Madara Cosmetics atsauksmes

The second article in a row which features a Latvian brand as well as their products 😊 Today I wanted to tell you more about the MADARA Cosmetics Spring Insider box (read more about the Insider Box here) and the newest MADARA products – eye cream, hand/body soap, face serum. Read more about each product down below.

LV
Otrais ieraksts pēc kārtas, kurā stāstu par Latviešu zīmoliem un to produktiem 😊 Šoreiz vēlējos jūs iepazīstināt ar MADARA Cosmetics Pavasara Skaistumkastīti (vairāk par skaistumkastītes konceptu lasi šeit) un MADARA jaunajiem produktiem – acu krēmu, roku/ķermeņa ziepēm un sejas serumu. Par katru no produktiem īsu aprakstu varēsi izlasīt nedaudz zemāk šajā rakstā. 
Madara Cosmetics atsauksmes
Madara Cosmetics review
SMART EYE CARE. Anti-fatigue eye rescue cream. Hydrates, firms and brightens. Reduces fine lines, dark circles and puffiness.
The unique multi-layered texture firms and smooths away signs of fatigue.
Age-defying SMART ANTIOXIDANT complex of Lichen, Moss, Fern and Alchemilla hydrates and corrects fine lines and wrinkles.
Without any doubts this is my favorite product and I am very happy to find out that MADARA has created such an effective, natural and innovative product. As in my daily life you can mostly find me behind the computer screen and I don’t get enough sleep in the nights (I go to sleep very late and in the mornings Mickey wakes us up an hour before our alarm), I find this product very useful for my dark circles and puffy eyes. I love the fact that the cream also works very well together with makeup. I have no problem using it under my foundation and concealer. The product has a very nice and handy packaging – the dispenser is amazing!
Acu krēms pret ādas nogurumu. Dziļi mitrina, mazina smalkās krunciņas, tumšos lokus un pietūkumu, padarot tavu ādu svaigu un starojošu.
Pateicoties unikālajai tekstūrai, krēms palīdz izlīdzināt acu zonas ādu, padarot to tvirtāku un dzēšot noguruma pēdas. Formulas pamatā ir SMART ANTIOXIDANTS komplekss ar ķērpja, sūnas, papardes un rasaskrēsliņa ekstraktiem, kas dziļi mitrina, koriģē ādas izskatu, sargā to no brīvo radikāļu negatīvās ietekmes un priekšlaicīgas novecošanās.
Šis viennozīmīgi ir mans favorītprodukts un man priecē, ka MADARA ir izveidojusi tik efektīvu, dabisku un arī inovatīvu produktu. Tā kā ikdienā ļoti daudz strādāju pie datora un neizguļos pilnvērtīgi (vēlu eju gulēt un Mikijs mūs katru rītu modina aptuveni stundu pirms modinātāja), tad šāds produkts noteikti man ir ļoti noderīgs un glābj tumšos lokus un pufīgās acis no rītiem. Patīkami ir tas, ka krēms ļoti labi strādā kopā ar dekoratīvo kosmētiku. Nav pilnībā nekādu problēmu pēc krēma uzklāt virsū tonālo krēmu un konsīleri. Produktam ir ļoti ērts un stilīgis iepakojums – dozētājs ir lielisks!

Madara Cosmetics review
Natural, moisturising body and hand wash with aromatic essences of horsetail, thyme and lemon balm. 
Capturing the dewy freshness of Northern meadows early in the morning, enjoy this verdant, crisp shower gel whenever you want to uplift and refresh. Aromatic essences of thyme and lemon balm are paired with green hues of horsetail and soothing notes of violet flowers and tea. You’ll love its luxurious foam and energising fragrance.
The first association after washing my hands (the soap can be used both for hands and for body) was that it smelled like a true Latvian meadow. Amazing! Those who like natural scented products will definitely appreciate the fresh and crisp scent! The soap has good foaming qualities, therefore, without any problems it can be used as shower gel for your body.

Mitrinošas dabīgās ziepes ķermenim un rokām ar kosas, timiāna un citronmētras aromātiskajām esencēm.
Rītausma. Valga, rasas pielieta ziemeļu pļava – notver šo sajūtu ikreiz, kad ilgojies pēc spirgtuma un uzmundrinājuma. Šīs ziepes maigi attīra un mīkstina ādu, ļaujot tev izbaudīt svaigo un patīkamo kosas, citronmētras un timiāna aromātu kompozīciju.
Pirmā asociācija, kas man radās pēc roku nomazgāšanas (produkts piemērots gan ķermeņa, gan roku kopšanai) ir tas, ka ziepes smaržo pēc īstas Latvijas pļavas. Fantastiski! Tiem, kam patīk dabīgi aromāti, noteikti novērtēs svaigo un atspirdzinošo ziepju smaržu! Puto labi, respektīvi, ziepes noteikti var lietot arī kā dušas želeju.

Madara Cosmetics review
This is the only product I have not tested since it is meant for mature skin as the serum has anti-age qualities. Therefore, I will give this serum to my mom, who for sure will the serum more useful then I would.
In short about the serum:
The world’s 1stbirch water-based anti-ageing skincare
BIRCH WATER accelerates dermal cell division by 25% and protects from free radicals, preventing and reversing both genetic and environmental ageing.*
CELL REPAIR BIO-COMPLEX improves skin elastic-ity and firmness, reducing fine lines and wrinkles.

Šis ir vienīgais produkts, kuru pati neizmēģināju, jo tas ir paredzēts nobriedušai ādai, jo serumam piemīt anti-age īpašības, līdz ar to serums dosies pie manas mammas, kas tam noteikti atradīs labāku pielietojumu.
Īsumā par serumu:
Pasaulē pirmā pretnovecošanās kosmētika, kuras pamatā ir ziemeļu bērzu sula.
BĒRZU SULA paātrina ādas šūnu dalīšanos par 25% un aizsargā to pret brīvajiem radikāļiem, atjaunojot ādu un kavējot kā ģenētisku, tā apkārtējās vides izraisītu novecošanos
CELL REPAIR BIO-COMPLEX uzlabo ādas tvirtumu un elastību, palīdz izlīdzināt smalkās līnijas un krunciņas.

Madara Cosmetics atsauksmes
~With love~
Maddie

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?