H&M Sale favorites

H&M-sale-faves
Today I wanted to share with you some of my H&M SALE favorites! H&M is surely one of my favorite clothing and accessories shops in which I do shop very frequently. And since H&M opened an online shop in Latvia, shopping has never been so easy! I much prefer shopping online, since the variety is much bigger, the prices are cheaper and there are no distractions, lines or crowds of people.
Do you prefer shopping online or in store?
LV
Šodien vēlējos padalīties ar SALE favorītiem no apģērba veikala, kurā iepērkos visbiežāk – H&M. H&M savu internetveikalu arī Latvijā atvēra jau aprīļa sākumā, bet līdz šim vēl nebija parādījusies iespēja to izmantot. Bet tā kā ir sākusi mums patērētājiem mīļotā izpārdošana arī es veicu savu pirmo pirkumu un mana pieredze ir bijusi tikai un vienīgi pozitīva. Sākšu ar to, ka internetveikalā bija lielāka nocenoto preču izvēle, kā arī bija iespējams gandrīz katrai lietai atrast savu piemēroto izmēru. Kā arī interesanti ir tas, ka internetveikalā cenas izpārdošanas precēm ir zemākas nekā veikalā. Neesmu gājusi un salīdzinājusi, bet spriežu pēc savas pieredzes, kuru esmu ieguvusi strādājot H&M veikalā aptuveni divarpus gadus. Piegāde nav bezmaksas, bet tā ir fiksēta 4.99 EUR (neatkarīgi no daudzuma, kuru Tu pasūtīsi) un Tevis izvēlētās preces līdz Tavām mājām nogādās DPD kurjers aptuveni 3-5 darba dienu laikā. Manā gadījumā tās bija piecas darba dienas. Ar piegādi viss bija kārtībā un preces atnāca īstās un pareizajos izmēros. Kā arī man liels prieks par to, ka viss derēja un nebija jāizmanto atgriešana, kas īstenībā arī ir pārdomāta un ērta, jo paciņā jau ir ielikta atgriešanas lapiņa (tā teikt, Tev ir tikai jāatķeksē nepieciešamais) un no atgrieztās summas H&M atvilks 3.99 EUR (izmaksas par preču atgriešanu). Kopumā mana pieredze ir bijusi ļoti pozitīva un noteikti H&M internetveikalu izmantošu vēl daudzas reizes, jo tas ir daudz ērtāks, pārskatāmāks kā arī noteikti bez garām rindām un cilvēku burzmas, kuras ir iespējams atrast H&M veikalos. 

Vai esi jau iepirkusies H&M internetveikalā? Kāda bija Tava pieredze?
!function(doc,s,id){ var e, p, cb; if(!doc.getElementById(id)) { e = doc.createElement(s); e.id = id; cb = new Date().getTime().toString(); p = ‘//shopsensewidget.shopstyle.com/widget-script.js?cb=1467650635690?cb=’ + cb; e.src = p; doc.body.appendChild(e); } if(typeof window.ss_shopsense === ‘object’){ if(doc.readyState === ‘complete’){ window.ss_shopsense.init(); } } }(document, ‘script’, ‘shopsensewidget-script’);

~With love~
Share:

11 Comments

  • July 5, 2016 / 19:36

   I know right? I am kind of obsessed with marble everything <3

  • July 5, 2016 / 19:37

   Nude lately has become one of my favorite colours <3

  • July 5, 2016 / 19:38

   Manējais galīgi nu galīgi nepriecājas pēdējās divas nedēļas 😀

  • July 5, 2016 / 19:38

   He, there is lot to love about H&M 🙂
   Kisses to you as well!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?