Brand ambassador – let’s get acquainted with 4F

4F brand ambassador
Vienā ļoti noslogotā marta darba dienas pēcpusdienā saņēmu epastu, kas man lika pasmaidīt no vienas auss līdz otrai burtiski sekunžu laikā. Ar mani sazinājās PR aģentūra un piedāvāja iespēju kļūt par sporta apģērbu un aksesuāru zīmola 4F vēstnesi (brand ambassador). Tiešām jutos ļoti pagodināta un ļoti, ļoti priecīga, jo, ja godīgi tad Latvijā blogerus par zīmola vēstnešiem izvēlas ļoti reti vai neizvēlas vispār un tas, ka mani ir izvēlējies uzņēmums, kurš aicina cilvēkus pievērsties aktīvam un veselīgam dzīvesveidam noteikti mani iepriecināja vēl vairāk!
Atzīšos, ka neuzskatu sevi par baigo paraugu (role model) vai fitnesa guru, jo sporta zālē neesmu bijusi ne vienu reizi mūžā (bet ticu, ka tuvā nākotnē tas varētu tikt labots) un ar sportiskām aktivitātēm nodarbojos vien mājas vai tuvējā parka ietvaros. Bet tajā pat laikā esmu sapratusi arī to, ka lai pieturētos pie aktīva, veselīga dzīvesveida nav nepieciešams nekas cits kā tikai gribasspēks. Nav nepieciešami attaisnojumi par to, ka nav naudas vai laika, jo piemēram, pastaiga svaigā gaisā, vai viegls skrējiens nemaksā neko. Tāpat arī pāris elementāri vingrinājuma no rīta ir bezmaksas un prasa vien 10 līdz 15 minūtes. 

ENG
On one busy march afternoon I received an email which made me smile from one ear to ear in a matter of seconds. A PR agency contacted me and offered me a chance to become a brand ambassador of a sportswear and accessory retailer 4F! I felt so, so honoured and happy, because it’s not very common for bloggers to be chosen as brand ambassadors here in Latvia, as blogging is still an area not many Latvian recognize. I was so happy about the fact that my first brand ambassador experience is going with a brand that promotes active and healthy lifestyle!
I have to be honest and say that I most definitely do not consider myself as an expert in the field or a fitness guru, because I have never been in a gym (I’m thinking of fixing that in the near future, though) and I surely do not consider myself as the most active person since I only exercise at home or in the park nearby. So with that being said, I definitely believe in the fact that the only thing that you need in order to have an active, healthy lifestyle is willpower. Excuses like: “I do not have enough money and/or time” are ridiculous, because does a walk in the park or forest cost anything? Do simple exercises in the morning cost anything? You only need 10-15 minutes a day to be active.
4F brand ambassador

Sekojoši turpmākās trīs nedēļas es savos sociālajos tīklos un pēc iespējām arī blogā, dalīšos ar bildēm un iespējams arī kādiem padomiem (tik paturiet prātā, ka neesmu ekspertu un balstos tikai uz vienīgi savu pieredzi) par aktīvu, veselīgu un kustīgu dzīvesveidu. Man ir liels prieks par to, ka šī kampaņa tieši sakrīt ar manu pēcatvaļinājuma periodu, jo atvaļinājumā atpūtos uz nebēdu un pat pārāk daudz priecājos par katra vakara vakariņām, kad mani no restorāna burtiski vajadzēja stumt ārā :D. Un tā kā atvaļinājumā uzkrāju gan spēkus, gan enerģiju esmu gatava atsākt sportot un man ir liels prieks, ka tas ir kopā ar zīmolu 4F.

In the next three weeks on my social media accounts, and when possible on my blog as well, I’ll share pictures and some advice (but, please, bear in mind that I am not a professional and all my thoughts will be based on my own personal experience) about active and healthy lifestyle. I am actually very happy about the fact that this campaign started right after my vacation as you know how vacations are, especially in hotels with good dinner restaurants, hehe. I certainly enjoyed eating way too much and I almost had to be carried out of the restaurant. Food coma for 9 days straight, haha! I have regained my strengths and energy and I am surely ready to workout again and I am super glad that it is together with 4F!
Call me Maddie brand ambassador
KAS IR ŠIS ZĪMOLS?
Pirmā 4F veikala atvēršana “Rīga Plaza” iezīmēja sporta apģērbu zīmola 4F paplašināšanās sākumu ārpus Polijas, kur pašlaik atrodas 167 firmas tirdzniecības vietas. Turklāt zīmols 4F ir pārstāvēts vairāk nekā 600 sporta apģērbu mazumtirdzniecības veikalos 27 Eiropas valstīs. Zīmola 4F īpašnieka OTCF piecgadu attīstības plānā ir paredzēts pakāpeniski palielināt klātbūtni jaunos tirgos un atvērt vairākus vienzīmola veikalus Čehijā, Rumānijā, Serbijā un Slovākijā. Savukārt Latvijā 2016. gadā ir plānots atvērt kopumā četrus firmas veikalus.
Zemāk vari apskatīt bildes no atklāšanas pasākuma, kurā, diemžēl, man nesanāca piedalīties, jo biju prom Kanāriju salās. Un, protams, bildēs ieraudzīsiet arī pārējos vēstnešus Lindu no Peppercakes, Beāti no Femme Farfalle, Alīnu no AlinaKeller, aktrisi Vitu Baļčunaiti un sporta treneri Kristapu Enci.
4F store opening
4F store openingSO WHAT IS 4F?


With the first store opening in the shopping centre “Riga Plaza”, the brand 4F marked it’s expansion outside the borders of Poland, which actually has 167 4F stores. The brand is represented in more than 600 sportswear clothing retail stores all around Europe and if precise – in 27 countries. The owner of 4F has a vision of opening more individual stores in Europe starting from Czech Republic, Romania, Serbia and Slovakia. By the end of 2016 we will have four stores in Latvia. Above and below you can see some photos from the store opening in Riga Plaza in which I sadly could not participate as I was away in Canary islands. 

4F store opening
4F store opening

4F PAVASARA/VASARAS KOLEKCIJA

4F 2016. gada pavasara un vasaras kolekcijas izveidi ir iedvesmojis sports un aktīvas nodarbes brīvā dabā. Kolekcijā būs ietverts apģērbs gan aktīvai atpūtai, gan ikdienas gaitām. Dominējošie motīvi ir koši audumi un atstarojoši uzšuvumi, bet galvenās krāsas — patiesi vasarīga jūraszilā, piesātināta tirkīzzilā, lapu tumšzaļā un maiga piparmētru zaļā. No praktiskuma viedokļa liela uzmanība ir pievērsta atstarojošo elementu elegantai integrēšanai, kas palīdz sportistiem būt pamanāmākiem vakara un nakts sporta nodarbību laikā. 
4F lookbook4F lookbook4F SPRING/SUMMER COLLECTION

The inspiration behind the S/S’16 collection of 4F is sport and active lifestyle in the nature. The collection will consist of both activewear and everyday clothes. Colorful fabrics and reflective elements will dominate. The main colours are going to be sea blue, turquoise, leaf green and fresh mint. A lot of attention is payed into designing clothes with the reflective elements to make sure that the sportsmen is visible in  late evenings and night. 

4F lookbook4F lookbook


INTERESANTS FAKTS
4F produkcijas izcilo kvalitāti augstu novērtējušas vairāku valstu Olimpiskās komitejas, arī Latvijas Olimpiskā komiteja, kas noslēgusi līgumu ar OTCF par speciālas kolekcijas izveidi Latvijas sportistiem, kuri šogad piedalīsies olimpiskajās spēlēs Riodežaneiro un 2018. gadā — ziemas olimpiskajās spēlēs Phjončhanā. Turklāt olimpiskā kolekcija būs plaši pieejama visos 4F veikalos Latvijā, kur to varēs iegādāties, sākot no jūnija.


AN INTERESTING FACT

Many Olympic committees have appreciated the high quality of 4F sportswear and Latvia’s Olympic comittee has signed a contract with OTCF for the creation of a special collection for Latvian athletes who will compete in the upcoming Olympic games in Rio de Janeiro and in the 2018. winter Olympic games in PyeongChang.


SEKO: #4F // #SācNeapstājiesar4F // 4F FACEBOOK LAPAI // 4F INSTAGRAM PROFILAM 


~With love~
Maddie
Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?