My Personal Planner 2018 + GIVEAWAY

Time really has a tendency to fly by and I can’t believe the fact that it is already the end of 2017! Since there is less than two weeks left till 2018, I wanted to talk to you about my planner for the upcoming year and also give one of you an opportunity to win a personalized planner for yourself. 

I never leave the house without a planner in my bag since my life is quite hectic as I am juggling job, freelance job, blog and also my Youtube channel (in Latvian though). Therefore, for the past couple of months I have a new tradition – to write down completely everything, otherwise it is way too easy for me to forget something.
I’ve talked to you about Personal Planner planners for quite a few times in the past years, but I will briefly introduce you to this brand again. So Personal Planner is a Swedish brand that manufactures personalized planners and notebooks. With the help of this brand you’ll be able to personalize not only how the planner looks visually, but also the content and the inside design.
Laikam tiešām patīk skriet vēja spārniem un man burtiski neticas, ka ir jau 2017. gada nogale! Ņemot vērā, ka līdz jaunajam, 2018. gadam ir palikušas vien nepilnas divas nedēļas, es šodien blogā vēlējos jums parādīt savu 2018. gada plānotāju, kā arī vienam no jums dot iespēju arī laimēt personalizētu, pēc savas gaumes izveidotu plānotāju. Bez plānotāja es no mājas neizeju nekad, jo, ņemot vērā, manu aizņemto dzīvi ar darbu, freelance darbu, blogu un Youtube kanālu ir pat pārāk viegli kaut ko aizmirst. Tāpēc pēdējos pāris mēnešus es piekopju tradīciju – visu uzreiz pierakstīt, un tur talkā nāk plānotājs.
Ar Personal Planner plānotājiem esmu jūs iepazīstinājusi vairākkārt, bet īsumā pastāstīšu vēlreiz par to, kas ir šis uzņēmums un ar ko tas atšķiras no pārējiem. Tātad, Personal Planner ir zviedru uzņēmums, kas nodarbojas ar personalizētu plānotāju un ar piezīmju klažu izgatavošanu. Kas ir unikāls šim uzņēmumam? Ar Personal Planner palīdzību Tu varēsi individualizēt gandrīz visu – gan plānotāja vākus, gan arī tā saturu iekšpusē.
Personal planner review
For my planner I chose a design that was made by a Swedish blogger Therese Lindgren, I mean, how I was able to say not to a pink marble print, right? 😅 As I mentioned before, you can personalize the inside of the planner as well, you can choose the design, the colours as well as modules, for example, create to do lists, weekly exercises and many more other pretty cool features. What I love the most is the fact that you can add your special dates as in birthdays, anniversaries and so on, therefore, you’ll not forget to congratulate your loved ones on special occasions 💕
Savam plānotājam es šogad izvēlējos zviedru blogeres Therese Lindgren izveidotos plānotāja vāka dizainu, kur protams, vislielāko viedokļa ietekmes daļu nospēlēja tas, ka vākiem ir rozā marmora efekts. Kā arī jau minēju, plānotājam ir iespējams personalizēt arī tā iekšpusi, izvēloties izkārtojumu, dizainu, krāsas un arī moduļus, jeb dažādus kvadrātiņus, kas var palīdzēt organizēt Tavu nedēļu, piemēram, sarakstīt katras dienas darāmo sarakstu, treniņu plānu u.tml. Plānotājam komplektā nāk arī lineāls, plastikāta kabatiņa kā arī feinas uzlīmes, lai padarītu Tavu plānotāju krāsaināku un interesantāku. Man ļoti patīk arī tas, ka ir iespējams pievienot īpašos datumus, jeb dzimšanas dienas, vārda dienas, jubilejas utt., lai nekad neaizmirstu apsveikt arī savus tuvākos 💕
Personal planner review
The best planner 2018
Personal planner review
I’ve been using Personal Planner planners for more than three years and I can only enhance the positive impact it has had on organizing my life, therefore, if you are looking for a way to organize your life, do check out what they have to offer and participate in the giveaway!
Šāda veida plānotāju es lietoju jau vairāk nekā trīs gadus un varu pieminēt tikai un vienīgi to cik pozitīvu iespaidu tas ir atstājis uz manas dzīves sakārtošanu. Ja tu meklē ‘palīgu’ ikdienas dzīves organizēšanā, apdomā iespēju par šāda plānotāja iegādi, kā arī piedalies konkursā!
 Considering the fact that Christmas is the time of giving, I wanted to give one of you the chance to win a planner that you’ll be able to customize! 🎁

 Ņemot vērā, ka Ziemassvētki ir dāvināšanas laiks, es vēlos vienam no jums arī uzdāvināt plānotāju, kuram pats varēsi izveidot savu dizainu un saturu! 🎁
CONDITIONS
In order to win a personalized planner fill out the entries in the Rafflecopter widget down below! There are two  mandatory entries, but rest are optional- only to give you a better chance of winning!
NOSACĪJUMI
Lai iespējams laimētu personalizētu plānotāju, aizpildi nosacījumus Rafflecopter rīkā! Divi nosacījumi ir obligāti, pārējie, savukārt pārējie dos lielāku iespēju laimēt šajā konkursā!
Giveaway is open Internationally and everybody can participate; the giveaway lasts till 27th of December 12:00 AM. The winner will be selected randomly and contacted by email.

Konkurss ir internacionāls un jebkurš var piedalīties; konkurss ilgs līdz 27. decembra pusnaktij. Uzvarētājs tiks izvēlēts pēc nejaušības principa un es ar laimētāju sazināšos caur epastu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?