Friday Ebay bargains #160

Friday Ebay bargains
1 // 2 // 3 // 4 // 5 // 6 // 7 // 8 //  9 //

The first weeks of summer have been completely busy, yet amazing at the same time as I’ve already done some pretty cool things and attended some really fun events! I am so sorry for missing out on last week’s Ebay bargains post, but last week just flew by so quickly because a good friend of mine had a bachelorette party on Saturday and it did require some preparations, hence nor did I have enough time to sit by the pc, nor surf on Ebay.
This is a scheduled post as I managed to create it already on Thursday as I am spending the weekend at countryside where I’ll celebrate Summer Solstice with my closest ones. What are your plans for the weekend?
LV
Vasaras pirmās nedēļas ir bijušas ļoti aizņemtas, bet tajā pat laikā arī lieliskas, jo tās bija piepildītas ar tik daudziem foršiem notikumiem un pasākumiem! Atvainojos par to, ka pagājušajā nedēļā izlaidu ierasto Ebay bargains rakstu, bet tā kā manai draudzenei setdien bija vecmeitu ballīte, pagājušā nedēļa paskrēja tik ātri, ka man pat nebija laika, lai piesēstos pie datora un, kur nu vēl sērfotu Ebay’ā.
Šo rakstu par laimi paspēju sagatavot jau ceturtdien, jo nedēļas nogali pavadīšu laukos un izbaudīšu trīs, cerams, fantastiskas dienas ar saviem tuvākajiem un atzīmēšu vasaras saulgriežus! Novēlu Tev arī burvīgus svētkus un jauku kopābūšanas laiku!
~With love~
Maddie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?