SANERIBOX Nr. 2 unboxing

SANERIBOX unboxing
Today’s blog article review is all about unboxing second box of  SANERIBOX and writing down my first impressions. Sadly, you cannot order this beauty box if you live outside Latvia, but as the products mentioned in this blog post are international, I believe, that this blog post could still be pretty useful!

LV

Šodienas rakstā atvēršu vaļā otro šī gada SANERIBOX kastīti, pastāstīšu par katru no atrastajiem produktiem, kā arī nedaudz ieskicēšu savas domas par tiem. Šī ir ceturtā reize, kad veru vaļā kādu no SANERIBOX kastītēm un, ja godīgi, tad šī reize ir tā reize, kad kastīte man patīk vismazāk. Kāpēc tā? Tāpēc, ka šoreiz īsti līdz galam neuzskatu, ka kastītē esošais saturs attaisno tās konceptu. Visi saņemtie produkti ir maza izmēra (pilnizmēra produkti ir 2 – Invisibobble matu gumijas un Dermosil acu krēms + arī Batiste sausais šampūns (kuru īsti par pilnizmēra nevar nosaukt, jo tas ir travel size, jeb 50ml). Produkti ir vērtīgi izmaksu ziņā, bet šoreiz neliela vilšanās. Ļoti ceru, ka nākamā kastīte būs labāka, jo, manuprāt, SANERIBOX ir daudzsološa skaistuma kastīte (pirmās divas kastītes bija tiešām ļoti foršas, atsauksmes par tām šeit un šeit). Par katru šīs kastītes produktu, lasi zemāk. 
Batiste dry shampoo review
Batiste Dry Shampoo in Travel size with Tropical scent price – 4.99 EUR
Batiste hands down is the best dry shampoo that I have ever used. These small travel bottles are very useful if your traveling somewhere, because, boy, they do their job great! I actually have about 4 bottles in this little travel size bottle, but I have not actually used them as usually I go for the big ones. But surely I believe that they will prove themselves useful in the future.


Batiste neapšaubāmi ir pats labākais sausais šampūns, kuru jebkad esmu lietojusi. Šie maziņie šampūni noteikti ir parocīgi, ja jādodas tuvākos vai tālakos ceļojumos, jo matus attīrīt spēj izcili! Šādi maziņie izmēra Batiste šampūni man jau ir kādi četri, jo vienmēr kaut kā priekšroku dodu lielā izmēra pudelēm. Bet ticu, ka nākotnē noderēs 🙂 Nopērkams veikalos Drogas.
Invisibobble review
Invisibobble the Traceless Hair Ring  pri – 5.95 EUR
This is yet another product that doesn’t  really need an introduction, since Invisibobble has been immensely popular around the world. Though, honestly, I am not the biggest fan of these hair rings (I do have a couple of them at home) and somehow I still prefer the traditional hair elastics more. Though, never say never, right?
Šis arī ir jau zināms produkts, jeb lieta. Ar Invisibobble esmu jau ļoti labi pazīstama un manā īpašumā ir vairāki Invisibobble matu gumiju komplekti. Ja godīgi, tad īsti līdz galam ar šīm matu gumijām tā arī neesmu sadraudzējusies. Vairāk tomēr uzticos klasiskajām matu gumijām 🙂 Bet kopumā, teiktu, ka šis ir noteikti vērtīgs produkts, jo zinu, ka ļoti daudzām tas patīk. Nopērkams veikalos Douglas.
GUAM seaweed mud
GUAM Seaweed Mud  price – 39.90 EUR (500g)
I’m surely very eager to try out this seaweed anticellulite mud mask. I have a feeling that this could be a product that is worth investing into. We’ll see! Have you used any GUAM products?

Neesmu vēl attaisījusi šo iepakojumu, bet noteikti esmu ieintriģēta to izmēģināt! Neesmu droša vai šī paciņa pietiek tikai vienai reizei vai vairākām, bet uz iepakojuma rakstīts, ka jāiziet vismaz 8-10 procedūru kurss, lai varētu redzēt pirmos rezultātus. Redzēsim kā ies pirmajā reizē, jo iespējams šis varētu būt produkts, kurā ieguldīt naudiņu. 🙂 Nopērkams GUAM veikalā Barona ielā 32, Stockmann centrā un T/C  Domina.
Lancome Visionnaire review
Lancome Visionnaire LR 2412 4% – Cx price – 85 EUR (30ml)
Another item that I found in the box was the Lancome Visionnaire serum that reduces pores and smoothes out the skin. I only have a sample of this product, which is a good and a bad thing. Why a good thing? Well because I get to try the amazing and veeery expensive product, but it is also a bad thing, because, what if I end up really loving the product? My wallet surely can’t afford it :/
Kastītē pieejams testeris Lancome Visionnaire poru samazinošs un seju nogludinošs serums. Diemžēl, mans maciņš nu nekādīgi nav tik biezs, lai iegādātos pilnizmēra produktu, tāpēc it kā ir forši to izmēģināt ar testerīša palīdzību. Kāpēc it kā? Tāpēc, ka tas ir testeris un, ja produkts tiešām iepatīkas, tad škrobe vēl lielāka. Nopērkams veikalos Stockmann, Debenhams, Douglas.
Dermosil eye cream review
Dermosil Eye Cream price – 5.80 EUR
I have never had any products from this brand, therefore, I’m very curious to find out more about the brand and use the product. I am impressed by the fact that the eye cream has an ECOCERT certificate and that the ingredients include things like black elder tree and Damask rose flower extract, almond oil, shea butter, jojoba and black currant seed oils. I love, love, the fact that the product is super affordable, which means that if I end up liking the product, it won’t burn a whole in my wallet 🙂


Neesmu iepriekš saskārusies ar šo zīmolu un tā produktiem, tāpēc būs interesanti to izmēģināt. Priecē, ka tam ir piešķirts ECOCERT sertifikāts un, ka tā sastāvā ir melnā plūškoka, damaskas rozes ziedu ekstrakts, mandeļu eļļa, šī sviests, jojoba un upeņu sēklu eļļas. Produkts ir saprātīgā cenu kategorijā + ja vēlies, vari izmantot arī bezmaksas piegādi www.dermosil.lv mājas lapā izmantojot kodu “saneribox1” (līdz 30.06.) Nopērkams internetveikalā www.dermosil.lv
SANERIBOX box number two
~With love~
Maddie

Share:

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?