November beauty favorites

November beauty favorites
It’s almost mid December and yet I haven’t posted the November beauty favorites! Today I have collected eighth different products starting from makeup brush cleaner to nail polish and eye cream – almost every section of beauty world is included. I tried to keep the review of the each product short and sweet because as they are my favorites, I could probably write paragraphs about them! 😊
LV
Teju jau decembra vidus, bet neesmu vēl paspējusi jums pastāstīt par maniem novembra beauty pasaules favorītiem! Šoreiz pastāstīšu par ļoti dažāda veida produktiem sākot no kosmētikas otiņu tīrāmā līdz pat nagu lakai un acu krēmam – pārstāvētas būs gandrīz visas skaistumkopšanas nozares. Aprakstus par katru produktu centos rakstīt īsus un kodolīgus, jo visi manis minētie produkti ir favorīti un par tiem, ja gribētu, varētu sarakstīt paragrāfus 😊
L'Occitane Arlesienne perfume review
Light and airy french aroma that is perfectly suited for those women who like sweet, yet not very unobtrusive scents. I have a sample of this perfume, but as the longevity of it is amazing – a little goes a long way. The key notes of this fragrance are a velvety rose, violets and a pinch of saffron. I would certainly be very happy to receive a full size fragrance under the Christmas tree.
Viegls un gaisīgs franču aromāts, kas ideāli derēs tām sievietēm, kam patīk saldena, bet tajā pat laikā neuzbāzīga smarža. Man pašai ir tikai šī tualetes ūdens paraudziņš (sample), bet tā kā tualetes ūdens noturība ir lieliska, tad pietiek vien ar mazumiņu, lai smaržotu visas dienas garumā. Galvenās notis sastāv no samtainas rozes, violītēm un šķipsniņas safrāna. Manuprāt, burvīgs tualetes ūdens un noteikti Ziemassvētkos zem eglītes novērtētu arī pilna izmēra iepakojumu.
Urban Decay bronzer review
I was eyeing this bronzer for the longest time ever and not for nothing, because in the past few weeks in which I’ve been using it, it has conquered a definite place on my daily makeup shelf. The bronzer suits my winter fair skintone perfectly without looking muddy. It applies very evenly and it has a very soft and opaque texture.
Uz šo bronzeri metu acis jau ļoti, ļoti ilgu laiku un ne velti, jo tas pāris nedēļu laikā ir iekarojis vietu manā ikdienas grima plauktiņā. Bronzeris ir ideāli piemērots manai ādai tieši ziemas laikā, jo tas nav pārāk tumšs un neastēj “dubļu krāsas pleķu” izskatu. Uzklājas tas ļoti vienmērīgi un tam ir mīksta, pigmentēta tekstūra.
NYX Liquid Crystal liner review
You already saw this liner in action in my latest makeup post. The liner suits the holiday season perfectly and it has become one of my this season’s faves when I want to add some glitter on my face. It is quite pigmented as in it has many micro glitters in it, which means that you don’t have to struggle to achieve the desired look. The only negative aspect I can mention is the fact that while the liner is drying, you kind of have a sore, pulling feeling, but it disappears in a matter of minutes.
Šo acu laineri jau redzējāt manā pedējā grima ierakstā un tas šajā pirmssvētku sezonā noteikti ir viens no maniem favorītiem, kad vēlos grimam piešķirt nedaudz mirdzumu. Tas ir pietiekoši pigmentēts, jeb tā sastāvā ir daudz mazo spīdumiņu kā rezultātā nebūs ilgi jāķēpājas, lai sasniegtu vēlamo efektu. Vienīgā negatīvā lieta, ko varu pieminēt ir tas, ka laineris nožūstot nedaudz savelk ādu, radot sūrstošu sajūtu, kas pēc kāda laika pazūd.
MADARA Cosmetics SMART review
I have talked about MADARA Cosmetics products on my blog for many times and it’s only because I am very fond of the brand. Even though, the fluid is meant for normal to combination skin, my oily skin quite likes it without making it even more oily. I have been using this fluid for about a month and a half and I can only say positive things about it. The condition of my skin has definitely improved – the pores have become smaller, the skin feels softer and the spots which are very visible in the winter have faded a bit. This product will be more suited for mature skin, but I did find it very useful for my skin as well.
Par MADARA produktiem blogā runāju daudz un dikti, jo šis zīmols ir viens no maniem mīļākajiem latviešu zīmoliem un vienmēr ar lielu interesi izmēģinu tā jaunākos produktus. Kaut arī šis fluīds ir paredzēts normālai un kombinētai ādai, tas visai labi iet pie sirds arī manai taukainajai ādai vienlaicīgi nepadarot to vēl taukaināku. Pašlaik fluīdu lietoju jau aptuveni pusotru mēnesi un patiešām varu teikt tikai to pozitīvāko, jo mana sejas āda ir manāmi uzlabojusies – samazinājušās poras, kā arī mazie plankumiņi, kas it sevišķi pamanāmi ir ziemā, ir pabalējuši. Šis produkts ir vairāk paredzēts nobriedušai ādai, bet es noteikti tam atradu pielietojumu arī savai ādai.
Brush cleanser review
I cannot understand how I was able to live without this brush cleaner before! It truly is a revolutionary product that has changed my makeup routine. I don’t like cleaning my brushes that much and I am very lazy when it comes to it, so this product kind of helps me with that. In a matter of seconds I am able to take off almost all of the eyeshadow from my brush. For example, if you are using more than one colour in your eye makeup look, then you don’t need to use multiple brushes, but just one as you can clean it immediately. Of course the most effective way to clean the brushes is by doing it the traditional way with soap and water, but this cleaner is definitely very nice to have.
Nesaprotu kā gan varēju dzīvot bez šī otiņu tīrītāja iepriekš! Patiešām revolucionārs produkts, kas uz visiem laikiem ir izmainījis manu kosmētikas pasaules dzīvi! Otiņu mazgāšanā uzskatu sevi par lielu sliņķi, šis otiņu tīrītājs ir daļēji atrisinājis manu problēmu. Ar otiņu tīrītāja palīdzību ir iespējams dažu sekunžu laikā atbrīvoties gandrīz no visas krāsas uz otiņas. Piemēram, ja grimā izmanto dažādu krāsu acu ēnas nav nepieciešamas vairākas vienādas otiņas, bet gan šī viena, kuru nomainot krāsu vari momentāli iztīrīt. Protams, visefektīvākais veids kā iztīrīt un dezinficēt otiņas tomēr būs tās reāli mazgājot, bet noteikti šis produkts ir tā vērts un atvieglos Tavu grima uzklāšanas ikdienu.
Remescar undereye bag cream
This is another revolutionary product and people who have problems with dark circles and under eye bags will definitely appreciate it, because this cream reduces the (d)effect dramatically. Under eye area is not a big issue for me, but even I noticed the difference when I applied the cream. I also applied the cream on my mom and the results were really impressive! She squealed from delight! This cream is not meant for long term use as it is very powerful and might irritate your skin, but rather as a saver in sos situations or after sleepless night. You can feel a tingling, pulling feeling right after the application of the cream, but it soon goes away. Always remember to use a moisturizing cream underneath it.
Šis ir vēl viens revolucionārs produkts un par šo priecīgi būs tie cilvēki, kuriem ir izteikti zilie loki vai maisiņi zem acīm, jo šis krēms ļoti neilgā laika sprīdī ievērojami samazina šo efektu. Man pašai nav izteiktu problēmu ar šo zonu, bet pat es uzklājot šo krēmu ievēroju diezgan lielu atšķirību. Esmu izmēģinājusi šo krēmu arī uz mammas, kurai šī problēma ir aktuālāka un viņa ir sajūsmā, jo efekts iespaidīgs! Šo krēmu nav ieteicams ilgstošai lietošanai, jo tas ir ļoti spēcīgs un var radīt ādas kairinājumu, bet tas noteikti ir fantastisks līdzkelis sos situācijām, vai negulētām naktīm. Uzklājot krēmu ir jūtama kņudinoša, savelkoša sajūta, bet tā diezgan ātri pazūd. Galvenais likums šī krēma lietošanai ir vienmēr tam apakšā uzklāt mitrinošo krēmu.
NYX Intense butter gloss review
I don’t think I have to rave about NYX Butter Gloss lip glosses a lot, because it probably has been done everywhere as I have only heard positive feedback regarding it. I, myself, I am completely in love with the shade as it is very opaque, saturated and suits this season perfectly.
Man liekas, ka man nav nepieciešams vēl vairāk slavēt NYX Butter Gloss spīdumus, jo tie izslavēti ir pilnībā visur. Un forši, ka beidzot varam normāli iegādāties NYX produktu, nevis tos meklēt ārzemēs, pasūtīt no pārcenotiem interneta veikaliem utt. Man nenormāli patīk šis tonis – tas ir izcili pigmentēts, piesātināts un lieliski piestāv šim gada laikam. 
Kinetics nail polish review
I already told you about the Kinetics newest nail polish collection a little while ago and after using the nail polishes in my daily life I can name my favorite – the shade Running out of Champagne. It is perfect for the holiday season, amazing pigmentation and longevity! Recommended!
Ar Kinetics jaunāko kolekciju jau iepazīstināju kādu laiku atpakaļ un ikdienā lietojot šīs kolekcijas nagu lakas ir izkristalizējies favorīts, jeb nagu laka tonī “Running out of Champagne”. Ideāli piemērots svētku sezonai, lieliska pigmentācija un noturība. Iesaku!

~With love~
Maddie

2 Comments

    • December 20, 2016 / 20:00

      Ahh, it totally is!
      Thank you for your comment Stevia!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?