Friday eBay bargains #178
1 // 2 // 3 // 4 // 5 // 6 // 7 // 8 //
Hey! It’s only two more sleeps till Christmas! I hope you have had the chance to prepare Christmas gifts to you loved ones and that the last day before Christmas will run smoothly without unnecessary stress! 😊
Today I finally was able to get presents for everybody, so the only little elf task that I had to do is to wrap them, which actually is one of my favorite Christmas ‘tasks’, therefore, I am planning on enjoying it to the fullest.
As today is Friday, you know that as per usual I’ve prepared a blog post that is solely dedicated to some great bargains that you can score on eBay. My favorite bargain has to be the pink bag with the ribbon as I just fell in love with the colour and the unique design.
I will take a little break on the blog during the Christmas time, since I believe most of you also will not be glued to your computer screens and will enjoy time with your closest ones. Therefore, I really hope that you liked today’s article and that you found something useful in it. I wish you and your family the brightest and warmest Christmas! Sending you lots of love and kisses! 😘
LV
Hey! Sveiciens pirmssvētku piektdienā! Ceru, ka jums jau ir izdevies sagatavot dāvaniņas sev tuvākajiem un, ka pati pēdējā pirmsvētku diena paies gludi un bez liekiem stresiem! 😊 Šodien paspēju sagatavot pēdējās dāvaniņas, atlicis vien tās iesaiņot, kas ir viena no manām mīļākajām Ziemassvētku aktivitātēm. 
Šodien, kā jau piektdienā ir ierasts, esmu apkopojusi dažādas lietas no eBay, kuras ir iekritušas man acīs šonedēļ. Mans šīs nedēļas favorīts viennozīmīgi ir rozā somiņa ar banti, man ļoti patīk gan tās krāsa, gan arī, manuprāt, unikālais dizains.
Uz Ziemassvētku laiku paņemšu nelielu pauzi blogā, jo ticu, ka arī jūs visticamāk nevis pavadīsiet laiku pie datora, bet ciemos vai mājās, kopā ar saviem tuvākajiem. Tā kā ceru, ka Tev patika šīs dienas eBay ieraksts un, ka tas kaut mazākajā mērā bija noderīgs. Lai Tev un Tavai ģimenei ir sirsnīgi un mirdzoši Ziemassvētki! Sūtu daudz bučas un apskāvienu! 😘

~With love~
Maddie

1 Comment

  1. December 26, 2017 / 17:39

    Dearest Maddie!
    I love these choices, as always! I adore the grey sweater and box bag with the ribbon, fabulous! I hope you had a wonderful Christmas and enjoy the New Year!
    xoxo, Elle
    https://theellediaries.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?