Bioderma Sensibio Gel moussant review

Bioderam Sensibio Gel moussant review
I think that the brand Bioderma doesn’t really need a long introduction since the quality of the products kind of speak for themselves. Today I wanted to share with you my thoughts on the Bioderma Sensibio Gel Moussant which for sure does justice to the statement I made in the last sentence as it now has a permanent part in my evening routine. I won’t say that my skin is particularly sensitive, but in winter my combination/oily skin meets the chilly wind and frost which usually results in dry areas/patches on my skin. And for this reason I am very happy with this gel since it not only cleanses the skin, but also takes a hell of a good care in moisturizing it.
LV
Bioderma, manuprāt, ir viens no tiem sejas kopšanas zīmoliem, kuram nav nepieciešama ļoti garš iepazīstināšanas apraksts, jo, zīmola kvalitatīvie produkti runā paši par sevi. Šajā rakstā iekļautais Bioderma Sensibio Gel Moussant (maigs attīrošs, putojošs gels jutīgai āda) noteikti nav izņēmums un nu jau ir kļuvis par manu šī brīža mīļāko attīrošo gelu/želeju. Es neteikšu, ka mana sejas āda ir ļoti jutīga, bet ziemas apstākļos arī mana kombinētā/taukainā āda sastopas ar dažādiem vēja, sala radītiem defektiem, kuri visbiežāk izpaužas kā sausi pleķīši. Līdz ar to šī attīrošā želeja būs ideāli piemērota šim gada laikam, jo tas ne tikai attīrīs tavu sejas ādu, bet arī pastiprināti mitrinās to. 
Bioderam Sensibio Gel moussant review
***
✔ Gently cleanses and removes makeup (doesn’t contain soap and doesn’t irritate the skin)
✔ Strenghtens the barrier of the skin and moisturizes it (Coco glycoside / glycerolate)
✔ Soothes (DAF complex)
✔ Maigi attīra un noņem dekoratīvo kosmētiku (ziepes nesaturoša, nekairinoša un nenoloboša attīrošā bāze)
✔ Nostiprina ādas barjeru un mitrina (Kokoglikozīds / gliceroleāts)
✔ Nomierina (D.A.F. patentētais dabiskais komplekss)
***
I’ve been using this gel for a couple of months and I can only say the most positive things about it. I don’t particularly use it to remove makeup (though I did test it a few times for this reason and it performed very well) I use it after I’ve cleansed my face with the micellar water to make sure that I’ve cleansed even the lightest traces of makeup. The gel foams very well, but the best part is that it’s not hard to rinse the foam off (there is nothing worse than rinsing your face for hundred times to get rid of a cleansing product, right? 😊). The last thing that I wanted to mention was the fact that the gel doesn’t have a scent, which I think will be greatly appreciated by those who are allergic to different fragrances. So in short if you have a sensitive skin or you want a great moisturizing gel cleanser, look no further.
Šo želeju lietoju jau pāris mēnešus un varu minēt tikai pozitīvas lietas. Tieši kosmētikas noņemšanai šo želeju neizmantoju, lai gan esmu to testējusi pāris reizes arī šādam nolūkam un ar visa veida dekoratīvo kosmētiku tas tiek lieliski galā, bet es to izmantoju pēc kosmētikas noņemšanas ar micelāro ūdeni, lai būtu pilnīga droša par to, ka uz sejas nepaliek nekādas kosmētikas pēdas. Želeja puto ļoti labi, bet tajā pat laikā to nav arī grūti nomazgāt nost no sejas (man liekas, ka nav nekas kaitinošāks par želeju, kuru ir jāskalo simts reizes nost no sejas 😊). Kā arī pēdējais, ko es piebildīšu ir tas, ka želejai nav smaržas, ko noteikti novērtēs cilvēki, kuriem ir alerģija pret smaržvielām. Īsumā, ja Tev ir jutīga āda vai arī meklē lielisku mitrinošo sejas želeja, tad šī manā skatījumā būs īstā.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?