11 new beauty favorites

Recent beauty favorites
Sadly in May I totally forgot to share with you my April beauty favorites, therefore, in today’s article I wanted to introduce you to 11 different beauty products that have captured my interest and become my favorites in those months. As there are quite a lot of products I’ll try to keep texts short and sweet and to mention the main qualities that have made me fall in love with one or another product.
LV
Diemžēl maijā sanāca izlaist aprīļa skaistumkopšanas favorītu ierakstu, līdz ar to šodien vēlējos iepazīstināt ar 11 dažādiem skaistumkopšanas (un ne tikai) produktiem, kuri ir iekarojuši manu uzmanību un kļuvuši par favorītiem aprīlī un maijā. Tā kā produktu ir diezgan daudz, tad centos gari un plaši nerakstīt, un viegli ieskicēt manas mīļākās produktu īpašības. 
NYX Liquid Highlighter Away we Glow review
Even though I much prefer powder finish highlighters, this NYX liquid highlighter is truly amazing! It’s very easy to apply and I like blending it out with my fingertips or a damp Beautyblender sponge. A beautiful and natural glow is guaranteed!

Kaut arī pati esmu vairāk pūderveida izgaismotāju piekritēja, šis NYX šķidrais izgaismotājs ir tiešām lielisks! Ļoti viegli uzklājas un to izpludinu vai nu ar pirkstiem, vai arī ar manu uzticamo Beauty Blender sūklīti. Skaists, dabisks spīdums garantēts!
Alessandro We Love Macarons hand cream review
Those who love sweet and tasty scents, this hand cream will be made just for you! The scent of the hand cream is very similar to the tasty french cuisine masterpiece macarons! The hand cream has a light texture that absorbs easily and doesn’t make you hands feel oily or sticky.
Tiem, kuriem patīk salda un garšīga smarža, šis roku krēms būs tieši kā laikā, jo smarža ir neticami līdzīga saldajiem franču gardumiem ‘makarūniem’. Krēmam ir ļoti viegla konsistence un tas ātri uzsūcas ādā, neatstājot taukainu sajūtu.
Mara Naturals shower gel review
I found out about a Latvian brand called MARA Naturals at the end of last year and I can wholeheartedly recommend products from this brand! I’ve tried the cranberry body yogurt and also the product that is mentioned in today’s blog post – the elderberry shower gel. And I am loving them both, a lot. Beautiful packaging, great and natural ingredients, amazing scent, friendly prices and a Latvian brand. What else can you ask for?
Ar šo jauno latviešu zīmolu iepazinos pagājušā gada nogalē un noteikti varu jums ieteikt pamēģināt zīmola Māra Naturals produktus! Esmu izmēģinājusi gan dzērveņu ķermeņa jogurtu, gan arī šajā rakstā sastopamo plūškoka dušas želeju un man patīk, ļoti. Skaisti iepakojumi, lieliskas un dabīgas sastāvdaļas, burvīgi aromāti, draudzīgas cenas un pašmāju zīmols. Ko gan vēl vairāk var vēlēties?
essence my must haves eyes shadow review
My new hit is the essence ‘My must haves palette’ filled with essence individual eye shadows. My favorite, go-to shadows are ‘go goldie!’, ‘peach party!’, ‘all I need’ and ‘black as berry’. Amazing pigmentation, easy blendable and super friendly prices.
Mans jaunais hīts ir essence individuālās acu ēnas, kuras ir iespējams ievietot essence acu ēnu paletē. Mani favorīt, go-to toņi ir ‘go goldie!’, ‘peach party!’, ‘all I need’ un ‘black as berry’. Lieliska pigmentācija, viegli izpludināmas un super draudzīgas cenas.
essence shine shine shine lip gloss review
I think that lip glosses are made to be worn in summer. My summer’s perfect lip gloss is also from essence. It looks good both – on it’s own and on top of a lipstick. I love the fact that it doesn’t make my lips sticky.
Manuprāt, vasarai ļoti piestāv lūpu spīdumi. Šis ir manas vasaras ideālais caurspīdīgais lūpu spīdums. Izskatās labi gan viens pats, gan arī uz lūpu krāsas. Prieks arī par to, ka nesalipina, nesaķepina lūpas.
NYX Brush Cleansing Pad review
I mean, who loves cleansing makeup brushes? I must admit that I am super lazy when it comes to brush cleansing and I clean them quite rarely. Thankfully, there are cool and innovative products, for example, like this NYX Brush Cleansing Pad with which the process is much easier and effective.
Kuram/ai gan no mums patīk mazgāt kosmētikas otiņas? Atzīšos, ka pati šajā jomā ļoti slinkoju un otiņas mazgāju diezgan reti. Par laimi talkā nāk lieliski un inovatīvi produkti, kā, piemēram, šis NYX Brush Cleansing Pad ar kura palīdzību otiņu tīrīšanas process būs gan ātrāks, gan arī efektīvāks.
Catrice lipstick review
This lipstick is a part of the Marina Hoermanseder Limited Edition collection. I am not sure whether the collection is still available in the stores as it launched in March, but if it is, I definitely recommend trying this lipstick in shade ‘Fuchsia Flower’. I really like the shade as it is just perfect for a summery day. Even though it is said that this is a lipstick I would describe it more as a lip gloss. Easy to apply, not sticky, lays nicely on top of lips throughout the day and doesn’t crease in the fine lines of the lips.
Šī lūpu krāsa ir sastāvdaļa no Marina Hoermanseder Limited Edition kolekcijas. Diemžēl, nezinu vai to vēl ir iespējams iegādāties, jo kolekcija nonāca pārdošanā martā, bet, ja tā vēl ir pieejama tad noteikti iesaku lūpu krāsu tonī Fuchsia Flower. Manuprāt, tonis ir burvīgs un ideāli piemērots vasarai. Kaut arī produkts pozicionējas kā lūpu krāsa, es vairāk teiktu ka tas ir spīdums. Viegli uzklājas, dienas gaitā lieliski turas uz lūpām, nesalipina tās un nesakrājas mazajās lūpu rieviņās.
essence matt blush review
Yet again I am surprised of how great the essence blushes are! This one, for sure, is not an exception and will look beautiful on top of your cheeks. As this is a matte blush, you can definitely go bananas with the highlighter 😊
Kārtējo reizi pārliecinos par to, ka essence ir labi vaigu sārtumi. Šis noteikti nav izņēmums un uz vaigiem izskatīsies svaigi un vasarīgi. Tā kā šis ir matēts vaigu sārtums, tad noteikti vari izpausties ar izgaismotāju 😊 
essence volume stylist mascara review
This is not my all time favorite mascara, but I love the fact that it is thick and clumpy, which means that you can apply the mascara in a relatively short amount of time. If it so happens that my lashes appear a tad bit too tacky, I use the brush from the Catrice Glam & Doll mascara to separate them and remove the thickest parts of mascara.
Šī nav mana pati mīļākā skropstu tuša, bet man patīk tas, ka tai ir salīdzinoši bieza tekstūra, kas ļauj skropstas uzkrāsot īsā laika posmā. Ir brīži, kad sanāk uzklāt pārāk biezu kārtu, bet tad talkā nāk Catrice Glam & Doll skropstu tušas birstīte, kas tās atdala un noņem biezākās vietas.
Vichy Slow Age Fluid review
I found out about this new Vichy product around two months ago and by now I simply cannot imagine my life without it. I use this fluid not only as a moisturizer, but also as a base for my makeup, which I believe is pretty cool since my face is moisturized and my makeup holds on nicely throughout the day without getting super oily. Another big pro is the fact that the fluid has SPF25 – your face will be protected all day long! And, of course, I cannot not mention the lovely scent and the beautiful packaging.
Ar jauno Vichy Slow Age sejas fluīdu iepazinos aptuveni divus mēnešus atpakaļ un uz doto brīdi nevaru iedomāties sava rīta rutīnu bez tā. Šo sejas fluīdu lietoju ne tikai kā sejas mitrinātāju, bet arī kā bāzi grimam. Prieks, ka kaut arī fluīds ir mitrinošs, tas nerada taukainu sajūtu un kosmētika uz tā klājas un turas lieliski! Super liels pluss ir tas, ka šis fluīds ir ar SPF 25 – seja būs pasargāta visas dienas garumā! Un protams, nevaru nepieminēt arī patīkamo smaržu un arī skaisto iepakojumu. 
Kinetics Solar Gel nail polish revuew
I already introduced you to Kinetics ‘Escape’ collection in this article. Even though I am quite smitten by all shades of the collection, one definitely stood out for me and I’ve been using it the most – ‘Why not, My Friend’.
Ar Kinetics ‘Escape’ kolekcijas nagu lakām jau iepazīstināju šajā rakstā. Kaut arī visi toņi ir ļoti skaisti, koši un vasarīgi. Tonis, kuru ikdienā visbiežāk lieku uz saviem nagiem ir ‘Why not, My Friend.
Recent beauty favorites
Have you tried any of these products? 
Vai esi mēģinājis/usi kādu no šiem produktiem?
~With love~
Maddie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?