A must visit in Genoa – Palazzo Reale | OOTD & Travel diaries

Off shoulders top

I already expressed my dual feelings regarding Genoa in one of my Instagram posts, but I wanted to go a bit deeper about the whole situation here, on my blog. I love Genova in the day – it truly is a very beautiful city with gorgeous architecture, but, boy, it gets scary in the evenings. We arrived at Genoa quite late, but we still wanted have a nice evening walk and just see the main attractions of the city. We left our apartment at around 8 pm and everything was completely fine till around 9:30 pm when the sun started going down and the streets got emptier and emptier. As the evening was quite hot, we soon became very thirsty, but it was such a pain in the ass to find a grocery store. After wandering around in the small Genoa streets and getting lost a few times because of Google Maps, we did find a very, very tiny grocery store. Since we were really thirsty we didn’t actually realize where we have come. And then all of a sudden it hit me that this for sure wasn’t a place where tourists should wander in at the evening. The little store and the narrow street outside was packed with random, sketchy looking people who I believe had questionable characters as for the first time in my life I felt so many eyes just scanning me from top to bottom fixating on any valuables I had – my watch, photo camera, smartphone. I am not saying that these people (who also just randomly where sitting in groups on both sides of the narrow streets) were thieves, criminals etc., but somehow judging by their behaviour and the fact that it was getting late – I had a little panic attack inside of me. This was the first time when I’ve not felt safe on any trip I’ve had in my whole life. Google Maps kind of made the situation worse as it was guiding us through the little, dark streets because it was the fastest route, but, not necessarily the safest one. My story does have a happy ending and we safely made it back to our apartment. So from my experience I can advise you to stay away from the small, narrow streets of Genoa in the evenings and keep yourself on the main streets where at least there are some local Italians. The same thing goes for the port as we saw some sketchy characters over there as well, but as there is a lot of space, the place doesn’t seem as dangerous.

But on a brighter note, in today’s article I wanted to share with you pictures from a really beautiful and sunny place – Palazzo Reale.

LV
Manas izjūtas par Dženovu jau nedaudz ieskicēju vienā no savām Instagram bildēm. Un godīgi sakot, tās ir duālas, jo, manuprāt, Dženova ir ļoti, ļoti skaista un interesanta dienas laikā, bet vakarpusē es piedzīvoju ļoti lielu kultūršoku. Pastāstīšu sīkāk – pēc tam, kad ieradāmies Dženovā, ap plkst. astoņiem izlēmām dotos nelielā vakara pastaigā, un apskatītu galvenos apskates objektus. Aptuveni līdz pulksten pusdesmitiem viss bija kārtībā un mani patiešām iepatikās Dženova un tās arhitektūra, bet tā kā saule jau lēnām rietēja un mazās ieliņas palika aizvien tumšākas un tumšākas, palēnām sākām justies nedaudz neomulīgi. Tā kā vakars bija ļoti karsts (ap +28C) un mums ļoti slāpa, izmisīgi meklējām kādu veikaliņu, kurā iegādāties ūdeni. Maldoties pa mazajām Dženovas ieliņām vakars palika tumšāks, savukārt ielas – tukšākas. Beidzot atradām mazītiņu pārtikas veikaliņu (aptuveni Narvessen būdiņas lielumā), kurā beidzot atradām kāroto ūdeni un veldzējām slāpes. Bet tā kā pirms tam bijām, koncentrējušies uz veikala atrašanu, mēs pat nepiefiksējām kādā rajonā īsti atrodamies. Un tad pēkšņi ‘it hit me’, mazmazītiņajā veikalā un ieliņā, uz kuras tas atradās, bija salīdzinoši daudz cilvēku un mēs vienīgie bijām ‘nevietējie’ un ar gaišu ādas krāsu. Tajā mirklī arī sapratām, ka šī lokācijas vieta nav gluži tūristu galamērķis, jo pirmo reizi savā dzīvē burtiski sajutu kā acu skatieni dūrās manī, kā tie noskenē mani pilnībā no augšas līdz apakšai, kā tie apstājas pie tādām lietām kā foto aparāts, pulkstenis, telefons. Šī bija pirmā reize, kad kāda ceļojuma laikā tik ļoti baidījos par to, lai ar mums kaut kas nenotiktu. Protams, es nevaru apgalvot, ka šajās mazajās ieliņās esošie cilvēki bija zagļi, noziedznieki u.tml. un, ka lielu faktoru arī nospēlēja tumsa un mazo ieliņu šaurība, bet tajā mirklī spriedu pēc šo cilvēku attieksmes un tas, ka tevi noskenē un piefiksē katru tavu vērtīgo lietu manī neapšaubāmi izraisīja sava veida paniku. Google Maps šajā gadījumā tikai pasliktināja situāciju, jo tas mūs izveda pa ātrāko/taisnāko ceļu, nevis pa galvenajām ielām, kurās vismaz ir iespējams satikt arī kādu citu tūristu vai vismaz vietējo itāli. Par laimi viss ir labs, kas labi beidzās un Dženovā pēc saulrieta izlēmām vairāk nepastaigāties. Līdz ar to no savas pieredzes varu ieteikt Dženovā pēc tumsas iestāšanās izvairīties no nomaldīšanās no galvenajām, labi apgaismotām ielām. Ostas tuvumā situācija ir līdzīga, bet ne tik draudīga kā pašā vecpilsētā.

Šodienas rakstā, bildēs kaut kas gaišāks un saulaināks, jeb burvīga vieta Dženovā – Palazzo Reale.

Latvian fashion blogger
Ebay sunglasses
Genoa must see
A must see in Genoa
Genoa must see
Summer outfit inspiration
European summer fashion
Genoa must see
Genoa must see
Call me Maddie
Palazzo Reale
Palazzo Reale Genova
Palazzo Reale Genova
Off shoulders top
Royal Palace og Genoa
Royal Palace og Genoa
Short summer outfit
Summer outfit inspiration
Top – c/o Sammydress
Shorts – Zara
Sandals – H&M
Bag – Zaful
Sunglasses – Ebay
Necklace – Lovelywholesale

11 Comments

  1. August 24, 2017 / 09:51

    Ahhhh, Madariņ! Cik skaisti tev šie ceļojuma raksti! <3
    Tā vien gribas ceļot un apskatīt pasauli :))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?