10 July beauty favorites

10 July beauty favorites
From now on, I have intended to write down my previous month’s beauty favorites at the start of the next month. Today I am writing down the products/items that I have loved in the month of July. Right now I am only talking about beauty products, but who knows, maybe later on I’ll expand on talking about fashion and/or lifestyle items 🙂

LV
Sākot no šī mēneša esmu ieplānojusi pierakstīt desmit manus iepriekšējā mēneša mīļākos skaistumkopšanas produktus. Rakstus publicēšu katra mēneša sākumā un uz doto brīdi esmu ieplānojusi tajos iekļaut tieši skaistumkopšanas produktus. Iespējams nākotnē pievērsīšos arī dzīvesstila un modes lietām, bet uz doto brīdi, manuprāt, iesākumam pietiks ar skaistumkopšanu 🙂

***
I have already talked about the Schwarzkopf BlondMe Instant Blushes couple of times on my blog and on my Instagram. They truly were a big hit for me in July since I did colour my hair in jade green & strawberry pink colours. They seriously are the most fun way to play with your hair in this summer. And as I have told before – it’s only temporary, therefore, no comittment needed!

Jau vairākos iepriekšējos bloga ierakstos esmu ar prieku stāstījusi par jaunajiem Schwarzkopf Professional Instant BlondMe matu līdzekļiem ar kuru palīdzību ir iespējams nokrāsot matus skaistos, īslaicīgos pasteļtoņos. Uz doto brīdi esmu izmantojusi gan rozā krāsu, gan arī nāriņas zaļo un vēl joprojām esmu sajūsmā par to cik viegli un ātri ir iespējams paspēlēties ar savu izskatu un matiem.

I have had the regular Tangle Teezer brush for quite some time & I’ve been really loving it. But I did acquire the Compact Styler only in June & I’ve been using a lot in July because I was traveling around Latvia quite a lot. I really love the fact that it’s compact and I can put it in even in my smallest bags.

Jau kādu laiku lietoju regulāro Tangle Teezer matu suku un kaut arī neesmu nekad to pieminējusi to blogā vai sociālajos tīklos – tā patiešām ir lieliska! Tā kā jūlijā sanāca vairāk braukāt apkārt pa Latviju, tad Tangle Teezer Compact Styler (jeb matu sukas kompaktā versija) ļoti, ļoti noderēja, jo to bija iespējams ielikt pat manās mazākajās somiņās.

Since the last time when I was at hairdresser was in April, my roots are slowly showing their appearance. Luckily I have the root cover up kit by Color Wow to help me hide them & gain a nice platinum colour feel to my hair. Definitely recommend this kit if you need to attend an event, but don’t have the time to visit your hairdresser.

Pēdējā reize, kad biju pie friziera bija aprīlī un tā kā ir jau pagājuši aptuveni četri mēneši, tad palēnām jau var redzēt ataugušās matu saknes. Par laimi šim  gadījumam man ir Color Wow matu sakņu piekrāsotājs platīna krāsā. Tas ir kā maģisks pūderis, kas manas ataugušās matu saknes pieskaņo pārējai matu krāsai. Šis it sevišķi noderīgs ir tad, kad nepieciešams apmeklēt kādu svarīgāku pasākumu un nav iespējas aizskriet pie friziera.

I have already raved about this body milk in the last SANERIBOX unboxing post, therefore, you already know how much I’m loving it. But I kind of wanted to put it back in the spotlight, since I’ve been using it the whole month & still my opinion has not changed.

Par šo ķermeņa pieniņu jau sajūsminājos manā SANERIBOX kastītes atpakošanas rakstā, tāpēc jau zināsiet to cik ļoti tas man patīk. Noteikti vēlējos to vēlreiz pieminēt, jo tas ir tiešām fantastisks un mans pēc dušas rituāls ir kļuvis daudz patīkamāks pateicoties tam.

This brush is life! I had been hearing all about it & of course, if Jaclyn Hill recommends something you know that it’s going to be even better than expected. This is a blending brush, which I actually use a highlighter brush. I received it about two and a half weeks ago & trust me when I say that I’ve been using it every single day when I’m applying makeup. If you are searching for the perfect highlighter brush, look no further..

Nav ne jausmas kā es iepriekš varēju iztikt bez šīs kosmētikas otiņas! Par šo otiņu biju dzirdējusi jau ļoti daudz labu atsauksmju, kā arī Youtube guru Jaclyn Hill šo otiņu minēja kā vienu no visu laiku favorītēm tieši izgaismotāja uzklāšanā, tāpēc gaidīju to tiešām ar lielu nepacietību. Un, protams, vīlusies nebiju, jo otiņa ir patiešām lieliska un to divarpus nedēļas lietoju katru dienu, kad uzklāju kosmētiku. Ja vēl meklē perfekto izgaismotāja otiņu, tad nevaru šo ieteikt vēl vairāk.
Beauty favorites of July 2016

I’ve heard so many great reviews on the dipbrow pomade by Anastasia Beverly Hills. Seriously, I’ve been only hearing raving reviews on any brow product by the brand, therefore, I kind of knew that I am going to love the pomade. And, of course, it is as amazing as I expected. I still need to find/buy the perfect brush for the application as right now I am using the Morphe M160 1/8 brush, which is a good brush, but way too thick for perfect application. Any recommendations?

Vēl viens produkts par kuru biju dzirdējusi spīdošas atsauksmes, jeb īstenībā par jebkuru Anastasia Beverly Hills uzacu produktu esmu dzirdējusi tikai un vienīgi lieliskas atsauksmes, tāpēc arī šo nepacietīgi gaidīju. Vienīgais par ko nedaudz baidījos bija krāsa, bet tā kā internetā bija lasījusi daudzas atsauksmes, redzējusi daudzus Youtube video un “swatchus”, tad biju pārliecināta, ka tonis Taupe man ļoti labi derēs. Un par laimi tā arī bija 🙂 Vēl joprojām meklēju perfekto otiņu priekš pomādes uzklāšanas, jo pašlaik lietoju Morphe Brushes M160 1/8 otiņu, kas, diemžēl ir par biezu priekšu perfektas uzacu līnijas uzklāšanas. Varbūt vari kādu ieteikt?

This primer was recommended to me by my cousin and damn, she was right. In summer I am constantly fighting my oily skin which just becomes worse in humid weather conditions, therefore, discovering this primer was a blessing. My skin isn’t as oily anymore and the primer helps my makeup stay in tact for a much longer period of time. I never thought I’d love something more than my Nivea aftershave balm, but this one surely tops that. Well, at least in my eyes 🙂

Šo praimeri man ieteica pamēģināt māsīca un par to noteikti esmu viņai ļoti pateicīga. Vasarās ļoti aktīvi cīnos ar savu taukaino/eļļaino ādu, kas tikai pasliktinās mitros laika apstākļos, tāpēc šis praimeris pie manis “atnāca” tieši laikā. To lietoju pirms kosmētikas uzklāšanas un noteikti esmu ievērojusi to, ka mana āda dienas laikā ir mazāk taukaina un kosmētikas noturība uz tās ir daudz reiz paildzinājusies. Neticēju, ka kāds līdzeklis man varētu patikt labāk nekā Nivea Aftershave balm, bet Rimmel praimeris ir tiešām perfekti piemērots vasarai.

This is a new product by the brand Catrice and, wow, I was impressed. Usually I am not very keen on the double ended/duo products, but this time it’s surely the perfect combination, because you can either use each side by it’s own or combine them together. You get a lip liner/lipstick & matching colour lip gloss all in one product. In my eyes it is a success. Plus, I am in love with both colours that I have, I think that they’ll be perfect for fall.

Šis ir Catrice rudens sezonas jaunums un esmu to jūlijā lietojusi ļoti daudzas reizes, jo kaut arī divi produkti vienā nav mans mīļākais produkta koncepts, šis noteikti ir izņēmums, jo abi gali ir tiešām lieliski. Vienā galā ir lūpu laineris/lūpu krāsa, otrā galā ir lūpu spīdums. Lietoju tos gan atsevišķi gan arī kopā un abējādi man ļoti patīk rezultāts. Abas manā rīcībā esošās krāsas noteikti būs arī perfekti piemērotas priekš rudens sezonas.

This blush palette has been featured in many of my recent makeup looks. My favorite shade is the middle one as it has those beautiful peachy/rosy undertones in it. Sometimes I like to mix it together with lighter shade (the one on the right) for a more subtle/lighter blush. It’s a steal!

Iespējams būsiet jau ievērojuši, ka šo vaigu sārtuma paleti esmu jau iekļāvusi daudzos iepriekšējajos grima tēlos. Mans mīļākais tonis noteikti ir vidējais, jo tam ir skaista rozīga persiku nokrāsa, kas lieliski papildina manu vasaras iedegumu. Dažreiz man to patīk samiksēt kopā ar gaišāko toni (jeb to, kas ir pa labi), lai iegūtu liegu un maigu vaigu sārtumu. Iesaku.

Oh boy, it took me about half a year to track down the Catrice Liquid Camouflage concealer. I had heard gazillion amazing reviews on it & how it’s the best concealer ever. I have not had the chance to use it a lot, since the shade I bought will fit my skin tone better in fall and winter, but I’m in love with the texture, the way how easily it applies and how natural it looks on my skin. I am not 100% sure whether I like it more than my Collections Long Lasting concealer, but I am planning on using it more and then comparing them together in a blog post since they fall in the same price category, both are drugstore products + both have raving reviews.

Ak vai, šo konsīleri es “medīju” jau aptuveni pusgadu līdz to atradu, jo tas bija izpirkts pilnīgi visās Drogās, kurās es iegāju. Par šo konsīleri esmu tiešām dzirdējusi miljoniem labu atsauksmju kā arī tādus slavinājumus, ka tas pat esot visu laiku labākais konsīleris. Konsīleri esmu uzklājusi vien pāris reizes, jo, diemžēl, uz doto brīdi nopirktais tonis ir pārāk gaišs priekš manas sejas ādas, bet ticu, ka rudenī un ziemā tukšošu mazos iepakojumus vienu pēc otra. Bet šajās pāris reizēs es ievēroju to, ka konsīlerim ir burvīga tekstūra, kas ļoti viegli pludinās, un to cik viegli ir konsīleri uzklāt uz manas ādas + cik tas dabiski izskatās. Neesmu vēl 100% pārliecināta, ka Catrice konsīleris man patīk labāk nekā izslavinātais Collections Long Lasting konsīleris, bet esmu ieplānojusi kaut kad nākotnē izveidot atsevišķu bloga ierakstu, kurā abus salīdzinu, jo tie abi iekrīt vienā cenu kategorijā, abi ir “drugstore” produkti, kā arī abiem ir pašas labākās atsauksmes.

July Beauty favorites
Do you like my new blog series? Have you tried any of the above mentioned products? What were your top products in July?
Vai Tev patīk šī jaunā bloga ierakstu sērija? Vai esi mēģinājusi kādu no augstāk minētajiem produktiem? Kuri bija Tavi jūlija favorīti?
~With love~
Maddie

12 Comments

 1. August 10, 2016 / 14:36

  I've tried a friend's Tangle Teezer once and wasn't too convinced. I'll however be getting my own shortly so I'll have to try it for a while and see if I change my opinion 😉
  xx

  • August 21, 2016 / 19:49

   I wasn't very quick to jump on the Tangle Teezer train either, but as I have used it more & more I can't really imagine my daily life without it! 🙂

 2. August 10, 2016 / 15:37

  Hey Maddie! How you doing?! I'm also trying to set my favorites for every month but sometimes I forget about it, haha! I enjoyed looking at your picks because the photographs you share are so good and the descriptions are so detailed!

  Have a good day!
  Pablo
  Fungi Express blog

  • August 21, 2016 / 19:50

   Hey Pablo!
   Thank you so much for the kind words! 🙂 I have actually written down in my planner that I shouldn't forget doing the monthly favorites – will see how effective it will be 😀

  • August 21, 2016 / 19:51

   Thanks Samantha! That is a huge compliment! 🙂

 3. August 11, 2016 / 21:58

  I have Catrice blush and i love it! Btw thanks for the tips!

  • August 21, 2016 / 19:51

   It's great, isn't it? 🙂
   You are very welcome & thanks for the comment!

  • August 21, 2016 / 19:52

   Hehe, great minds think alike, right? 😀
   Thank you sweetie, I hope you had a lovely week!

  • August 21, 2016 / 19:53

   I think you'll like it! It's great for those unexpected events or when you are stretching it out till your next hairdresser's appointment 🙂
   Thank you & I hope you did found it useful!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?