5 new Catrice favorites | February beauty favorites

Catrice favorites
I am a little behind February beauty favorites, but you know it’s better late than never, right? Last month I was testing quite a lot of new Catrice products and five of them have become my absolute favorites. I personally really like Catrice as a brand as they offer a wide range of different products as well as very budget friendly prices. I’ll tell more about each favorite down below.
LV
Nedaudz esmu aizkavējusies ar februāra skaistumkopšanas favorītiem, bet labāk vēlāk, nekā nekad, vai ne? Pagājušajā mēnesī testēju daudz jaunu Catrice produktu un pieci no tiem ir kļuvuši par maniem absolūtiem favorītiem. Man personīgi ļoti patīk Catrice zīmols, jo tam ir diezgan plašs sortiments kā arī tas piedāvā ļoti draudzīgas cenas. Sīkāk par katru no maniem februāra favorītiem, lasi zemāk.
Catrice Glam & Doll Sculpt & Volume Mascara review

This for sure is one of my favorite mascaras that I’ve used recently! The mascara has a relatively slim brush with fine bristles, which makes sure that almost each lash has been reached and covered with mascara. I love the fact that thanks to the slim brush, lashes do not clump together, but even quite opposite, the brush helps to disentangle them. The mascara gives lashes both – volume and length. Considering the fact that the brush is quite slim, it does take a little more time to apply the mascara than usual, but it’s for sure worth it! Reccomend!
Pēdējā laikā lietoto skropstu tušu viennozīmīga favorīte! Tušai ir salīdzinoši tieva birstīte ar smalkiem sariņiem, kas nodrošina to, ka katra skropsta tiks “sasniegta” un noklāta ar tušu. Man patīk tas, ka tuša skropstas nesaķepina, bet gan tieši pretēji – atšķetina. Tuša skropstām piešķir gan apjomu, gan arī garumu. Ņemot vērā, ka tušas birstīte ir smalka un tieva, tušas uzklāšanai būs nepieciešams nedaudz ilgāks laiks nekā vidēji, bet tas viennozīmīgi ir tā vērts! Silti iesaku! 
Catrice Slimmatic ultra precise eyebrow pencil review
Catrice Slimmatic ultra precise eyebrow pencil review

It looks like I’ve found my perfect eyebrow pencil! This is definitely an amazing product as the quality is top notch! The fact that the pencil is quite soft and the tip is very fine, the application process is very easy and effortless. The shade I am using 010 Light which matches the colour of my eyebrows perfectly (you can see the product on my eyebrows in this makeup look article). On Zanda & life blog (in Latvian) read that this pencils is a good dupe for Anastasia Brow Wiz. I haven’t tried the Anastasia one myself, but I’ve heard ravingly great reviews. The Catrice brow pencil costs a little more than 3 euros, whereas, the Anastasia brow pencil costs a little more than 19 euros, so I suppose, it’s worth to try the Catrice one. The only negative thing I can say about the pencil is the fact that it only lasted for a week and a half (I was using it everyday), which I think is a veeery short period of time. 😩
Izskatās, ka esmu atklājusi savu perfekto uzacu zīmuli! Patiešām fantastisks produkts, jo kvalitāte ir lieliska! Zīmulis ir pietiekoši mīksts, lai viegli varētu ietonēt uzacis, kā arī smalkais gals nodrošina ērtu uzklāšanu. Mana zīmuļa tonis ir 010 Light, kas perfekti piestāv manai uzacu matiņu krāsai (vari redzēt to šajā meikapā). Zanda & life blogā rakstīju, ka šis zīmulis ir lieliska alternatīva iecienītajam Anastasia Brow Wiz, kuru pati vēl neesmu mēģinājusi, bet ņemot vērā cenu atšķirību (Catrice zīmulis maksā nedaudz virs 3 eiro, savukārt Anastasia maksā virs 19 eiro), ir vērts Catrice zīmuli izmēģināt. Vienīgais mīnuss, ko varu minēt ir tas, ka zīmulis ļooooti ātri beidzas 😩 Katru dienu lietojot man zīmulis izlietojās ~1.5 nedēļas laikā, kas, manuprāt, ir ļoti īss laika sprīdis.
Catrice 18h Colour & Contor Eye pencil review
Catrice 18h Colour & Contor Eye pencil review
18h Colour & Contour Eye Pencil in shade Me, My black and I
This is the perfect inside eye pencil! I use it on my inner upper lid to make my lashes look fuller and my lower inner lid to enhance the shape of my eyes. I am very satisfied with the quality of the pencil as it doesn’t “move or bleed” throughout the day and stays put.
Perfekts zīmulis iekšējo plakstiņu līnijas ietonēšanai. Lietoju iekšpusē gan augšējam plakstiņam (lai skropstas izskatītos vizuāli kuplākas), gan apakšējam plakstiņam (lai izceltu acu formu) un esmu ļoti apmierināta ar zīmuļa kvalitāti. Zīmulis “nestaigā” un “nenotek”, bet gan turas savā vietā visas dienas garumā.
Catrice Lip Cushion review
Catrice Lip Cushion review
Lip Cushion in shade 020 Better Make a Mauve

Lately I’ve been really enjoying using lip glosses instead of lipsticks. This Catrice lip gloss is featured in today’s article mainly because of the interesting soft applicator which makes the application process very simple and easy. I also have to mention the texture as it’s very light, yet opaque and I love that it’s not sticky, which means that you can also wear the lip gloss on windy days.

Kā jau iespējams to esmu iepriekš minējusi, pēdējā laikā aizvien vairāk lietoju lūpu spīdumus, savukārt, lūpu krāsas izmantoju retāk un retāk. Šis Catrice lūpu spīdums atrodas manu favorītu sarakstā, jo tam ir ļoti interesants un foršs, mīksts aplikators, kas padara spīduma uzklāšanu ļoti vieglu un vienkāršu. Kā arī noteikti ir jāpiemin spīduma tekstūra, jo tā pārsteidzošā kārtā ir ļoti viegla, bet tai pat laikā pigmentēta. Spīdums nav lipīgs jeb tas nesaķepina lūpas līdz ar to spīdumu ir iespējams nēsāt arī vējainākās dienās 😊
Eye & Brow Contouring Palette review
Eye & Brow Contouring Palette review
Eye & Brow Contouring Palette in shade 020 But first, hot coffee

Another brow product that has surely impressed me! I use this eyebrow kit when I want to make my eyebrows a bit darker and bolder. I love that the powder has a medium thick powdery texture which means that the product isn’t too powdery or airy, therefore, making it more long lasting and easy to apply with a brush. Lately I’ve enjoyed using the powder together with the previously mentioned eyebrow pencil. I draw the eyebrow shape with the pencil and fill them in with the powder. The kit also has a highlighting shade which very softly lightens up the brow bone and enhances the eyebrows.
Vēl viens uzacu produkts, kas noteikti ir atstājis uz manu labu iespaidu! Šo uzacu pūderi lietoju tad, ja vēlos nedaudz tumšākas un izteiktākas uzacis. Man patīk tas, ka pūderim ir vidēji bieza tekstūra un, ka tas nav pārāk pūderīgs jeb gaisīgs, respektīvi, tam ir labāka noturība un to ir viegli uzklāt ar otiņu. Pēdējā laikā esmu iemīļojusi to lietot kopā ar iepriekš minēto zīmuli – ar zīmuli izveidoju uzacu kontūru, savukārt, ar pūderi uzacis aizpildu. Komplektā ir iekļauts arī uzacu kaula izgaismotājs, kas ļoti maigi un liegi izgaismo uzacu kaulu, tādējādi, izceļot pašas uzacis.

11 Comments

 1. March 14, 2017 / 17:57

  Yes, yes, yees! Man tie paši favorīti izņemot skropstu tušu. 🙂
  Lieliski jaunumi, Catrice mūs ir pārsteidzis! UN TAS UZACU ZĪMULIS IR VĒRTS KATRU SANTĪMU! (Man jānopērk jauns, jo savu salauzu).

  • March 14, 2017 / 19:42

   Man skropstu tuša gan iepatikās – tik skaisti atdalītas skropstas man nav bijušas sen 🙂
   Noteikti Catrice varam liktu treknu plus zīmi – jaunās lietas ir tiešām lieliskas! Un, jā, piekrītu, ka zīmulis ir fantastisks un ir tā vērts! 🙂 Ja vien tik ātri nenolietotos 🙁

 2. March 15, 2017 / 05:48

  Par lūpu spīdumiņu daudzi labi izteikušies, pati arī paskatīšos un gan jau nopirkšu, kā mazu izņēmumu, jo esmu uzlikusi sev banu, pērku tikai pirmās nepieciešamības preces.. 😀

  • March 19, 2017 / 18:44

   Ak, kā es Tevi saprotu! 🙂 Pati sev visu laiku arī šādu ierobežojumu lieku un vienmēr Drogās ieskrienu "tikai" pēc konsīlera, dezoderanta u.c. nepieciešamības precēm, bet vienmēr izeju ar vēl virkni lietām bez kurām stabili būtu varējusi iztikt 😀

 3. March 16, 2017 / 04:32

  Lovely thoughts Maddie dear! based on our makeup looks I must say that Catrice is a wonderful brand! How I wish I could try some of their products too. I've heard and read a lot about them, but for some reeasons I couldn't find their products in any beauty outlets here in the Philippines 🙁 I hope they'll be available in our city soon! <3 P.S I miss reading your blog posts so much! will try to keep up with my busy schedule <3 hehe

  love lots,
  Tin

  mypoeticisolation.blogspot.com

  • March 19, 2017 / 18:46

   That's a oity that this brand is not available in Philippines :/, because it indeed is a great drugstore brand that has some of my most favorite budget friendly products!
   I hope I'll have a chance to visit your blog more often as well as I do miss it dearly! Life has been pretty busy lately :/

 4. March 22, 2017 / 19:43

  4 no 5 arī ir mani favorīti. Neesmu lietoju to paletīti. Bet skropstu tuša un uzacu zīmulis absolūti favorīti 😉 Lūpu spīdumu izmēģināju vien pāris reizes, bet jau secināju, ka arī patiešām superīgs!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?