļauju, ka cena varētu būt arī adekvāta.
Model Launcher makeup lipstick review
Model Launcher red lipstick

FASHION FORWARD LIPSTICK

A red lipstick is a beauty prodict every women has to have in her makeup bag! The Model Launcher lipstick in shade “Captivating” is definitely a classic, clean and feminine red lipstick that I will most surely use a lot in the future. In the description it was said that this lipstick is matte, I kind of disagree. because this lipstick does not have a matte finish. Actually it is more on the creamy side, which is not a bad thing, but if you are looking for a full matte lipstick, I wouldn’t recommend this one. I like how easy it is to apply the lipstick and the fact that it doesn’t dry up my lips, but I am not the biggest fan of the durability as I needed to reapply the lipstick quite a few times throughout the day.
Sarkana lūpu krāsa noteikti ir klasiska vērtība, kurai ir jābūt jebkuras sievietes kosmētikas maciņā! Model Launcher lūpu krāsa tonī “Captivating” ir klasiska vērtība, kuru nenožēlosiet ja nopirksiet, jo lūpu krāsas tonis ir burvīgs, tīrs un sievišķīgi sarkans! Aprakstā ir minēts, ka šī lūpu krāsa ir matēta, šim viedoklim es līdz galam nevarēšu piekrist, jo, manuprāt, lūpu krāsa drīzāk iederētos krēmīgajā kategorijā. Lūpu krāsa ļoti viegli uzklājas kā arī nesausina lūpas pat arī pēc vairākām stundām,. Noturību es vairāk raksturotu kā vidēju, jo lūpu krāsu ik pa laikam ir nepieciešams atjaunot. 
Water proof lip liner in red Model Launcher
Model Launcher lip pencil review

WATERPROOF GEL LIP LINER

This is one awesome lip liner that is sooo easy to use and apply! Definitely a great product + it’s waterproof! As much as I love the lip liner, my wallet doesn’t love it that much, but as the liner is  that good, I suppose it is also worth the money! 🙂

Noteikti burvīgs lūpu zīmulis, jo tik pasakaini viegli uzklājas! Tiešām lielisks produkts, kuru ar baudu ir iespējams lietot + ūdens noturīgs! Priekš mana maciņa cena ir nedaudz par augstu, bet kā jau teicu, rezultātā tiek iegūts lielisks produkts, tāpēc, var teikt, ka ir tā vērts.
P.S.
Tomorrow I have prepared a makeup look with all of the above mentioned products! / Rītdien esmu ieplānojusi grima tēla ierakstu ar visiem šajā rakstā minētajiem produktiem!
~With love~
Maddie
Share:

16 Comments

 1. February 3, 2016 / 01:15

  They look pretty!! I am excited to see your makeup up look tomorrow Maddie!!

  love lots,
  Tin

  mypoeticisolation.blogspot.com

  • February 6, 2016 / 19:17

   Thank you Tin! I hope you liked the makeup look! 🙂

  • February 6, 2016 / 19:17

   Red is unexpectedly becoming one of my favorite colors! <3

 2. February 3, 2016 / 12:45

  Everything looks great!
  xx
  SASHA

  • February 6, 2016 / 19:18

   Thank you Rachna! Red lips is surely one of my weaknesses – I looove how they look!

 3. February 6, 2016 / 18:27

  Model Launcher kosmētika pagaidām nav likusi vilties. Lūpu zīmuļi pasaka, konsīleris arī ļoti labs, tāpēc noteikti ir āķis lūpā pameklēt ko vēl labu piedāvā šis zīmols 😉

  • February 6, 2016 / 19:22

   Jā, lūpu zīmulis ir patiešām ļoti labi – nebiju pat to gaidījusi, bet tik ļoooti viegli uzklājas 🙂 Noteikti esmu ieintriģēta arī izmēģināt vēl kaut ko, it sevišķi Tevis ieteikto konsīleri! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?