Pien- Dairy Spa Shampoo review

Pien- Dairy Spa shampoo review

About a year ago I introduced you to Pien- Dairy Spa products and you might remember the positive review I gave. In today’s article I am going tell you about the Latvian brand’s newcomer – their hair shampoo. As all other Pien- products definitely impressed me then I had really high hopes for this shampoo. Did it meet my expectations? Read down below…

LV
Ar latviešu zīmola Pien- produktiem jūs iepazīstināju jau kādu laiciņu atpakaļ un iespējams atcerēsies labo atsauksmi, ko es tiem devu. Šajā rakstā es jums pastāstīšy Pien- jauninājumu – matu šampūnu. Tā kā visi iepriekš izmēģinātie Pien- zīmola produkti man ļoti patika, tad uz šo matu šampūnu liku augstas cerības. Vai tās tika piepildītas? Lasi zemāk…
Pien- Dairy Spa review
If this is the first time you are hearing about Pien- Dairy Spa brand, then I’ll introduce you to it shortly – it is a Latvian brand and it’s assortment mainly consists of body, skin (and now hair) products which have a very unique and natural formula – refined milk whey concentrate (leftovers of milk). As the milk whey has a very specific scent (I’d even say that it’s sour), then I’d say that Pien- products are not meant for everybody. Me? This scent doesn’t disturb me because I am a big fan of dairy products, especially, of kefir. This shampoo does have a milk whey aroma, but it’s not very strong and it faded after washing the hair. Therefore, I’d say that the scent of this shampoo will not be a problem.
Ja par Pien- Dairy Spa zīmolu dzirdi pirmo reizi, tad īsumā iepazīstināšu: Pien- Dairy Spa ir latviešu zīmols, kura produkcijas sastāvā ir dažādi ķermeņa un sejas (tagad arī matu) kopšanas līdzekļi, kuru pamatā ir dabīga un unikāla formula – piena sūkalu koncentrāts. Tā kā piena sūkalu koncentrātam piemīt ļoti specifiska (es pat teiktu skāba) smarža, tad Pien- produkcija iespējams šī iemesla dēļ nebūs katram pa prātam. Man? Man šis aromāts absolūti netraucē, jo man ļoti garšo dažādi piena izstrādājumi, it sevišķi kefīrs. Šim šampūnam arī piemīt piena sūkalām raksturīgais aromāts, bet tas nav ļoti stiprs un pēc matu izmazgāšanas tas nav jūtams. Līdz ar to varētu teikt, ka smarža šim produktam nebūs problēma.
Sls free hair shampoo review
I’d say that Pien- definitely has succeeded with this shampoo and I would suggest you to try it as well. I personally love how clean and lightweight my hair felt after I washed them with the Pien- shampoo. The shampoo not only consists of milk whey, but also from proteins that prevent the split ends and make hair naturally thicker and stronger, and vitamin complex A, C, E, H, P,  B that nourishes hair follicles by keeping them healthy and shiny. 
The only negative aspect I can mention is the fact that the shampoo doesn’t foam well, therefore, as I have quite long hair it took me a lot of product to ensure that my hair was fully covered and cleansed. And it took me twice as much time to wash my hair as instead of washing them one time, I had to wash them twice. Of course, it can be explained with the fact that the hair shampoo is SLS free. And also my suggestion to the brand would be to make a conditioner, because I always use a conditioner when I wash my hair and I am used to using  a duo from one brand. Therefore, that was what was surely missing for me in this case. 
Šis šampūns, manuprāt, Pien- zīmolam ir izdevies un es to noteikti iesaku pamēģināt ikvienam/ai no jums. Man personīgi ļoti patika tas cik mati bija tīri un viegli pēc to izmazgāšanas. Šampūna sastāvā ir ne tikai piena sūkalas, bet arī olbaltumvielas, kas palīdz cīņā ar matu galu šķelšanos un padara matus kuplākus un spēcīgākus,  kā arī A, C, E, H, P B vitamīni, kas, savukārt, baro matu saknes, atgriež tām spēku, elastīgumu un veselīgu spīdumu. 
Vienīgais savā ziņā negatīvais aspekts, ko varu pieminēt ir tas, ka matu šampūns slikti puto, respektīvi, ņemot vērā to, ka man ir gari mati, man bija nepieciešams patērēt ļoti daudz produkta, lai ar šampūnu noklātu un attīrītu pilnībā visus matus. To ņemot vērā, parastās vienas mazgāšanas vietā, matus mazgāju divas reizes, jo nebija pārliecības, ka pirmajā reizē izdevās attīrīt matus pilnībā. Protams, šo pilnībā var izskaidrot ar to, ka matu šampūna sastāvā nav SLS, jeb vielas, kas ātri uzputo šampūnus, bet ir kaitīgi mūsu ķermeņiem. Kā arī man ļoti pietrūka kondicioniera, jo to lietoju katru reizi, kad mazgāju matus. Parasti izvēlos viena zīmola gan šampūnu, gan kondicionieri un šajā gadījumā tas bija tieši tas, kas pietrūka. 
Šampūnu ir iespējams iegādāties Benu aptiekās.
To kā šis šampūns patika citām manāk kolēģēm/blogerēm lasi Artas blogā un  Zanes blogā.
Vai esi jau mēģinājusi kādus no Pien- līdzekļiem, šo šampūnu?
~With love~
Maddie

12 Comments

 1. November 13, 2016 / 17:32

  Ļoti skaistas bildes! 🙂

  • November 14, 2016 / 20:16

   Aww, I am so glad you liked them – I had to act quick because the snow was melting super fast!

 2. November 14, 2016 / 05:04

  Aww lovely review Maddie dear! It's really important to choose the best shampoo especially if you have a long hair. I do encounter such struggle. I love that its scent doesn't disturb you. Some shampoos have really strong scent. I love scent which are sweet but not too overpowering.
  P.S your photos are wonderful as always! I love them so much my dear! makes me feel like I'm reading a magazine hehehe

  love lots,
  Tin

  mypoeticisolation.blogspot.com

  • November 14, 2016 / 20:19

   Thank you sweet Tin for your comment! I usually love when my shampoos have a floral scent, therefore, this shampoo was surely an interesting and unique alternative!
   And thank you for your compliments regarding the pictures – I am super glad you liked them! 🙂

 3. November 14, 2016 / 08:32

  Sveika! Labi, ka smarža tev netraucē. Es nevarēju līdz galam izlietot Pien intīmās ziepītes, smarža katru reizi šokēja. 😀

  • November 14, 2016 / 20:24

   Haha, jā, tā šādu reakciju esmu dzirdējusi no vairākiem cilvēkiem! 🙂 Bet salīdzinoši ar pārējiem Pien produktiem, šim šampūnam nav tik izteikta/stipra piena sūkalu smarža 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?