MADARA Insider Beauty box review

Madara Beauty Insider Box atsauksme
For approximetely a month I have had the MADARA Insider Beauty Box Spring/Summer 2016. I have always been intrigued by the beauty box concept in general as I love the excitment of unknown when opening the box, plus I have been a big fan of MADARA Cosmetics since the beginning, therefore, I was surely interested in trying out the new items that MADARA has prepared. I really like this brand not only because we have the same name :), but also because it is one of few beauty brands that creates products which can compete in the market globally.

Jau aptuveni mēnesi manā rīcībā ir MADARA pavasaris/vasara 2016 skaistumpaka par kuru jau ieminējos iepriekšējajā MADARA produktu apskatā Decembra beigās. Jau toreiz minēju, ka šo skaistumpaku gaidu ar nepacietību, jo, pirmkārt, mani ļoti uzrunā šāds kastīšu koncepts (nu nezinu, man patīk tā ieintriģējošā sajūta atverot skaistumkastīti), kā, otrkārt, tāpēc, ka MADARA kosmētikai un tās jaunumiem sekoju līdzi jau no pašiem pirmssākumiem un vienmēr ar lielu interesi izmēģinu jaunos produktus. MADARA kā zīmols man ir mīļš ne tikai tāpēc, ka mums vārdi vienādi, bet arī tāpēc, ka šis zīmols ir viens no tiem retajiem pašmāju zīmoliem, kas spēj mūsu vārdu iznest ārpus robežām un konkurēt ar citiem organiskās skaistumkopšanas zīmoliem pasaulē.

Madara Organic Cosmetic review
Madara Cosmetics review
I kind of have mixed feelings when it comes to this beauty box. I’ll start with the positive – the design of both the the box and product packaging is marvelous and I really liked the way in which the information was presented to us. Kudos to designers and marketing team! Secondly, I have fallen in love with the SOS line.
As per negative side – I did not like the exfoliating oil-to-milk scrub and I wasn’t excited about the Daily Defence cream as it was too moisturising for my skin. And for that reason I think that the product does belong more in the cooler months of the year.

Manī valda divējādas izjūtas attiecībā pret šo skaistuma kastīti. Sākšu ar pozitīvo – pats kastītes dizains ir fantastisks un man ļoti patika tas kā tika atspoguļota informācija, kā arī produktu iepakojumi ir ļoti, ļoti labi pārdomāti! Noteikti jāuzteic dizaineru un mārketinga nodaļas ieguldītais darbs! Otrkārt, man ļoti iepatikās SOS līnija –  šajā kastītē bija pieejams Hidro Reģenerējošs krēms, bet rakstā esmu iekļāvusi arī vēl vienu manu favorītu no šī zīmola – SOS Intensīvi atjaunojošu serumu.

Pie negatīvā man jāmin būs skrubis (nu nepatika manai ādai), par šo sīkāk zemāk, kā arī neuzrunāja Daily Defence krēms, kurš manai taukanajai ādai bija pārāk mitrinošs. Manuprāt, produkts vairāk būtu atbilstošs vēsākajiem gada mēnešiem.
Madara Daily Defence krēms
Daily Defence balm for dry and sensitive skin
My skin is definitely sensitive, but at the same time, it is surely not dry. Therefore, this cream just did not work for my skin as it is oily, therefore, this cream just itensified that effect. And for that reason as I already mentioned above, I would save it for fall or winter when skin needs a whole lot moisturising than in summer. So with that being said, I don’t get why they decided to include it in this beauty spring/summer beauty box.
Mana āda noteikti ir ļoti jutīga, bet tajā pat laikā tā noteikti nav sausa. Līdz ar to šis krēms, diemžēl, man nederēja, jo mana āda ir taukaina un šis barojošais krēms to tikai vēl vairāk pastiprināja. Kā arī jau biju minējusi to, ka šo krēmu šī iemesla drīzāk es pietaupītu rudenim un ziemai, bet ne gluži vasarai, tāpēc radās neliela neizpratne par to kāpēc šis krēms tika iekļauts šajā skaistumpakā.
Madara Cosmetics apricot scrub review
Exfoliating Oil-to-Milk Scrub
I have read two types of reviews about this scrub – people either love or hate it. I’m kind of more in the second group as I am not too excited about this product. As I mentioned earlier, my skin is sensitive and for me it felt like this scrub is too abrasive as I was at discomfort after using it (my skin felt irritated) and small red patches appeared on my cheeks. Sadly they did remain on my face the day after as well. There is also a positive quality when it comes to this scrub – my face felt smoother and softer and it did have a super lovely apricot scent! I think that skincare products should always have a good scent and trust me when I say that MADARA surely did a great job in creating a really nice apricot scent. Too bad that my skin got irritated. You know how there is always that product you want to love, but can’t? Well for me it is this scrub. :/
Par šo produktu esmu lasījusi dažādas atsauksmes – citiem ļoti patīk, citiem ļoti nepatīk. Es laikam vairāk piesliešos otrajai grupiņai, jo, manai ādai, diemžēl, šis skrubis nepatika. Kā jau minēju, mana āda ir jutīga līdz ar to skrubis likās pārāk abrazīvs. Pēc skrubja lietošanas bija manāms diskomforts un pēc lietošanas parādījās sarkani pleķīši uz vaigiem, kas nebija vēl nogājuši nākamajā dienā. Piebildīšu vien to, ka āda bija manāmi gludāka, bet tas arī priekš manis bija vienīgais pluss, nu ja vēl neskaita burvīgo aprikožu smaržu! 🙂 Priekš manis skaistumkopšanas produktiem vienmēr ir labi jāsmaržo un te nu MADARA bija uzdevumu augstumos, jo smarža patiešām bija ļoti patīkama, žēl tikai, ka manai ādai produkts nepatika :/
Madara SOS līnija apskats
SOS Hydra Recharge Cream and Hydra Repair Intensive Serum
My new found favorite skincare duo is definitely the SOS line’s cream and serum, because I do like both products a lot and since I started using both of them, my skin feels nicelt moisturised, but at the same time – not oily, greasy or shiny. Right after I came back from my vacation in Canary islands my skin was very dry (which totaqlly surprised my as my skin type is oily) because of the intense sun and wind I experienced in the islands. So both of these products came to me just in time to get my skin back on track. You can find northen peony and flax seed exctract in the ingredient list, as well as  hyaluronic acid which makes the absorbing process nice and easy. Since I am a marketing specialist, I can surely appreciate the beautiful packaging and how cool is the fact that instead of the usual white colour texture, it has a blush pink one? 🙂 The scent is very neutral and it is not intrusive. I like it 🙂
Mans mīļākais jaunatklājums noteikti ir SOS līnija, jo man patiešām ļoti patīk abi produkti un lietojot tos jau nedaudz vairāk kā mēnesi jūtu, ka mana āda ir pietiekoši mitrināta, bet tajā pat laikā tā nekļūst taukaināka, eļļaināka vai spīdīgāka, kas ir raksturīgs ļoti daudziem mitrinošajiem produktiem. Šis duo pie manis nonāca tieši laikā, jo biju tik tikko atgriezusies no atvaļinājuma Kanāriju salās un mana āda bija nedaudz saules un vēja nogurdināta. Āda bija salīdzinoši asa un vietām pat sausa (kas man tiešām bija pārsteigums, ņemot vērā manu ādas tipu). Mani priecē tas, ka šos abus produktus var lietot jebkurš sejas ādas tips. Abu produktu sastāvā ir ziemeļu peoniju un linsēklu ekstrakti, kā arī hialuronskābe, kas ļoti ātri iesūcas un rada sava veida viegluma sajūtu. Protams, man kā mārketinga speciālistei ļoti, ļoti patīk pārdomātais produktu dizains un iepakojums. Gan serums, gan krēms ir viegli rozā krāsā, kas, manuprāt, ir jauka pārmaiņa no ierastajiem baltajiem krēmiem. Smarža ir neitrāla un neuzbāzīga. Man patīk 🙂
Madara atsauksmes
Is the beauty box worth it? I would say yes, because for 27.99 euros you receive products that are worth more. I think that MADARA surely has a room for improvement and I do believe that the next beauty boxes will be better. I am happy that with the help of this beauty box I found the SOS line, which definitely will be my favorite during the summer. Read more about the MADARA Insider Beauty Box here.
Vai kastīte ir to vērta? Manuprāt, ka ir tā vērta, jo tā par 27.99 EUR produktus, kuru vērtība krietni pārsniedz šo summu. Uzskatu, ka MADARA’i noteikti ir vēl kur augt un domāju, ka nākamās skaistumpakas būs labākas. Prieks, ka ar šīs skaistumpakas palīdzību atklāju SOS līniju, kas būs mana šīs vasaras favorīte 🙂 Vairāk par MADARA skaistumpakām lasi šeit.

~With love~
Maddie
Share:

6 Comments

  • May 26, 2016 / 18:28

   No trīs produktiem, kuri bija kastītē, pilnizmēra bija divi – SOS krēms un Daily Defence krēms.
   Ir, ir izdevīgi! 🙂

 1. May 26, 2016 / 08:24

  Love how they look too Maddie! and I love the fact that it has the same name as you too!! how cute!!!! would love to try the scrub as it is organic , pretty sure they all look great! I also adore the packaging as it look so sleek and chic at the same time. Kudos to their whole team for making such a wonderful beauty box <3

  love lots,
  Tin

  mypoeticisolation.blogspot.com

  • May 26, 2016 / 18:30

   Haha, I know right? This makes me love the brand ten times more 😛
   Totally agree with you regarding the packaging – they did such a good job on that!
   Thank you for your comment Tin! <3

 2. May 26, 2016 / 09:10

  Class is generally mistaken for triviality, Fashion, absence of profundity. This is a genuine error: individuals need class in their activities and in their stance since this word is synonymous with great taste, friendliness, balance and concordance.

  http://fashionossy.weebly.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?