New in my skincare routine: Bioderma Sebium purifant moussant gel and Mat Control

Bioderma skincare review
In today’s article I wanted to share with you two new additions to my skincare routine: the Bioderdma Sebium line purifant moussant gel and mat control cream. I am very, very picky when it comes to skincare because my skin is very demanding and anything that will make my skin loose it’s balance will make my face even more oily. Though, I am not afraid to experiment with Bioderma products as I think they have proven themselves and I trust the brand wholeheartedly. Read my opinion about each product below.
“Bioderma Sebium line is perfect for oily or combination skin, or skin with skin with tendency to develop acne.”

LV

Šodienas rakstā vēlos iepazīstināt ar diviem manas skaistumkopšanas rutīnas jaunpienācējiem: Bioderma Sebium līnijas putojošo gelu un spīdumu kontrolējošu krēmu. Esmu ļoti, ļoti izvēlīga attiecībā pret skaistumkopšanas produktiem, jo mana āda ir cimperlīga un jebkas, kas izjauc balansu, manu sejas ādu padara daudz taukaināku. Ar Bioderma produktiem nebaidos eksperimentēt, jo tie mana skaitījumā sevi ir jau pierādījuši. Zemāk neliels ieskats manās domās par katru produktu.
“Bioderma Sebium līnija ir paredzēta taukainai vai kombinētai ādai, vai ādai ar noslieci uz piņņu veidošanos.”
There can never be too many face cleansing gels, I personally change them quite often (I have the same thoughts regarding the facial gels as with toothpastes – you have to change them up for once in a while so that your face doesn’t get used to one particular gel). This gel is amazing and fulfills it’s purpose 100%. I start my evening routine by taking off my my makeup with the help of micellar water, then I wash it off with a gel and afterward to be perfectly sure that my face is clean, I use a toner. I like the fact that this gel has a neutral, refreshing scent that doesn’t get on your nerves and airs out right after your finished with your evening skincare routine. Another thing that I really like is the fact that it is super easy to wash off the gel.
Some key facts:
*Fully cleanses the epidermis
*Biologically regulates the fat quality and reduces it’s excretion
*It doesn’t make your skin drier
*No soap or parabens
Sejas želejas, manuprāt, nekad nevar būt par daudz, jo tās mainu salīdzinoši bieži (man par sejas želejām tāds pats uzskats kā par zobu pastām, ka ik pa laikam ir nepieciešams pamainīt, lai āda nepierod). Šī želeja, manuprāt, ir lieliska un savu mērķi piepilda uz visiem 100%. Vakaros ādu sākumā notīru ar micelāro ūdeni, pēc tam nomazgāju ar sejas želeju un pašās beigās ādas attīrīšanu pabeidzu ar toniku. Šai želejai ir patīkama, atspirdzinoša smarža, kas nav uzbāzīga un, kas pazūd uzreiz pēc sejas noskalošanas. Patīkami ir ar tas, ka nav ilgi jānopūlas ar želejas nomazgāšanu.

Dažas būtiskas lietas:
*Pilnīgi attīra epidermu
*Bioloģiski regulē tauku kvalitāti un samazina to pastiprināto izdalīšanos
*Nesausina ādu 
*Bez ziepēm un parabēniem
———————————————————————————————————————————————————————————
I was very intrigued to try out this cream as I am always open to products that are promising to reduce oiliness. I am using this cream only in the evenings as, sadly, I found out that I if I use this cream under my foundation, it kind of makes the foundation look weird –  flaky and not even. But I still hope that this cream will perform in long term as in tightening my pores and making my skin more refined (see some of the product’s characteristics below).


Some key facts:
*It mattifies and evens out your skin
*Biologically regulates the fat quality and reduces it’s excretion
*Moisturizes and makes your skin more refined and reduces the size of pores
*No parabens

Biju ieintriģēta izmēģināt šo krēmu, jo vienmēr esmu atvērta produktiem, kas sola samazināt ādas spīdumu. Šo krēmu lietoju tikai vakaros, jo, diemžēl, ievēroju, ka lietojot to no rītiem, zem tonālā krēma, āda paliek tāds jokains izskats – tonālais neuzklājas vienmērīgi un ‘neiesūcas ādā’. Bet nu es ceru, ka arī vakaros lietojot krēmu, es iegūšu nevis īslaicīgu efektu (matētu sejas ādu konkrētajā dienā), bet ilglaicīgu efektu – piemēram, kā minēts zemāk aprakstā: samazinātas poras, smalkāku ādas tekstūru utt.
Dažas būtiskas lietas:
*Matē ādu un nogludina nelīdzenumus
*Bioloģiski regulē tauku kvalitāti un samazina to pastiprināto izdalīšanos
*Mitrina, padara ādas tekstūru smalkāku un sašaurina poras
*Bez parabēniem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?