Kinetics nail polish collection Gala the Big party

Kinetics GALA The Big Party collection review

I think it wouldn’t be necessary to introduce you again to Kinetics nail polishes since I have talked about them on my blog for three times already and you already know how much I love both the brand and the nail polishes! 😊 As the holiday season is just around the corner, Kinetics has come out with a new collection called the GALA The Big Party, that will suit both Christmas and New Years Eve perfectly.
“The collection calmly starts with the elegant “Met Gala”, but you don’t have to wait long till “Rhino on the Carpet” steps on the red carpet. Next is the classic “First Time Caviar” and then all of a sudden the “Spotlight Fall”, but if it weren’t enough there is no more champagne left “Running-out of Champagne”, therefore, the only thing for you left to do is to join the party in backyard “Vagabond Party”. But in the morning…”Morning After”.” I love how they’ve created a story with all nail polishes, because it makes me more engaged to the collection as well as believe the story it represents. Beautiful!

LV
Manuprāt, man būtu lieki vēl vienu reizi iepazīstināt ar Kinetics nagu lakām, jo par tām blogā esmu runājusi jau trīs reizes, un Tu jau noteikti zini ,cik ļoti, ļoti man patīk gan nagu lakas, gan arī pats zīmols! 😊 Tuvojoties spožajai svētku sezonai, Kinetics ir nācis klajā ar jaunu, svinīgu kolekciju ar nosaukumu GALA The Big Party, kas būs kā radīta gan Ziemassvētkiem, gan arī Jaunā gada ballītei. “Kolekcija iesākas mierīgi ar eleganto “Met Gala”, bet ilgi nav jāgaida, līdz uz sarkanā paklāja kāpj “Rhino on the Carpet”. Turpinājumā klasiskais “First Time Caviar” un te pēkšņi – “Spotlight Fall”. It kā ar to nebūtu gana, beidzas šampanietis “Running-out of Champagne” tā kā atliek pievienoties ballītei pagalmā “Vagabond Party”. Bet no rīta… “Morning After”. ” Manuprāt, ir tik forši, ka kolekcijai tiek izveidots šāda veida stāsts, jo tas vēl vairāk piesaista un ļauj noticēt pašai kolekcijas būtībai. Skaisti!
Kolekciju var iegādāties veikalos Douglas, Stockmann, Debenhams un salonos Kolonna. Nagu laku cena 6.50 EUR.
Kinetics GALA The Big Party collection review
Again I can wholeheartedly say that they’ve nailed the collection as I love all eight shades. The shade I love the most is the “Running-out of Champagne” as it has microglitter in silver and in black which make the everyday manicure pop out. And, even though, the nail polish has glitter in it, it’s not hard to remove it from my nails, which is a common problem to those glittery nail polishes. As I have mentioned it in my previous Kinetics blog posts, I always use the SolarGel top coat as it helps my manicure to last longer as well as gives it a nice shine which reminds me of a gel polish effect. I also use the top coat because it helps the nail polish to dry more quickly (it takes around 5-10 minutes), therefore, you don’t have to wait around for hours to resume your life. Similarly to the last time I wrote about Kinetics nail polishes, also this time I have created three super easy manicures that can be recreated in a heartbeat. I noticed that I used the nail polish “Running-out of Champagne” in all three manicures which just kind of proves how much I love it and how versatile it can be.
Jau kuro reizi varu teikt to, ka kolekcija manā skatījumā pavisam noteikti ir izdevusies un man ļoti patīk pilnībā visi toņi. Mani visvairāk priecēja tonis “Running-out of Champagne”, jo tā sastāvā ir mikrogliteri sudraba un melnā krāsā, kas ļauj ikdienas manikīram piešķirt spožumu. Un kaut arī nagu lakas sastāvā ir gliteri, nav jānomocās ar nagu lakas noņemšanu, jo nagu laka neiespītējas un no nagiem viegli nāk nost. Kā jau to esmu iepriekš pieminējusi citos Kinetics mana bloga ierakstos, tad vienmēr šī zīmola nagu lakas lietoju kombinācijā ar SolarGel Top nagu lakas virskārtu, kas padara manu manikīru noturīgāku un arī spīdīgāku, piešķirot tam gel polish izskatu. Kā arī – pateicoties šai virskārtai, nagu laka ļoti ātri nožūst (aptuveni 5-10 minūšu laikā), līdz ar to nav jāsēž stundām ilgi, baidoties sabojāt tikko uztaisīto manikīru. Līdzīgi kā pagājušoreiz, arī šoreiz esmu izveidojusi trīs dažādus manikīrus, izmantojot gandrīz visus kolekcijas toņus. Visi manikīri ir super vienkārši un ticu, ka arī Tev tādi būs pa spēkam. Piefiksēju to, ka visos manikīros esmu izmantojusi jau pieminēto “Running-out of Champagne” nagu laku, bet tas tikai vēl vairāk apliecina to, cik ļoti man tas patīk! 😊
Which manicure did you like the best?
Kurš manikīrs Tev patika vislabāk?
~With love~
Maddie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?