Looking back at my 2016 resolutions & resolutions for 2017: BLOG & LIFE

New Year resolutions
2016 has been one truly eventful year and it just flew by way too fast. I don’t know whether it is because I am getting older and my track of time is changing or my life just gets more colourful. In today’s blog post I wanted to reflect back on my resolutions that I made in 2016 as well as write down new ones for 2017 both in blog and personal life.
I have also added some random pictures from my year, just to make the article a bit more colourful.
LV
2016. gads ir bijis ļoti daudziem notikumiem pilns, un tas paskrēja daudz ātrāk, nekā es to varbūt būtu gribējusi. Nezinu vai tas tāpēc, ka palieku vecāka un mainās laika izjūta, vai arī tiešām dzīve paliek piesātinātāka. Šodien vēlējos atskatīties uz to, kā man ir veicies ar 2016. gada izvirzīto apņemšanos kopumu, kā arī uzrakstīt to, kādi ir mani mērķi 2017. gadā gan blogam, gan arī personīgajai dzīvei. Rakstam es esmu pievienojusi arī pāris bildes no mana 2016. gada, lai padarītu to kaut nedaudz krāsaināku.
Looking back at 2016
NYE resolutions
Looking back at 2016
Looking back at 2016
How did the resolutions for blog in 2016 go?
Reply to comments more frequently
Even though there were times when I was more busy and wasn’t able to reply to comments in time, but all in all, I think I succeed in fulfilling this resolution. I am always happy to reply to your comments as it feels like we are having a dialogue.
Work with more brands that appreciate my blog and that value the content of my blog
I think that in 2016 I succeeded in having great collaborations with different brands as I evaluated each offer more carefully and just recognized that the time and effort I put in each collaboration is valuable.
Do more analyzing
This resolution I sadly didn’t fulfill because of lack of time, but I hope that in this year I’ll be able to pay more attention to analyze my blog and the statistics of it.
Take a day or two off
Oh, I so failed in fulfilling this resolution, because the last true holidays I had was probably in summer of 2015 when I wasn’t working a full time job.
Social media
Slowly, slowly I have been trying to develop my social media accounts, for example, I have understood how the Instastories work, which I think is an awesome alternative to Snapchat which I just couldn’t really get the hang off (except for the cool filters 😊 ).
Looking back at 2016
New Year resolutions
New Year resolutions
New Year resolutions
Biežāk atbildēt uz komentāriem
Manuprāt, ar šo man veicās daļēji veiksmīgi, jo bija reizes, kad aizņemtības dēļ uz komentāriem atbildēju tik pēc 1.5-2 ned., bet kopumā noteikti centos atbildēt uz gandrīz pilnīgi visiem komentāriem un noteikti to darīšu arī turpmāk, jo man patīk, ka šādā veidā izveidojas dialogs.
 
Strādāt, sadarboties ar uzņēmumiem, kas vairāk novērtē manu blogu un tā saturu
Uzskatu, ka 2016. gadā man izdevās izveidot veiksmīgas sadarbības ar dažādiem zīmoliem un nostiprināt jau esošās. Daudz rūpīgāk izvērtēju katru piedāvājumu un novērtēju arī savu laiku un ieguldītos resursus, lai lieki netērētu enerģiju neauglīgās sarunās/sadarbībās.
Vairāk analizēt statistikas datus
Šim punktam, diemžēl, īsti nesanāca pieķerties laika trūkuma dēļ, bet ļoti ceru, ka 2017. gadā man būs vairāk iespēju padziļinātāk izpētīt to, kā funkcionē mans blogs.
Paņemt brīvdienas, ja tas ir nepieciešams
Šeit ļoti grēkoju, jo man ir tāda sajūta, ka brīvdienas man pēdējo reizi bija pirms kāda pusotra gada, kad nestrādāju pilnas slodzes darbu.
Sociālie tīkli
Pamazām, pamazām cenšos attīstīt savus sociālos tīklus, piemēram, esmu apguvusi Instastories funkciju, kas, manuprāt, ir superīga alternatīva Snapchat, kuru lietot tā arī nesāku (ja nu neskaita neskaitāmos foršos filtrus 😆 ).
New Year resolutions
New Year resolutions
New Year resolutions
Looking back at 2016
How did the resolutions for personal life in 2016 go?:
 
Go to an orthodontist
Oh, this was a truly beautiful resolution and I also fulfilled it, BUT. At the end of summer I had my wisdom tooth removal surgery, therefore, I was ready to fix my smile. I did go for two orthodontist appointments which quite honestly just left me shocked. I found out that I have a pretty bad case of incorrect bite and fixing it would be both – very expensive and time consuming (at least three years). I would not only have to wear braces for three years, but also have a jaw surgery. Jaw surgery is what seriously scared me as the recovery process would take about 6 months and would be very unpleasant, painful even. And what I also found out is that because of the surgery the features of my face would also change. I am very happy of how I look and what if I wouldn’t like my “new face”? I asked whether I could only wear braces and not have a surgery to what my orthodontist said that it wouldn’t be worth it.
Now I have to understand whether I want to go through this whole process or just live with my smile as it is for the rest of my life.
Learn to cook
Yeah, this definitely is a development area for the future 😆 For example, the first time I tried to create macarons was a complete disaster!
Work out more
As in spring I was the brand ambassador of 4F, I just had no other choice! 😊 I also started running regularly in autumn and have been doing so up to this day. On average I run around two times a week.
Buy more qualitative items
Since this year was the first year when me and my boyfriend started living together, financial cuts had to be made, therefore, I didn’t really had the chance of having shopping sprees or splurging. Now I only buy the things that I really, really need.
 
Smile more
I believe that I definitely succeeded in smiling more, because I am feeling more comfortable with my smile and I think it’s stupid to limit myself from fully enjoying the moment.
Looking back at 2016
Looking back at 2016
Looking back at 2016
Doties pie ortodonta
Ak, šī bija tik skaista apņemšanās un es to arī realizēju, BET. Vasaras nogalē saņēmos izoperēt gudrības zobu un cerību pilna devos pie ortodonta, pēc kura vizītes biju diezgan šokēta. Divu vizīšu laikā noskaidroju to, ka mans sakodiens, diemžēl, klasificējas kā smags gadījums, kura izlabošanai būtu nepieciešamas vairākas manipulācijas, ieskaitot operāciju žokļa izvirzīšanai uz priekšu.
Pēc vizītes vairāk papētīju šo jautājumu un uzzināju to, ka pēcoperācijas atkopšanās periods ilgst aptuveni pusgadu un tas no sākuma ir visai nepatīkams un pat sāpīgs. Kā arī uzzināju, ka ļoti iespējams mainītos mans sejas izskats. Tas mani noteikti sabiedēja, jo esmu apmierināta ar savu izskatu un nevēlētos neko mainīt, kā arī, ja nu man “jaunā seja” nepatiktu? Protams, jautāju vai būtu vērts likt tikai breketes un netaisīt operāciju uz ko saņēmu noraidošu atbildi. Pašlaik man ir dilemma vai tiešām to darīt vai arī samierināties ar manu smaidu tādu kāds tas ir.
Iemācīties gatavot
Vēl joprojām noteikti attīstības joma 😊 Pirmais makarūnu cepšanas mēģinājums vispār bija pilnīgs fiasko.
Vairāk trenēties/sportot
Pavasarī, esot 4F zīmola vēstnesei, savādāk jau nemaz nevarēja būt 😊 Kā arī rudenī aktīvi sāku skriet – ritms vēl joprojām ir saglabājies un vidēji skrienu 2 reizes nedēļā.
Pirkt kvalitatīvākas lietas
Tā kā 2016. gads bija mana un mana drauga pirmais kopdzīves gads, tad, protams, bija nepieciešams arī finansiāli pielāgoties, tādējādi īpaši daudz neko 2016. gadā nepirku un, ja pirku, tad tikai nepieciešamības preces.
Biežāk smaidīt
Uzskatu, ka šī apņemšanās ir izdevusies un vairāk tik ļoti nekautrējos smaidīt arī ar savu nepareizo sakodienu, jo kāpēc atņemt sev priecāšanās prieku, vai ne?
Cute kitten
Cute kitten
BLOG
 
✅ Write more interesting and engaging content
 
✅ Pay more attention to my Instagram account
 
✅ Make my makeup post pictures more qualitative (buy a ring light and softboxes)
 
✅ Reply to emails faster
 
✅ Have more fun!
 
PERSONAL LIFE
 
✅ Find a balance between blog, job, freelance job and personal life
 
✅ Eat healthier
 
✅ Travel more
 
 Read more
 
✅ Walk more
New Year resolutions
2017. gada apņemšanās
BLOGĀ
 
✅ Rakstīt pārdomātāku  un interesantāku saturu
 
 Pievērsties vēl vairāk Instagram profilam
 
✅ Padarīt manas grima tēlu bildes kvalitatīvākas
 
 Ātrāk atbildēt uz epastiem.
 
 Have more fun!
 
DZĪVĒ
 
 Atrast balansu starp blogu, darbu, freelance darbu un personisko dzīvi
 
✅ Ēst veselīgāk
 
✅ Vairāk ceļot
 
 Vairāk lasīt
 
✅ Vairāk kustēties
How was your year of 2016? Did you fulfill your resolutions? What are your resolutions for 2017?
Kāds bija Tavs 2016. gads? Vai izdevās piepildīt savas apņemšanās? Ko esi apņēmies/usies izdarīt 2017. gadā?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?