Pink with a yellow twist | Makeup look

Pink spring makeup

Again I was very inspired by the rosy tones in my hair, therefore, in today’s makeup look the pinks dominate again! This is a very fresh and youthful makeup look, therefore, I believe, perfect for spring. Even though, pink is the shade that dominates the most, I also wanted to add a little pop of colour or a little twist you might say and added yellow eye shadow on my lower lash line which I think adds the perfect amount of chic for this makeup look. 

I really hope you had fantastic Easter holidays and I hope you had enough time to relax and get ready for the working week! 😊
LV
Iedvesmojoties no pavasarīgi rozā vēsmām manos matos, arī šodienas grimā dominēs maigie un sievišķīgie rozā toņi. Manuprāt, šis grims ir ļoti viegls un gaisīgs, tādējādi ideāli piemērots pavasarim. Kaut arī lielākā daļa no sejas ir ieturēta jau manis pieminētajos rozā toņos, nolēmu pavisam nedaudz paspēlēties ar krāsām un apakšējo plakstiņu līniju iekrāsoju viegli dzeltenā nokrāsā, kas, manuprāt, grimam piešķir koķetu pavērsienu. 
Ceru, ka Tavas Lieldienu brīvdienas ir izdevušās un, ka izdevās gan izšūpoties, gan izkauties ar olām, gan arī, protams, atpūsties! Izturību un spēku jaunajā darba nedēļā! 😊
Pink makeup look for spring
Latvian beauty blogger
L'Oreal Colorista hair colour review
Spring makeup look
  -FACE-

~With love~
Maddie

6 Comments

 1. April 18, 2017 / 02:18

  I love , love, love pink eyeshadow and pink hair. Kaut kada sena 2012 es ari paspelejos ar roza matu galiem. Vajag izmeginat, ja gribas. Tas iedod tadu pozitivu ladinu gan pasam, gan citiem. Tev piestav ka ari roza acu enas. Man ir tadas milas roza no shiseido un es tad vinas sakombineju ar gaisak roza + peleko vai roza + uz pakseja acs dalas gar skropstu liniju ar mint krasas zimuli uztaisu tadu kosu krasu speli. loti reti uzlieku acu enas, bet kad sagribas, tad gan nebaidos paspeleties. Bet tas ta reti. Man lupukrasas ir milakas un tam man ir tik loti gruti veikala paiet garam. Lai jauka nedela!
  xoxo
  Ramona

  http://ramona-strikeapose.blogspot.ie

 2. April 27, 2017 / 13:26

  This makeup does complement your hairstyle! Overall lovely!

  ♥ Chai Chen ♥ @chenmeicai
  ☆*。˚˚http://chenmeicai.blogspot.com˚˚。*☆

  ⓛ ⓞ ⓥ ⓔ ✰Recent Posts✰
  ✨ [FASHION] Trendy Summer Korean Swimwear Pieces from Korean Rose Shop
  ✨ [TRAVEL] 12 Beautiful Churches in Manila for Visita Iglesia & Translacion Holy Week Philippines 2017
  ✨ [FOOD] Ultimate Taste Test: Super Scoops Premium Vegan Ice Cream VLOG
  ✨ [LIFESTYLE] Can You Ditch Shampoo? #TakeAShowerWithUs with Hairstory New Wash

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?