SANERIBOX Nr. 3 Unboxing

SANERIBOX review
Today’s blog article review is all about unboxing the third box of SANERIBOX and writing down my first impressions. Sadly, you cannot order this beauty box if you live outside Latvia, but as the products mentioned in this blog post are internationally available, I believe, that this blog post could still be pretty useful! Let me know if you have tried any of these products and whether you liked them.

LV
Šodienas rakstā atvēršu vaļā trešo šī gada SANERIBOX kastīti, pastāstīšu par katru no kastītē atrodamajiem produktiem, kā arī nedaudz ieskicēšu savas domas par tiem. Iespējams atcerēsies to, ka iepriekšējajā SANERIBOX rakstā devu salīdzinoši negatīvu vērtējumu kastītes saturam. Nepārprotiet, kastītes saturs bija labs un produkti bija kvalitatīvi, bet mani neapmierināja tas, ka kastītes saturā bija maz pilnizmēra produkti un, ka tie savā veidā neattaisnoja kastītes vērtību un cenu. Bet tas bija pagājušoreiz! Šoreiz esmu ļoti, ļoti patīkami pārsteigta par šo kastīti un varu pat apgalvot to, ka tā ir vislabākā līdz šim! Sākšu ar to, ka jau pirmais iespaids veidojās ļoti pozitīvs, jo tās svars un iekļauto produktu skaits ir manāmi lielāks. Šajā kastītē bija iespējams saņemt 5 normāla izmēra produktus + 4 testerus. Par katru no produktiem sīkāk, lasi zemāk:
Dove hair BB cream review
Dove Youthful Vitality BB Cream
When I opened the beauty box I was surrounded by an amazing scent and I soon found out that the scent was coming from this lovely hair care product. Dove has always been one of my favorite skincare brands and there has not been a single time when I have been disappointed in their products and this time is no different. The scent is really lovely (so soft and sweet), I have tested the product once and I’ve really enjoyed the outcome as my hair felt silkier and didn’t tangle so easily.
How to use the BB cream:
Squeeze out 4-5 drops on your palms, lightly rub it and then apply it to your damp hair in full length (do not cover the roots). You can use it right after washing your hair or in the day in dry hair. Do not rinse it out.


Viss kastītes saturs smaržo pēc burvīgā Dove matu kopšanas produkta. Dove ir viens no tiem zīmoliem, kas man vienmēr ir bijis ļoti mīļš un līdz šim nav bijis tāda produkta, kurā es būtu vīlusies. Smarža šim ir burvīga (tāda maiga un salda), produktu esmu ieklājusi savos matos vienu reizi un man patika rezultāts, jo mati šķita vijīgāki un tik ļoti nemetās tajos mazajos, kaitinošajos mezgliņos.
Lietošana:
Izspied 4-5 pilienus uz plaukstām, ieberzē un uzklāj visā mitru matu garumā, neuzklājot uz saknēm, To var uzklāt pēc matu mazgāšanas un arī dienas laikā uz sausiem matiem. Neskalo.
Iegādāties var Rimi Hypermarket par 9.99 EUR.
Latvian beuty blog

Genesis Green 100% Organic Spa Mud

I was very intrigued to try out this product as I had not tried anything like it. At first I was a bit afraid of the dark colour and the possible unpleasant scent (I mean it’s still mud, you know), but, thankfully the product doesn’t have a specific or unpleasant scent. You can apply the mask on both your face and your body. It is said that this mask stimulates the natural regeneration process of your skin, improves microcirculation and metabolism, delays early ageing.
How to use:
Warm up the mud in water bath in around 35-40C, apply it evenly with a help of wooden spoon or plastic spatula on a cleansed skin. Leave the mask on your skin for around 15-20 minutes, cleanse it off with clean water. It’s recommended to apply a moisturizing cream afterwards.
Ļoti ieintriģēja šis produkts, jo nekad neesmu lietojusi neko līdzīgu. No sākuma nedaudz sabaidīja tumšā krāsa, kā arī iespējamā smarža (dūņas galu galā). Bet par laimi, šim produktam nav izteiktas smaržas. Masku drīkst uzklāt gan uz sejas gan uz ķermeņa un aprakstā ir minēts, ka šī maska stimulē ādas dabiskos atjaunošanās procesus, uzlabo mikrocirkulāciju un metabolismu, aizkavē priekšlaicīgu novecošanos.
Lietošana:
Pirms lietošanas uzsildi dūņas ūdens peldē 35-40C temperatūrā un vienmērīgi uzklāj ar koka vai plastmasas lāpstiņu 1-3mm biezumā uz iepriekš attīrītas ādas. Masku atstā uz 15-20min, tad nomazgā ar tīru ūdeni un nosusini. Pēc maskas ieteicams uzklāt barojošu krēmu.
Iegādāties var Studijā pienene (Kungu ielā 7/9), vai arī tiešsaistē www.genesis-beauty.com Cena par 300g – 20 EUR.
Apavita review
APIVITA Propoline Conditioner and Rose Pepper Shower Gel (sample)
This is the first time I am hearing about this brand, but I was surely very intrigued by the fact that, for example, the conditioner consists of 92% natural ingredients and that water is replaced with rosemary infusion. I’ll certainly try the conditioner and the shower gel.
Šī ir pirmā reize, kad uzzinu par šādu zīmolu, bet noteikti ieintriģēja tas, ka, piemēram, kondicioniera sastāvā ir 92% ir dabiskās sastāvdaļas un, ka ūdens šajā produktā ir aizstāts ar rozmarīna tinktūru. Noteikti nomēģināšu gan kondicionieri gan arī dušas želeju.
APIVITA produkcijun var iegādāties internetveikalā www.1a.lv, salonā “Dzintara Pērle” (Kr. Valdemāra ielā 97), Latvijas Aptiekās. Cena par 150ml kondicioniera ir 13.30 EUR
Obagi saules aizsargkrems

OBAGI Medical Matte Sun Shield SPF 50 (sample)

Certainly a product that is very suited for summer – SPF 50 cream for face. This cream will protect you from the negative UVA and UVB rays and it is suited for all skin types. Plus, it has no scent which means that people that have allergic reactions to scents can surely use it. I think that the item was certainly a great addition to this summer box. I’ll certainly use it!

Noteikti ļoti vasarai atbilstošs produkts – saules aizsargkrēms sejai. Šis krēms aizsargās no negatīvajiem UVA un UVB stariem. Produkts ir piemērots visiem ādas tipiem un ir bez smaržas (lieliska ziņa tiem, kuriem ir alerģiska reakcija pret smaržām!). Manuprāt, ļoti veiksmīgi izvēlēts produkts, kuru iekļaut kastītes saturā. Noteikti izmantošu!
Iegādāties var tiešsaistē www.obagi.lv, “Saules Aptiekās” t/c Sky & More kā arī Brīvības ielā 68.
Cena par 85g – 43EUR
Dr Hauschka lemon-lemongrass body milk

Dr. Hauschka Lemon-lemongrass Body Milk

I have heard of this brand many, many times, but I had never had the opportunity to try their products, therefore it was a pleasant surprise to find it in this beauty box. The body milk has a very nice and refreshing lemon scent that is perfect for the summer. It also has a very soft and light texture which absorbs very quickly. I like it.

Par šo zīmolu esmu dzirdējusi daudz un dikti, bet, diemžēl, tā arī nebija parādījusies iespēja izmēģināt kādu no tā produktiem. Šim ķermeņa pieniņam ir ļoti patīkama un atsvaidzinoša citronu smarža, kas ideāli piestāv vasarai. Ļoti maiga un viegla tekstūra, kas ātri iesūcas ādā. Man patīk.
Iegādāties var www.bio.lv
Cena pr 75ml -22.20 EUR
Madara Cosmetics atsauksmes
MADARA SOS Hydra Recharge Cream and Repair Intensive Serum (samples)
So happy to see Latvian brand in this beauty box, plus it’s one of my favorite brands. I have already reviewed both of these products (read it here) and I already know how amazing they are 🙂

Prieks redzēt vienu no maniem mīļākajiem pašmāju zīmoliem šajā kastītē. Abi produkti man jau ir labi pazīstami un ir ierindojušies manu mīļāko produktu sarakstos. Lasi vairāk par abiem šeit.

Attirance atsauksmes

Attirance Night Cream Arnica

Another Latvian brand! Yaiy! This night cream is meant for mature skin, which means that, sadly, I wouldn’t have the best use of it :(, but my mom surely will! 🙂 I certainly would love to see more products from Attirance in beauty boxes as it is definitely a great brand!
Prieks redzēt vēl vienu lielisku latviešu zīmolu šajā kastītē! Šis nakts krēms ir paredzēts nobriedušai ādai, respektīvi man šoreiz nenoderēs 🙁 Bet ticu, ka mamma priecāsies 🙂 Noteikti labprāt SANERIBOX kastītēs ieraudzītu vairāk produktus no Attirance!
Iegādāties var veikalā Attirance SPA, Tērbatas ielā 14, vai arī tiešsaistē www.attirance.lv
Cena par 50g – 24 EUR
Saneribox atsauksmes
~With love~
Maddie

7 Comments

 1. July 18, 2016 / 19:41

  I really like Dr. Hauschka, lemongrass smell must really be amazing for summer!

  • July 20, 2016 / 19:23

   I am surprised that I had not tried their products sooner!
   And, yes, the scent is amazing! <3

  • July 20, 2016 / 19:24

   I have not tried it yet, but I am surely very excited to! 🙂

  • July 20, 2016 / 19:29

   Cik jauks kompliments! 🙂 Mīļš, jo mīļš paldies!
   Super, prieks dzirdēt ar Tavu atsauksmi! Dušas želeju arī pamēģināju un man ļoti, ļoti patika – izskatās, ka mūsu domas ir līdzīgas! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?