New drugstore product favorites: Catrice and essence

Drugstore favorites essence and Catrice
I have talked about makeup products from Catrice and essence quite a lot. Why? Well because both these brands are super affordable and can be found in most drugstores around Latvia. And I also like them because the quality of these products is the same or even better than other more expensive drugstore or high end brand products. As the last time I spoke about my Catrice and essence favorites was around nine months ago, I did want to make another article and focus on the new products I had the chance to test out and love. The shortlist of what to include in today’s article was quite long, but I somehow did manage to cut it down to only ten products. I’ll try not to go into many details about each product and keep it short and sweet, so that you don’t get tired of reading. 🙂
For my American readers – you can find both of these brands at Ulta.
LV
Par Catrice un essence dekoratīvās kosmētikas produktiem blogā runāju daudz un dikti. Kāpēc? Tāpēc, ka šie abi kosmētikas zīmoli ir pieejami par ļoti, ļoti draudzīgām cenām praktiski visās Drogās, kā arī daudzu šo zīmolu produktu kvalitāte nebūt neatpaliek un brīžiem pat pārsit dārgāku gan drugstore, gan high end zīmolu produktus. Kopš pēdējā ieraksta, kuru veltīju Catrice un essence mīļāko produktu apskatam ir pagājuši jau aptuveni deviņi mēneši un šajā laikā man ir bijusi iespēja izmēģināt daudzus jaunus šo zīmolu produktus. Šortlistā iekļuva ļoti daudzi produkti, bet, lai šis raksts nebūtu ļoti garš, pastāstīšu jums par desmit maniem pēdējā laika favorītiem. Centīšos rakstīt īsi un kodolīgi – cerēsim, ka man sanāks un Tev neapniks lasīt. 🙂
Catrice velvet matte lip cream and essence velvet stick review
Catrice velvet matte lip cream and essence velvet stick swatches
This is most certainly my perfect festive season duo in terms of colour. Even though, each product is from a different brand and the colour tones differ, I love using them together as I achieve a unique colour and texture. The Catrice lip creams do remind me a lot of NYX Soft Matte Lip creams, I would even say that the Catrice lip cream in shade 060 REDvolution is a dupe for the NYX Monte Carlo. What’s more interesting is the fact that both lip creams have a very, very similar scent.
Šis noteikti ir mans perfektais svētku sezonas duo tieši aktuālās sarkanās krāsas dēļ. Kaut arī produkti katrs ir no sava zīmola un tiem nedaudz atšķiras krāsu gammas, man ļoti tos patīk miksēt kopā, jo rezultātā iegūstu unikāla izskata krāsu, kā arī tekstūru.  Catrice lūpukrāsa  ļoti, ļoti atgādina populārās NYX Soft Matte Lip Cream lūpukrāsas. Es pat teiktu, ka Catrice tonis 060 REDvolution ir dupe NYX Monte Carlo tonim. Interesanti, ka pat smarža abām lūpu krāsām ir ļoti, ļoti līdzīga. 
Catrice HD Liquid Coverage foundation review
My skin is very annoying (hello oily skin!), therefore, it’s super hard to find a foundation that will meet all my needs and will not melt on my face during the day. This foundation was a surprise to me as I did not expect to love it as much as I do. Of course, I still cannot leave the house without my powder on and my bloterazzi makeup sponge, but this foundation definitely is one of the best I have tried recently. It has a very light texture that blends nicely without making my face look streaky or cakey. The only thing that kind of bugs me is the packaging as the little dropper is not very convenient. I already managed to spill almost half of the foundation in my makeup drawer just because I forgot to close it properly.
Mana sejas āda ir ļoti cimperlīga (hello oily skin!) līdz ar to man ir ļoti grūti atrast piemērotu tonālo krēmu, kas dienas laikā nenokusīs no manas sejas. Šis tonālais krēms ir mans jaunatklājums, jo manai ādai tas der ļoti labi. Protams, neiztieku bez pūdera un, dienas laikā arī bez sava bloterazzi sūklīša, bet šis tonālais krēms noteikti ir viens no labākajiem, kuru esmu pēdējā laikā mēģinājusi. Tam ir ļoti viegla tekstūra un to ir viegli izpludināt uz sejas neatstājot nesmukas svītras vai “cake face“. Vienīgais, kas man nedaudz traucē ir tonālā krēma iepakojums, jo tā mazā pipetīte ir man liekas ļoti neparocīga. Es, blondīne būdama, vienreiz piemirsu aizskrūvēt vāciņu un ieliku pudelīti atvilktnē, protams, nākamajā dienā mani sagaidīja nepatīkams pārsteigums.
Catrice Sculpting powder palette review
Catrice Sculpting powder palette swatches
I adore the blush from this contouring palette as it is very pigmented and looks so beautiful on my cheeks. I am not a big fan of contouring and I do it quite rarely, but I can say that the contouring shade was pretty decent and I will certainly have a good use of it in the future. Whereas, I wasn’t that impressed by the highlighter because I found it a bit chalky and didn’t like the chunky glitter inside of it.
No šīs paletes mans favorīts noteikti ir vaigu sārtums, jo tam ir lieliska pigmentācija un šis tonis uz vaigiem izskatās burvīgi! Ikdienā praktiski nekad nekonturēju seju, bet noteikti varu teikt, ka arī konturēšanas tonis arī ir ļoti labs. Savukārt, izgaismotājs no šī trio man patīk vismazāk, jo tas manai gaumei ir pārāk pūderīgs, kā arī man nepatīk, ja izgaismotājos ir uzkrītoši redzami mirdzumiņi (glitter).
essence matt matt matt lipgloss review
essence matt matt matt lipgloss review
Such a beautiful, opaque berry tone lip gloss that looks absolutely stunning in the fall season. The lip gloss has a very soft and creamy texture that doesn’t dry out your lips during the day. Only in the evening I felt a little pulling sensation in the corners of my lips. I think that the lip gloss has more of a creamy finish than a matte one, which is stated on the packaging, but I still like it a lot! 
Ļoti skaists, piesātināts rozīgs ogu tonis, kas, manuprāt, rudens sezonā izskatās vienkārši lieliski! Šim lūpu spīdumam ir ļoti maiga un krēmīga tekstūra, kas dienas laikā uz manām lūpām jutās ļoti komfortabli un tikais dienas beigās varēju sajutu sausumu lūpu kaktiņos. Uzskatu, ka šim lūpu spīdumam ir vairāk krēmīgs finišs, nevis matēts kā tas ir rakstīts uz iepakojuma, bet man vienalga patīk!
essence face luminizer palette review
essence face luminizer palette review
I already told you about this highlighter palette in one of my recent makeup looks, therefore, I’ll not go much deepr into details about it. My favorite shade for sure is the third one, because it has light gold undertones in it, which practically look great on any skin tone. The first highlighter shade is quite subtle, therefore, making it perfect for those simple, fresh day time makeups. The middle shade impressed me the least, because similarly to the previously mentioned highlighter fromt he contouring palette, this also has quite big chunks of glitter in it that I am not a big fan of.
Par šo izgaismotāju paleti jau stāstīju vienā no saviem grima tēliem, līdz ar to pavisam sīkās detaļās neizplūdīšu. No visiem trim vismīļākais ir tieši trešais tonis, jo tam ir gaiši zeltaina nokrāsa, kas izskatās lieliski uz lielākās daļas dažādu sejas ādas krāsu. Pirmais izgaismotāja tonis ir ļoti neuzkrītošs un derēs svaigam ikdienas grimam. Vidējais tonis man patīk vismazāk, jo līdzīgi kā iepriekš minētajam konturēšanas paletes izgaismotāja tonim, arī šajā ir salīdzinoši lieli mirdzumiņi (glitter), kas man neiet pie sirds.
essence the velvets eyeshadow review
essence the velvets eyeshadow swatches
I’ve tried many different essence eye shadows before, but none of them has quite pleased me in terms of quality and longevity, therefore, I was quite skeptic when I tried these velvet texture eye shadows. But I did end up liking them a lot! The eye shadows have a very soft velvety texture that blends out really nicely both with fingertips and with a blending brush. My favorite shade is  the 03 smooth caramel as I love using it as a subtle highlight in the inner corners of my eyes and on the brow bone.
Esmu mēģinājusi daudz un dažādas essence acu ēnas, bet es nevarētu teikt, ka tās ir mani 100% apmierinājušas kvalitātes un noturības ziņā, tāpēc biju nedaudz skeptiska, kad izmēģināju šīs velveta tekstūras acu ēnas. Rezultātā gan varu teikt, ka man tās patīk! Acu ēnām ir ļoti mīksta (velvetīga) tekstūra un tās ļoti viegli uzklājas uz plakstiņiem gan ar pirkstu galiem, gan arī ar otiņu. Mans mīļākais tonis ir 03 smooth caramel, jo to izmantoju kā izgaismotāju acu kaktiņos un uz uzacu kaula, kad vēlos vieglu un neuzkrītošu dienas grimu.
Catrice Shine appeal fluid lipstick and Ultimate nail lacquer review
Catrice Shine appeal fluid lipstick review
I haven’t seen a more beautiful and cohesive duo than this lip gloss and this nail polish in a long time. Maybe it is a bit old fashioned to match your lipstick with your nail polish, but quite honestly I am obsessed with this combo. The lip gloss is quite opaque, but it doesn’t crease in the wrinkles of your lips and it’s not very sticky which is a common problem with many lip glosses. 
Ļoti sen neesmu redzējusi saskanīgāku lūpu spīduma un nagu lakas toni. Kaut arī iespējams saskaņot lūpu krāsas toni ar nagu krāsu iespējams skaitās vecmodīgi man ļoti, ļoti patīk šī kombinācija. Lūpu spīdumam ir laba pigmentācija un tas nesakrājas lūpu rieviņās, kā arī iepriecināja, ka spīdums nesalipināja un nesaķepināja manas lūpas, kas ir ļoti bieža parādība dauziem lūpu spīdumiem.
essence blush ball revuew
essence blush ball swatch
This is such a beautiful blush that gives your cheeks a lovely youthful sheen. I love the fact that you cannot not only use this product as a blush, but also as a beautiful pinky highlighter in top of your cheekbones. The only thing that disturbs me a bit is the packaging, because it’s not convenient if you want to use the product with a face brush,
Ļoti skaists izgaismojošs vaigu sārtums, kas ādai piešķir skaistu, jauneklīgu spīdumu. Man patīk tas, ka šo produktu varu lietot gan kā vaigu sārtumu, gan kā vieglu izgaismotāju uz vaigu kauliem. Vienīgais, kas man nedaudz traucē ir vaigu sārtuma iepakojums, jo tas ir neparocīgs tad,  ja vēlies produktu uzklāt ar sejas otiņām.
What are your favorites from Catrice or essence?
Kuri ir Tavi Catrice un essence favorīti?
Drugstore favorites essence and Catrice
~With love~
Maddie

4 Comments

    • November 24, 2016 / 20:32

      Indeed it is! Thank you for your comment! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?