Introduction to L’Oreal Colorista & Makeup look

L'Oreal Colorista on real hair review
A little while ago I had a chance to attend a special L’Oreal
event in which I was introduced to a new L’Oreal Line – Colorista. Colorista
offers a wide range of hair colours which will definitely make your hair spring
ready.  If you are following me onInstagram, then you might have seen my Instastories in which I’ve already
shared with you two different hair looks with using the Colorista hair colours. So in today’s blog post
I want to introduce you to Colorista, show how one of the Washout hair colours
look on my hair and to show you a makeup look that I created inspired by my
temporary hairstyle. In my last blog post I talked about Juvia’s Place
eye shadow palettes, so I’m happy to say that I used Mini Masquerade palette on my
eyes in this makeup look. I’m truly loving the palette as the eye shadows are
amazing and for the most part I love how pigmented they are!
LV
Salīdzinoši nesen man bija iespēja piedalīties L’Oreal Colorista līnijas prezentācijas pasākumā, kurā uzzināju par L’Oreal jaunumu – dažāda veida matu krāsām, kas piešķirs pavasarīgu noskaņu Taviem matiem. Jau manos Instastories divas nedēļas pēc kārtas varējāt vērot pavasara vēsmas manos matos. Šodienas rakstā vēlos jūs nedaudz vairāk iepazīstināt ar Colorista, parādīt to kā viena no Colorista krāsām izskatās manos matos un to kādu grimu izveidoju pieskaņojoties jaunajām koptēla krāsām. Šajā grima tēlā izmantoju iepriekšējā rakstā pieminēto Juvia’s Place Mini Masquerade paleti un nevaru vien beigt par to priecāties – ar acu ēnām ir tik viegli “strādāt” un pigmentācija ir tiešām lieliska!
L'Oreal Colorista review
Colorista is a line made by L’Oreal and products can be divided in four categories: sprays (they last for one day), washouts (they last up to two weeks), permanent hair colours, fader shampoo (fades the colour) as well as different products that help to create different effects – ombre, bleach and balayage.
So far I’ve used two washout colours – Lilac Hair and Dirty Pink. The hair colour Lilac Hair you’ll be able to see in the pictures (sadly, I wasn’t able to capture my hair in full length 😔), whereas, Dirty Pink you’ll see in of the upcoming blog posts. I also want to try out a blue shade and a turquoise one as I think they are definitely fun colours to try!
I’ve used the spray once on my niece’s hair – we decided to go for a bright pink colour which looked amazing, but the mess it created was terrible. The spray is very messy and as a result I had bright pink hands, floor, furniture and my niece had bright pink clothes and body. Maybe I didn’t use the spray in the best possible way or maybe I was doing something wrong, but right now I am feeling kind of skeptic about the sprays.
Colorista ir jauna L’Oreal līnija un tajā esošos produktus var dalīt četrās daļās: Īslaicīgās matu krāsas (spreji ar noturība uz 1 dienu), Washout (matu krāsas ar noturību līdz 2 nedēļām), matu krāsas, matu šampūns fader, kas ātrāk izņems krāsu no matiem, kā arī dažādus matu krāsas efektu līdzekļus: ombre, bleach un balayage. 
Savos matos esmu izmēģinājusi divas washout krāsas – Lilac Hair un Dirty Pink. Lilac hair izmazgājamo matu krāsu variet aplūkot bildēs (diemžēl, viss mans matu garums bildēs neielīda 😔), savukārt Dirty Pink, kas manos matos izskatījās izteiksmīgāk, blogā varēsiet redzēt jau diezgan drīz. Noteikti vēl eksperimentēšu ar šīm krāsām un pašlaik ir doma noprovēt zilgano un tirkīzzaļo toni.
Uz brāļameitas matiem esmu izmēģinājusi koši rozā krāsas spreju un kaut arī izskatījās ļoti efektīvi un skaisti, ķēpa un noņemšanās bija ļoti liela Sprejs ļoti smērē gan drēbes, gan mēbeles, gan arī ķermeni. Iespējams vēl neesmu atradusi labāko veidu kā pielietot spreju, bet pašlaik uz tiem skatos skeptiski.
L'Oreal Colorista washout review
I kept the Lilac Hair washout in my hair for around 15 minutes till I washed it out, as result I had a very light violet shade hair tips. I was very cautious since it was the first time I tried anything from Colorista and I decided to not keep the hair colour in my hair for too long and went only for the tips of my hair. Next time when I’ll use this colour, I’ll probably keep it in my hair for a longer period of time to have a more intensive shade of violet. The colour almost completely faded after washing my hair for three times, which I think is ok if you want a temporary result. I think the fact that the hair colours have conditioner in them is awesome as that way my hair felt moisturized and even mid through the washing process I felt that my hair were smooth and didn’t tangle almost at all. Also a huge advantage is the fact that the hair colours don’t have ammonia in them.
Pēc Lilac Hair matu krāsas uzklāšanas, to matos turēju aptuveni 15 minūtes, kā rezultātā ieguvu ļoti gaišu violetu toni pašos matu galos. Tā kā šī bija pirmā reize, kad lietoju Colorista produktus, tad biju ļoti piesardzīga un krāsu matos ilgi neturēju, kā arī, kā jau minēju,  ieliku to tikai pašos matu galos. Iespējams nākamreiz, kad lietošu šo krāsu, matos to paturēšu ilgāk, lai iegūtu izteiksmīgāku un spilgtāku toni. Krāsa izmazgājās trīs matu mazgāšanas reizēs, kas, manuprāt, ir ļoti optimāli, ja vēlies īslaicīgu rezultātu. Ļoti pozitīvi man liekas tas, ka krāsas sastāvā ir kondicionieris, kas matus vēl papildus mitrina un pēc matu izmazgāšanas tie nav sausi (kas ir raksturīgi daudzām matu krāsām) un jau matu mazgāšanas procesā jutu, ka tie ir salīdzinoši gludi un neveidoja mezgliņus. Un, protams, neapšaubāmi vēl viens ļoti liels pluss ir tas, ka matu krāsu sastāvā nav amonjaks.
Colorista līnija ir pieejama veikalos Drogas.
L'Oreal Colorista on real hair review
Juvia's Place Masquerade palette makeup look
Juvia's Place Masquerade palette review
Juvia's Place Masquerade palette review
L'Oreal Colorista on real hair review
  -FACE-
~With love~
Maddie

3 Comments

  1. March 30, 2017 / 13:37

    I'm so curious about that new line!! 🙂

    kisses
    ropesofpearls.blogspot.pt

  2. April 11, 2017 / 18:13

    Acu grims superīgs! 😮

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?