March beauty favorites

March 2017 beauty favorites
I can’t believe it’s April already! Since it’s only the start of the month, I’ll grab the opportunity to share with you my March beauty favorites. Last month there were nine new favorites, therefore, I’ll try to keep the texts short and sweet as well as because I’ve already talked about some the products previously and I definitely do not want to bore you 😊
LV
Šeku reku jau klāt aprīlis, tāpēc izmantošu izdevību, kamēr esam vēl tikai aprīļa sākumā, un publicēšu savus marta skaistumkopšanas favorītus. Šoreiz tie ir veseli deviņi, tāpēc, centīšos tekstus ieturēt īsus un kodolīgus 😊 Un ļoti daudzus no produktiem esiet jau redzējuši manā blogā, tāpēc lieki neatkārtošos.
NYX Duo Chromatic illuminating powder review
NYX has come out with several new highlighter products and one of them is the duo chromatic illuminating powder. Beforehand, I’ve only used duo chrome eye shadows and I love the beautiful duo chrome effect, therefore, I was very excited to try this highlighter. And I like it! This is a very light highlighter with a rosy effect – it will be ideal for fair skin. The rosy effect isn’t very flashy and looks quite natural if you use it on top of blush. This highlighter is well pigmented and can be buildable which I personally love the most and you can achieve a natural, youthful and fresh look!
NYX ir nācis klajā ar vairākiem jauniem sejas izgaismotājiem un viens tiem ir pūderveida izgaismotājs ar duo chromatic efektu. Līdz šim man ir bijusi pieredze tikai ar duo chrome acu ēnām un vienmēr esmu sajūsminājusies par duo chrome skaisto efektu, tāpēc biju ļoti ieintriģēta izmēģināt šāda veida izgaismotāju. Un man patīk! Šis ir ļoti gaišs izgaismotājs ar rozā nokrāsu – lieliski piemērots gaišas ādas īpašniecēm. Rozā efekts nav ļoti uzkrītošs un patiesībā izskatās ļoti dabiski, ja izgaismotāju lieto uz jau uzklāta vaigu sārtuma. Šim izgaismotājam ir lieliska pigmentācija, kuru ir iespējams paspilgtināt (build up) un kā jau minēju – izskatās dabiski, jauneklīgi un pavasarīgi!
essence matt matt matt lipgloss review
essence matt matt matt longlasting lip gloss in shade La Vie est Belle
I adore the texture of this lipgloss! It’s very easy to apply and looks quite effortless on the lips. I was smitten by the colour, even though, it is very light and kind of out of my comfort zone. I love using it as it inspires me to experiment with my makeup and create fresh spring makeup looks.
Šai lūpu krāsai ir fantastiska tekstūra! To ir ļoti viegli un ērti uzklāt un uz lūpām izskatās lieliski! Mani noteikti uzrunāja šī konkrētā krāsa, jo kaut arī tā ir ļoti gaiša un “ārpus manas komforta zonas”, tā mani iedvesmo izmēģināt gaišus un vieglus pavasara grimus.
L'Oreal Infallible mattifying foundation review
What I love the most about this foundation is it’s high coverage as it allows you to cover up even the darkest blemishes. As I have a super fair skin thanks to lack of sun in winter, I use this foundation to cover up my skin imperfections. I also like the fact that this is a mattifying foundation as during winter and spring my skin gets very oily easily. Considering the fact that the foundation is thick and has a mattifying effect, it also is very drying. Therefore, I would not suggest this foundation to those who have a dry skin as even the smallest dry skin patches will be ten times more visible if you use this foundation.
Šajā tonālajā krēmā man visvairāk patīk tas, ka tam ir bieza sedzamība, jeb ar to ir iespējams nomaskēt pat tumšākos pigmenta plankumus. Tā kā man pēc ziemas ir super gaiša sejas āda, tad šis tonālais krēms nāk talkā, lai veiksmīgi noslēptu ādas nepilnības, kas uz gaišas ādas ir redzamas visizteiktāk. Vēl šajā produktā man patīk tas, ka tas ādai piešķir matētu efektu, kas man ir ļoti aktuāli, jo mana āda ziemas, pavasara periodā ir izteikti taukaina. Ņemot vērā biezo tekstūru un matējošo efektu, tonālais krēms sausina ādu un to neieteiktu lietot sausas ādas īpašniecēm, jo krēms tikai vēl vairāk pastiprinās un padarīs vizuāli pamanāmākus sausos ādas pleķīšus.
L'Oreal Colorista Washout Dirty Pink review
You already saw this L’Oreal Colorista temporary hair colour in my hair in this makeup look, therefore, I will probably not introduce you to it again. I just wanted to let you know that I am still pretty much loving this colour and it has lasted in my hair for three weeks already (though, right now it’s a very light pink shade).
Šo L’Oreal Colorista matu krāsu jau redzējāt manā pēdējā makeup ierakstā un vēlreiz ar to neiepazīstināšu, bet gan pateikšu to, ka man šī matu krāsa vēl joprojām ļoti patīk un tā turas manos matos (nu jau pavisam gaiši rozā krāsā) jau trešo nedēļu.
Kinetics Grand Bazaar review
The newest Kinetics collection’s Grand Bazaar nail polish in shade “Grand Bazaar” is my favorite shade from this collection and I’ve been wearing it practically non stop during the month of March. Read more about the collection here.
Kinetics jaunākās kolekcijas “Grand Bazaar” nagu laka tonī Grand Bazaar ir mana šīs kolekcijas favorīte un to marta mēnesī uz saviem nagiem nēsāju visbiežāk. Vairāk par kolekciju lasi šeit.
NYX Faux Whites eye liner review
Another new item from NYX – eye pencils in beautiful pastel shades. I think that those are such a great alternative to the regular white eye pencils that I apply on inner eye line in order to make my eyes appear a bit bigger and brighter. I love both shades – Seashell and Mintcream and I love how they add spring vibes to my makeup.
Vēl viens jaunums no NYX – acu zīmuļi skaistos pasteļtoņos. Manuprāt, lieliska alternatīva baltajam acu zīmulim, kuru ļoti bieži uzklāju uz apakšējā plakstiņa līnijas, lai acis padarītu vizuāli lielākas un možākas. Abas krāsas – Seashell un Mintcream, man ļoti patīk un ikdienas grimam piešķir pavasarīgu noskaņu.
L'Oreal Cerisier hand cream review
L’Occitane hand creams are my ultimate favorites when it comes to hand creams. I already introduced you to the Cerisier Pastel line and this hand cream in this article. As the weather in March was certainly very tricky and, sadly, I forgot to take my gloves with me 99% of the times I went out of the house. I was very happy about the fact that I had this hand cream in my bag as it made my hands smooth and soft after the spring chills and breezes of wind.
L’Occitane roku krēmi neapšaubāmi ir mani mīļākie roku krēmi un ar šo Cerisier Pastel roku krēmu jūs iepazīstināju jau šajā rakstā. Tā kā martā laika apstākļi bija ļoti mānīgi un bieži no mājām izgāju bez cimdiem, vienmēr ļoti priecājos par to, ka somiņā bija šis roku krēms, kas manas rokas padarīja mīkstas un maigas pēc pavasara vējiem un saltuma.
Juvia's Place Masquerade Palette review
This for sure is my favorite purchase in March as the eye shadow palette is truly fantastic! I simply cannot wait for the weather to get even warmer and sunnier so that I would be able to wear the brightest and boldest shades of the palette which will be perfect for summer! Read more about the Juvia’s Place eye shadows in this article.
Viennozīmīgi mans mīļākais marta pirkums, jo šī acu ēnu palete ir fantastiska! Nevaru vien sagaidīt, kad laiks kļūs siltāks un vēl saulaināks, lai grimā varētu nēsāt arī pavisam spilgtākos toņus, kas ideāli piestāvēs vasarai! Vairāk par Juvia’s Place acu ēnām lasi šeit.
Zara Dark Emerald perfume review
This is the first time I have ever bought perfume at Zara and even though I was disappointed in “Forget me not” perfume as it did not last at all, I am loving the “Dark Emerald” perfume. The main accords of this perfume are fruity, sweet, almond, vanilla, musky and nutty, and I believe that it’s perfect for early spring. Plus, the price for the small bottle 6.95 EUR (if I remember correctly) is way too friendly!
Pirmo reizi Zara iegādājos tualetes ūdeņus un kaut arī nedaudz vīlos “Forget me Not” tualetes ūdenī, jo noturība dienas gaitā bija praktiski nekāda, priecājos par “Dark Emerald” tualetes ūdeni. Šī tualetes ūdens galvenās notis ir augļi, mandeles, vaniļa, muskuss un rieksti, un tas, manuprāt, ir lieliski piemērots agram pavasarim. Plus, cena 6.95 EUR (ja pareizi atceros) par mazo iepakojumu ir ļoti, ļoti draudzīga!
March 2017 beauty favorites
~With love~
Maddie

10 Comments

 1. April 10, 2017 / 18:02

  Ieintriģēji ar Loreal tonālo krēmu,pašlaik esmu jauna tonālā krēma meklējumos. 🙂
  Laikam esmu vienīgā,kurai izteikti nepatīk L’Occitane aromāts, atgādina burbuļūdeni :D, bet tā jau gaumes lieta. 🙂

  http://www.theinvisiblebutterfly.com/

  • April 10, 2017 / 18:15

   Es neteikšu, ka viņš ir mans mīļākais tonālais krēms, bet ļoti labi nosedz nepilnības 🙂
   Man ļoti patīk, bet manai mammai, piemēram, nepatīk – viņa saka, ka pārāk sintētiska un salda smarža. Bet kā jau teici – gaumes lieta! 🙂

 2. April 10, 2017 / 21:05

  Omg that palette is so stunning! I've been quite in love with it 😀 I own one of those essence lipgloss, but in another shade!
  The Fancy Cats

 3. April 11, 2017 / 07:47

  I don't even understand how and why it's April, soon it'll be May, next bloody December! Ahhhh! How does this happen hahahaha. I love that pink shade from Kinetics. Perfect for spring.

  Sxx
  http://www.daringcoco.com

 4. April 11, 2017 / 14:30

  I love hearing about your beauty faves! I need to give the Infallible foundation a try!

  -Ashley
  Le Stylo Rouge

 5. April 11, 2017 / 18:12

  Ļoti interesanti, ka tavi divi favorīti ir man nu tādi so/so produkti. Essence lūpu krēms man galīgi nesajūsmināja, kaut kas konsistencē man neiepatikās, savukārt L'Oreal tonālais krēms manu sejas ādu padara tieši nelīdzenāku :/ Redz, cik cilvēku, tik atšķirīgu viedokļu 🙂
  Bet par NYX zīmuļiem un izgaismotāju piekrītu pilnībā – lieliski! 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?