The Envy Blowdry set review

the envy blowdry set review beauty blog
First of all, I’d like to apologize for not posting my weekly Friday Ebay bargains this week – on Friday I was full of energy, but then decided to do grocery shopping after work, which was a super bad idea, since the store was full with people and queues were so long. Afterwards I was way too tired and didn’t even open my laptop.
Anyways, today I have prepared a review post for you guys! I am introducing you to a great English brand called envy.

envy produces and sells hair products, therefore, today I am reviewing their Blowdry set. This is the first time I have ever used anything from envy, therefore, I was very excited since I have read and heard raving reviews! In the Blowdry set you’ll be able to find three hair products: Dual Fix, Gentle Cleansing Shampoo and Gentle Detangling conditioner. You can find a separate review on each product down below. I have to mention the fact that these products were manufactured in Great Britain, therefore, the added value of quality surely increased in my eyes.

LV
Pirmkārt, vēlos atvainoties par to, ka izlaidu ierasto iknedēļas Friday Ebay bargains rakstu – piektdiena bija lieliska diena, jutu lielu enerģijas devu un laiks darbā paskrēja nemanot. Bet es pieļāvu nelielu kļūdu tajā, ka piektdien uzreiz pēc darba devos uz veikalu, lai nopirktu pārtiku. Nekad piektdienas vakarā nebrauciet uz Rimi – aptuveni stundu pavadīju pārdrūzmētā veikalā un stāvot rindās, likumsakarīgi aizbraucot mājās datoru pat neieslēdzu.
Bet lai nu kā, šodien es vēlējos padalīties ar atsauksmēm par angļu zīmola envy izstrādāto matu kopšanas komplektu. Šī ir pirmā reize, kad lietoju šī zīmola produktus, tāpēc biju ļoti ieinteresēta izmēģināt viņu izslavēto matu žāvēšanas komplektu. Komplektā ietilpst trīs produkti: Dual Fix 12 multifunkcionāls matu kopšanas/atjaunošanas līdzeklis, matu šampūns un kondicionieris. Par katru no šiem produktiem lasi manas domas, atsauksmes zemāk. Piebildīšu, ka produkti ir arī ražoti Lielbritānijā, sekojoši aug pārliecība arī par to kvalitāti.
the envy blowdry set review
the envy blowdry set review beauty blog
On the back of the box I was able to read such raving and great reviews, for example, like that these products are described as “a miracle in a bottle“, “work of genius” and “a game changer“. It is also stated that these products are used by thousands of hairdressers worldwide, because they work.
They say that this revolutionary 10 minute prewash system repairs, strenghtens and ads gloss to all hair types whilst helping dramatically reduce frizz in damp and humid climates. 
Kastītē aizmugurē ir iespējams izlasīt ļoti slavinošas atsauksmes, ka piemēram, šie līdzekļi ir “brīnumi pudelītēs“, “ģēnija meistardarbs” un tos izmanto tūkstošiem frizieru visapkārt pasaulei, jo tas tiešām strādā. Viņi min, ka šis ir revolucionārs matu mazgāšanas/kopšanas komplekts, kas nieka 10 minūšu laikā stiprina, atjauno un piešķir matiem dabisku spīdumu. Produkti ir atbilstoši visiem matu tipiem un dramatiski palīdz cīņā ar matu spurošanos mitros laika apstākļos. 
envy professional dual fix 12
envy professional dual fix 12
DUAL FIX
There are two ways how you can use this product:
1) Intensive use – Dry hair application – Monthly
Apply Generously and evenly from roots to ends onto dry unwashed hair. Rough dry with hairdryer until completely dry. Rinse thoroughly, shampoo twice and condition as usual.
2) Regular use – Wet hair application – Weekly
Shampoo hair, apply generously to wet hair, leave for 1 minute, rinse and condition as usual.
This product certainly has a really lovely scent, which actually reminds me of fresh garden rhubarbs dipped into honey – it was one of my favorite childhood snacks, therefore, this scent reminds me of a lot of positive and nostalgic memories 🙂 I have used the Dual Fix in the Intensive use way and yesterday actually was the second time I used it, since I have the set for a month already. I can definitely say that I am satisfied with this product as at the end of the day my hair does feel stronger and easier to style. Does it fulfill all the 12 functions that were mentioned on the bottle? Probably, not. But I do feel a difference and it feels like my hair has a stronger and smoother texture. They don’t tangle as much and the styling process, as I already mentioned, is now definitely easier.

Ir divi veidi kā lietot šo līdzekli:
1) Intensīvai lietošanai – līdzekļa lietošana sausos matos – katru mēnesi
Nežēlojot produktu tas ir bagātīgi jāieziež sauso, nemazgātos matos sākot no matu saknēm līdz pat galiņiem. Pēc tam mitros matus ir jāizžāvē ar fēnu. Kad mati ir sausi tos izskalo un mazgā ar šampūnu divas reizes, kā arī  beigās izmanto matu kondicionieri.
2) Regulāra lietošana – līdzekļa lietošana mitros matos – katru nedēļu
Matus izmazgā ar šampūnu, izskalo. Pēc tam bagātīgi ieziež ar Dual fix līdzekli, atstāj to matos vienu minūti, izskalo un procedūras beigās matus baro ar kondicionieri.

Šim līdzeklim ir ļoti patīkama smarža, manuprāt, smaržo pēc svaigiem rabarberiem, kas ir pamērcēti medū – viens no maniem mīļākajiem bērnības našķiem, līdz ar to izsauc pozitīvas un nostaļģiskas emocijas un atmiņas 🙂 Esmu šo līdzekli lietojusi intensīvajā režīmā, jeb katru mēnesi – šajā gadījumā, vakardien tieši šo līdzekli izmantoju otro reizi. Kopumā varu teikt, ka patiešām esmu apmierināta un uzskatu, ka līdzeklis veic savas funkcijas, jo pateicoties tam man mati liekas spēcīgāki, kā arī vieglāk kopjami. Vai es piekrītu, ka tas veic visas uz pudelītes minētās 12 funkcijas? Ne gluži. Bet tik un tā, lietojot šo līdzekli es ievēroju, ka mani mati ir spēcīgāki un tiem ir patīkamāka tekstūra – tie ir kļuvuši vieglāki, tik ļoti nesamudžinās un tos ir vieglāk ieveidot.
the envy blowdry set shampoo and conditioner review
Gentle Cleansing Shampoo and Gentle Detangling Conditioner
Similar to the Dual Fix, both the shampoo and the conditioner has a fresh scent of rhubarbs. But I will mention that the scent of the conditioner is tiny bit sweeter. 🙂
I like the shampoo a lot, because it foams so easily + it is also easy to rinse it out of my hair. I am used to shampooing my hair once while washing my hair, therefore, I was surprised to read that you have to shampoo your hair twice when using this shampoo. On one hand, it is a good thing as I will be 100% sure that my hair is clean from top to bottom, but on the other hand, you need to use more product, which means that you will utilize it faster. I was very happy to read that the shampoo is free of SLS/SLE and that it is infused with a unique blend of Keratin and Silk Proteins.
My favorite product of the three is the conditioner. Honestly, it works like a charm! It made my hair so light and breezy! I had almost no tangles in my hair, which is a big thing, since detangling my hair can often be very painful and unpleasant. So no tangles after washing my hair? Yes, please!
Līdzīgi kā ar Dual fix līdzekli arī šie divi produkti smaržo pēc rabarberiem. Piebildīšu, ka kondicionierim smarža bija nedaudz, nedaudz saldāka. 🙂
Šampūns ļoti labi puto un to ir viegli izskalot no matiem. Esmu ieradusi matus mazgāt tikai vienu reizi mazgāšanas reizes ietvaros, tāpēc biju izbrīnīta par to, ka šis šampūns ir jālieto divreiz. No vienas puses tas ir pozitīvi, jo tad 100% varēsi būt pārliecināts, ka mati ir tīri, bet no otras puses sanāk arī vairāk tērēt šampūnu, kas nozīmē, ka tas ātrāk izlietosies. Ļoti priecē tas, ka matu šampūnā nav SLS/SLE kaitīgās vielas un, ka tas ir bagātināts ar keratīnu un zīda proteīniem. 
Mans mīļākais līdzeklis laikam būs šis kondicionieris, jo tas manus matus padarīja tik vieglus un vijīgus. Kā arī nebija ierastās “matu plēšanas”, jeb sāpīgās ķemmēšanas procedūras, jo mati bija gludi un saķērušies kopā tikai dažās vietās. Pēc matu mazgāšanas nav mazo mezgliņu? Yes, please! Manuprāt, garo matu (un ne tikai) īpašnieces zinās cik gan neērts un dažbrīd pat sāpīgs ir matu ķemmēšanas process.
hair inspiration
All in all I can honestly say that this is a good set and that the good things that were said about them are true, because I liked the set a lot. The price for the eny Blowdry set is 40 pounds (+ shipping) and after ordering it, I received it in three to five workdays (don’t remember exactly). Does the quality of the set justify the price? Absolutely! And if you divide 40 pounds to three, you’ll get around 13 pounds for each product, which I think sounds quite reasonable 🙂

Kopumā varu teikt, ka šis komplekts ir ļoti labs un attaisno savus slavinājumus, jo man patika 🙂 Cena par šādu komplektu ir 40 mārciņas (+9.95 mārciņas par piegādi) un pie manis atnāca, ja nemaldos tad 3 vai piecu darba dienu laikā. Vai šī komplekta kvalitāte attaisno cenu? Noteikti. Un pietam izdalot 40 mārciņas (~51 eiro) uz trīs, sanāk vidēji 13.3 mārciņas (~17 eiro) par katru līdzekli, kas noteikti vairs neliekas tik daudz 🙂
~With love~
Maddie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?