Friday Ebay bargains #135 purchased & reviewed

Bought and tested: Ebay
A few weeks ago I already shared with you pictures of my newest makeup brushes that I bought on Ebay – remember this blog post? Well today, I have prepared another Ebay review as I will be talking about my newest sunnies, artificial flowers, watch and a phone case. Kind of a mixture of different things I guess. I did order over ten items on Ebay and most of them have arrived, but there are a few that I am still waiting for. So whenever I’ll receive the rest I’ll make another blog post.
LV
Pāris nedēļas atpakaļ jau dalījos ar bildēm un savām domām par manām jaunākajām grima otiņām no Ebay, iespējams atminēsies šo rakstu, bet šodien man ir četras jaunas lietas, kuras jums parādīt un par kurām pastāstīt. Kopumā no Ebay pasūtīju pārdesmit lietas, lielākā daļa jau ir atnākušas, bet ir vēl dažas, kuras gaidu. Bet, lai nevilktu laiku garumā, šodien izlēmu jums pastāstīt par manām jaunajām saulesbrillēm, telefona vāciņu, mākslīgajiem ziediem un pulksteni. Kā jau Tu redzi tad mikslis no visa kā 🙂
samsung galaxy s7 edge phone case from ebay review
This phone case is amazing! Well, it would have been more amazing if I would have ordered it for the right phone model 😀 Me being a blonde, I ordered the phone case for Samsung Galaxy S7 edge, not for the Samsung S7 which is my phone. My boyfriend actually has Galaxy S7 edge and the case fit the phone perfectly and looked really adorable. Though, as you can imagine my boyfriend refused to use it. Wonder why? 😀 Well, anyways, I am already planning on ordering the same case for my phone (I will double check next time 🙂 )
Šis vāciņš ir vienkārši fantastisks! Un būtu vēl fantastiskāks, ja būtu to pasūtījusi pareizajam telefonda modelim 😀 Jeb, es būdama blondīne to pasūtīju nevis savam Samsung Galaxy S7, bet gan Galaxy S7 edge. Tā kā draugam ir tieši S7 edge, tad vāciņu izmēģināju uz viņa telefona un izskatās patiešām burvīgi un atļaušos pat teikt mīlīgi 🙂 Protams, draugs uzreiz pateica, ka viņam noteikti šāds vāciņš nav vajadzīgs. Haha, diez kapēc? 😀 Lai nu kā man ir ieplānots vēlreiz pasūtīt šo vāciņu, bet šoreiz gan savam telefona modelim.
Fake flowers from Ebay review
This was one of the items I was excited the most to receive, because anything remotely connected with peonies just grabs my attention right away. Yep, I am that obsessed with those beautiful flowers 🙂 As fresh peonies are available for a very, very limited period of time, I thought that these would surely be a great alternative. I think that the flowers do look quite realistic and from afar they do look like real peonies. The fact that I did not enjoy as much, was that the white flowers (on Ebay it was said that those are hydrangeas, which I think isn’t even remotely close) are falling off. So whenever I lift up or move around the flower arrangement I am left with a trace of white little balls. And the second thing that didn’t impress me, was the fact that all flowers and leaves are connected to one branch which means that you cannot play around with the flowers and create your own arrangement.
Šī bija viena no lietām, kuru saņemt vēlējos visvairāk, jo jebkas, kas kaut vai nedaudz atgādina peonijas, uzreiz saņem manu nedalītu uzmanību. Tā kā svaigas peonijas ir pieejamas ļoti, ļoti ierobežotu laiku, tad, protams, mākslīgās man šķita lieliska alternatīva. Ziedi, manuprāt, izskatās diezgan reālistiski un no attāluma pat varētu sajaukt ar īstām peonijām. Lieta, kas man nepatika bija tas, ka baltie ziedi, kas ir komplektā ar peonijām (Ebay’ā bija rakstīts, ka tās ir hortenzijas, bet, manuprāt, līdz hortenzijām tur ir vēl tālu 🙂 ), ļoti aktīvi birst. Respektīvi katru reizi paceļot, pārvietojot kompozīciju, tā aiz sevis atstāj pēdas baltu graudiņu veidolā. Kā arī otra lieta, kas man ne gluži patika ir tas, ka visa kompozīcija ir sastiprināta kopā vienā zarā līdz ar to nav nekādu iespēju ziedus un lapas pārkārtot, uzfrišināt utt.
watch from ebay review
I have bought watches on Ebay countless times and I can say that a lot of times there are great hits as well as great misses. The Geneva classic silicone watches are ones of the best I have ever ordered on Ebay and I have been buying them for years. The watch I bought this time falls into the good, but not great category. I believe that the price is ridiculously friendly and that the watch looks like it costs more than a couple of bucks. I especially like the big dial as it looks very qualitative. I think that the wristband is well made, but it’s way too long! I am using the last hole which means that people with thinner wrists than mine would struggle with this watch. A small negative aspect I can mention is the fact that the watch was already working when I opened the packaging. Usually watches have this small plastic thingy around the little circle on the side to prevent it from working till it’s necessary. As the watch was already working when I opened the package it leads me to believe that the battery will not last as long as it was supposed to last from the moment I started using the watch.
Pulksteņus no Ebay esmu pasūtījusi n-tās reizes un ar tiem ir man iet kā loterijā. Geneva klasiskie silikona pulksteņi vienmēr ir bijuši lieliski un tos pasūtu nu jau vairāku gadu garumā. Savukārt, pārējie Ebay pulksteņi kā jau minēju ir sava veida laimes spēle. Šoreiz varu teikt, ka esmu apmierināta ar saņemto, it sevišķi, ņemot vērā draudzīgo cenu par kuru to iegādājos. Pulkstenis ir ļoti labi nostrādāts un, manuprāt, ciparnīca izskatās dārgāka nekā tā patiesība ir. Uzskatu, ka siksniņa ir par garu, jo es pulksteni ap savu roku lieku pēdējā caurumiņā, tā kā pieļauju, ka tievāku roku īpašniecēm tas varētu krist nost. Mīnuss, ko varētu piebilst ir tas, ka pulksteni no iepakojuma izpakoju jau ejošu. Parasti pulksteņiem pie mazā aplīša sānos ir aplikta apkārt plastmasiņa, kas tiem neļauj jau darboties. Tā pulkstenis jau gāja, kad to izpakoju, pastāv iespēja, ka tam ātrāk izbeigsies baterija.
Sunglasses from Ebay designer look a like
You probably already noticed these sunnies in this outfit post which I published in the start of September. And I like these sunnies – a lot! Firstly, the sunglasses arrived in a record short time – I think in less than a week (!). Secondly, the price is very, very friendly and it doesn’t do justice to how good and qualitative they look. The only tiny negative comment I can write is the fact that the temple tips are a bit too pointy which means that you can accidentally hurt yourself just a bit. But other than that I do recommend them! 
Šīs saulesbrilles jau noteikti pamanījāt šajā outfit ierakstā, kuru publicēju septembra sākumā. Un man tās patīk ļoti, ļoti! Pirmkārt, saulesbrilles pie manis nonāca rekordīsā laikā, jo man liekas, ka pat nedēļa nepagāja no izsūtīšanas mirkļa. Otrkārt, tām ir super draudzīga cena un, treškārt, tās noteikti izskatās dārgākas un kvalitatīvākas nekā es tās vizualizēju pirmo reizi ieraugot Ebay’ā. Vienīgais mīnuss, ko varu piebilst ir tas, ka saulesbriļļu kājiņām ir salīdzinoši spici gali kā rezultātā var nejaušām sāpīgi sabakstīt sevi. Bet kopumā, noteikti iesaku!
Hopefully soon I’ll be able to show you the rest of the stuff I bought! 🙂 What has been your experience with shopping on Ebay?
Ceru, ka drīzumā varēšu jums parādīt pārējās lietas, kuras nopirku! 🙂 Kāda ir bijusi Tava iepirkšanās pieredze Ebay’ā?
~With love~
Maddie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?